Ana SayfaBurçlar Nuray Sayari 18 Ağustos 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji
Array

Burçlar Nuray Sayari 18 Ağustos 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod,

KOÇ BURCU 18 Ağustos 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizi yok yere harap ettiğiniz ve kendinize dert edindiğiniz bazı saçma konular var artık bu aşamayı atlamalısınız. Çalışma hayatınızda kendinizi oldukça aktif hissedecek durumdasınız ve aktifliğiniz gitgide artacak kafanızı kaldıramayacak duruma geleceksiniz. Bazı konularda yoğun bir koşturma içerisinde olacaksınız bu ara aşırı derece yorulabilirsiniz fakat bu yorgunluğunuzu giderecek bir çok öneri var ve bu önerileri lütfen dikkate alın. Bazı ufak tefek istekleriniz var ve bu isteklerinizi de karşı tarafa yaptırmak için baya ısrarcısınız ve yaptıracaksınız da fakat saakin olduğunuz da bunu yaptırabilirsiniz aksi taktirde karşı taraf sizi dinlemeyebilir.


BOĞA BURCU 18 Ağustos 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Arkadaşlarınızla güzel bir organize hazırlayıp kendinizi mutlu edebilirsiniz. Sahiplendiniz insanı aşırı şekilde koruyucu yapınızı ortaya çıkarırısınız. Şu an işlerin karıştığı çıkmaz bir sokaktasınız ve bunu nasıl toparlayacak anızı düşünüyorsunuz büyüklerimizden yardım almanız gerekiyor artık her şeyi bir kenara bırakıp bunu yapmalısınız. Kendinizi yenilgiyi kabul ettiremiyorsunuz işleriniz iyice sarpa sarıyor artık sizde fark etmelisiniz ki işler tek başına yürüyemiyor. Bazı şeylerde ilerleye bilmeniz için ki özellikle bu geleceğiniz içinse önünüze çıkan her ne engel olursa olsun bunları kendi çabanızla aşıp geçmelisiniz.

İKİZLER BURCU 18 Ağustos 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU


 Kendinize yeni bir yol çizmelisiniz yeni bir hayata başlamanın adımlarını atmalısınız çünkü durum böyle bundan ibaret Ve bu şekilde ilerlemiyor. Tabii ki sıkıntılı zamanlarımız olacak bunları aşmanın en iyi yolu kendinize güvenmeniz kendinize güvendiğiniz taktirde tüm sıkıntılarınızı üzerinizden atacaksınız. Hedefleriniz doğrultusunda ilerliyorsunuz fakat bazı hedeflerinizi elinizden kaybolduğunun sizde farkındasınız hedeflerinize sımsıkıca sarılın. Kafanızı kurcalayan her ne varsa bunu artık bir kenara bırakmalısınız kenara bıraktığınızda kazanan siz olacaksınız eski düşüncelerinizin yoğunluğundan bir can önce kurtulmanız gerekiyor kendinize yeni düşünceler ve yeni hedefler koyduğunuzda geleceğinize dair güzel şeyler yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img