Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 18 Ağustos 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 18 Ağustos 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

YENGEÇ BURCU 18 Ağustos 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Duygularınızı altüst edecek bir insanla karşılaşacakcaksınız Bu insan size hiç iyi gelmeyecek bunun farkına biraz geç varacaksınız ama eninde de sonunda da varacaksınız. Bazen bu yaşadığınız olayları doğrultusunda kendinizi yapayalnızmış gibi hissediyorsunuz fakat durum böyle değil siz kendinizi insanlardan çekiyorsunuz ve uzaklaştııyorsunuz. Bütçenizi ele alacak olursak durumunuz hiçte iç açıcıı değil bu yüzden bazı gereksiz harcamaların sağ sınır koymamız gerekiyor bu sınırı aşmanınmaya özen gösterin kendinizi yaparım dedikten sonra yapacağınıza inanın. Eğitim hayatınıza kaldığınız yerden devam etmek için biraz çaba sarf etmeniz gerekiyor ve bu çabanızın sonunda güzel sonuçlar alacaksınız geleceğinizi bir adım daha yaklaşmış olacaksınız. 

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU


Çarşamba günü Aslan burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay, kariyer hayatınızda “Artık ortaya çık ve kendini göster!” diye haykıracak. Zira sosyal yaşamdaki statünüz Koç burcundaki Mars ve Yay burcundaki Güney Ay düğümünün (geçmişten getirdiğimiz alışkanlıklar) Yeni Ay ateşine verdiği destek ile büyüyecek. Böylece özellikle iş hayatınızda işe yaramayan kalıplardan sıyrılıp, yeniliklere yöneleceksiniz. Sanki eskiden beri var olan bir ilişki ya da devam ettirdiğiniz çalışmalar farklı bir biçimde güçlü ses getirmeye başlayacak. Kısacası bu hafta, önünüze çıkan fırsatları, karşınızdakileri kırmadan, kişisel çıkarlarınız için dikkatlice değerlendirmeli, burcunuzdaki Venüs’ün de duyarlı desteğini arkanıza almalısınız. Bu hareketli dönemde sosyal çevrenizi kullanarak, kalabalık gruplara yönelik hem eğlenceli, hem dinlendirici hem de dönüştürücü etkinlikler organize edebilirsiniz. Size güvenen dostlarınızın kabuğunuzdan çıkmanızı sağlayacak tekliflerine hazır olun. Haftanın ikinci yarısında kardeş ve yakın akrabalarınızla üretken ve yapıcı bir döneme giriyorsunuz. Yolculuklar gündeme gelebilir. 

ASLAN BURCU 18 Ağustos 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ruhunuzda liderlik var ve bunu söndüremiyorsunuz tamam liderlik çok güzel bir şey fakat bazen siz aşırıya kaçıyorsunuz, herkesi emir altında çalıştırırım havasındasınız dozajını ayarlayın ve ona göre davranın, aksi taktirde insanlar sizden uzaklaşacak ve yalnız kalacaksınız. Yapacağınız bir işi iki kez düşünün ve bu şekilde işlere atılım yapın düşünmeden yapacağınız işlerde siz sorumlu olacaksınız kendinizi de düşünmeyi unutmayın. Partnerinizle yapacağınız bir konuşmada iletişim bozukluğu olacak ve partneriniz bu durumdan çok sıkılmış durumda iletişiniz önceden çok güzeldi fakat durum şimdi böyle değil ve partnerinizle kendinize çekmeniz gerekiyor soğutmanız itmeniz değil.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU


Evet! yaz aylarının en hareketli, canlı, dikkat çekici Yeni Ay’ı, Çarşamba günü burcunuzda gerçekleşiyor. Yeni Ay haritasında yine sizin burcunuz yükseldiği ve yanınıza iletişimi temsil eden civa elementinin sembolü Merkür’ü de aldığınız için, hitabet sanatının tüm inceliklerinden faydalanarak, drama yeteneğinizi ortaya koyacağınız bir döneme imza atabilirsiniz. Her türlü sunum tanıtım, gösteri, organizasyon çalışmalarının hakkını vererek, sahip olduğunuz kişisel imparatorlukla, çevrenizdekileri büyüleyip, kendinize hayran bırakabilirsiniz. Tabii sınır tanımayan aşklara da yelken açacağınız bir dönemde olduğunuzu söylemeye bile gerek yok. Fakat Aslan’ın gölge tarafını temsil eden aşırı, gurur, bencillik ve kibirden uzak durmanız gerekiyor. Aksi takdirde gösteri bitince size hayran kalan izleyicilerden bir kişi bile kalmaz ve o zaman yalnızlık duygusuyla baş etmek zorunda kalırsınız. Mars ve Güney Ay Düğümü (geçmişten gelen alışkanlıklarımızı temsil eden sembolik) destekli bu dönem, size aşırı lüks için sorumsuzca harcama duygusu verebilir. Gösterişinizi de sadelik ve doğal görünerek öne çıkarabileceğinizi haftanın ikinci yarısında, gökyüzünün hakimiyetini ele geçirecek olan Başak burcunun etkisiyle daha kolay kavrarsınız. Para ve kazanç kapınız bu etkiyle hızlı bir ilerleme gösterir.

BAŞAK BURCU 18 Ağustos 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İstikrarlı bir şekilde yapacağınız işlere odaklanmışsınız ve hiçbir şeyi görmüyorsunuz ara sıra kafanızı kaldırıp hayatta neler olduğuna da göz atmalısınız. Olaylara daha sakin yaklaşmayı deneyin ve sonucunu sizde görün kendiniz şahit olun, bu sizin için daha iyi olacak. Harcamalarda yapacağınız bütçeyi aştığınızda anlamayacaksınız fakat daha sonrasında bunun acısı büyük çıkacak, bu yüzden daha dikkatli harcama yapın. Partnerinize olan duygularınızı aktarmaya çalışın aktardığınızda her şey daha güzel ilerleyecek ve iletişiminiz olduğundan da daha mükemmel olacak. Sıkıntılı geçirdiğiniz dönemleri artık geride bırakıp önümüze bakmayı denemelisiniz güzel eğitimler alıp güzel yerlerde yaşayıp hayatı da keşfetmelisiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU


Haftanın ilk yarısında Aslan burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay’a yönetici gezegeniniz Merkür de eşlik ediyor. Demek ortalarda fazla görünmeden arka planda önemli bir projenin son düzeltilerini yapıyor olacaksınız. Geri planda yaşadığınız coşkulu duygular gerek aşk, gerekse gündelik hayatınızda size oldukça yüksek adrenalin taşıyacak. Tutku ve arzularınızın kamçılandığı bu dönemde size iyi gelen ve ruhunuzu canlandıran konular ve kişilerle özel paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Perşembe günü Ay ve Merkür sizin burcunuza yerleşirken, Cumartesi 1 aylığına misafir edeceğiniz yaşam enerjisi Güneş için adeta gerekli ön hazırlıkları yapacaklar. İşte bu dönemde artık emek verdiğiniz proje ve çalışmaları görünür hale getirip, çevrenizle paylaşabilir, içinde bulunduğunuz takımın liderliğini üstlenebilirsiniz. İkili ilişkilerde pratik zekanız sayesinde karşılıklı fayda prensibine odaklanırsınız. Sevdiğiniz kişinin ihtiyaçlarına cevap verecek davranış kalıpları geliştirmek bu dönemde sizi mutlu edecektir. Ortaklık tekliflerine sıcak baksanız da finansal koşulları iyi değerlendirmenizi öneririz. Haftanın ikinci yarısında sağlığınızla ilgili tahlil ve tetkik yaptırabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img