Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 17 Temmuz 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 17 Temmuz 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU 17 TEMMUZ 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Koçlar bugün ektiğinizi biçeceksiniz. Ay’ın etkisiyle enerjiler mükemmel. Ama ne ektiyseniz geçtiğimiz günlerde onu biçeceksiniz. Emin olun çalışkan koç burçları karşılıklarını çok iyi bir şekilde alacaklar. Aile yaşantınızdaki keyifli etkiler bu haftanın genelinde de devam edecek. Özellikle ikili ilişkilerinizde net kararlar verdiğinizi keşfedebilirsiniz. Söz, nişan ya da evlilik gibi planlarınız varsa bu hafta bunların netleştiğini hissedeceksiniz. İhtiyacınız olduğunda yanınızda olan dostlarınızla ilişkilerinizde kopmalar gözleyebilirsiniz. Maddi konularda şans sizden yana. Eğer birikim yapmayı düşünüyorsanız bu dönemde iyi başlangıçlar yapabilirsiniz. Eğitim ve sanat konularında başarıya ulaşmanızı sağlayacak çok sayıda gelişme yaşayabilirsiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Salı günü burcunuzda benliğimizdeki yaralarımızı temsil eden Kiron ile kavuşum yaşayacak olan yönetici gezegeniniz Mars, ikili ilişkilerinizde aniden öfkeye kapılıp, ardından pişmanlık yaşatır. Bu etkiyi olumlu kullanmak adına, benliğinizde üzüntü ve keder diye tüm biriktirdiklerinizi açığa çıkarıp, sevdiklerinizle paylaşmalı, bu şekilde kendinizi şifalandırmalısınız. Çarşamba günü ise aile büyükleriyle ilgili sorunlara çözüm aramak zorunda kalabilirsiniz. Onların isteklerini yerine getirmek için çaba sarf etmeniz gerekecektir. Haftanın ikinci yarısı İkizler burcuna geçen Ay ile birlikte, geri hareketi sona eren Merkür’den destek alarak,  pratik zekanızla her zorluğun üstesinden gelirsiniz.   

BOĞA BURCU 17 TEMMUZ 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Güneş’in burcunuza geçmesiyle dokunduğunuz her yere güzellik katacaksınız. Eviniz ya da işinizle ilgili hareket halinde olacaksınız. Enerjinizi doğru kullanabilmeniz için burcunuzun etkisi altında olan güneş enerjisini heba etmeyin. Aile ve sosyal ilişkiler konusunda dikkat çekeceğiniz bir gün. Kendinizi daha güzel, daha şanslı ve daha enerjik hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde daha samimi ve tutku dolu anlar yaşamanız olasıdır. Evinizde bahçe ve bitkilerin bakımı konusunda zaman geçirebilirsiniz. Enerjinizi doğru kullanın ve fazla kalorili besinler tüketmekten uzak durun. İş konusunda beklemediğiniz kazançlar elde edebilirsiniz ve birçok farklı fırsat elinize geçebilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Haftanın ilk yarısında Mars ile kavuşacak yaralı şifacı Kiron, bilinç altınıza attığınız sorunların görünür hale gelmesine neden olabilir. Ruhsal olarak kendinizi kırılgan ve güçsüz hissedebilirsiniz. Buna bağlı olarak migren ağrısı gündeme gelir. Sinirlerinizi rahatlatacak, spiritüel çalışmalara katılabilir, spa ve masaj gibi fiziksel bedeninizdeki gerginliği giderecek yöntemlerden faydalanabilirsiniz. Hafta ortasında ise Güneş ile Plüton arasındaki gerilimli etkileşim nedeniyle, hukuki konular, yabancılarla kurduğunuz iş bağlantıları, pazarlama, tanıtım faaliyetleri sizi epeyce uğraştırabilir. Taşınma, miras, aile bireyleriyle yeni bir yatırıma adım atmak gibi köklü değişimlere artık kendinizi hazırlamalısınız.

İKİZLER BURCU 17 TEMMUZ 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Evinizde vakit geçirmek için ideal bir gün. Ailenizle tartışmaya girmekten kaçınmanız gerekiyor. Eşiniz ve çocuklarınıza kırıcı davranabilir, onlarla geçireceğiniz zamanı fazla bulabilirsiniz. Ancak anlayışlı davranırsanız karşılığını da o şekilde alabilirsiniz. Maddi konularda arayış içinde olabilirsiniz. Bu şekildeki arayışlarınızın karşılığını bulmak ve her zaman elde edeceğiniz başarılı sonuçları en kısa sürede alabilmek mümkün olmayabilir. Bencil alışkanlıklarınızdan vazgeçerek aile ilişkilerinizi düzeltmeye yönelik adımlar atabilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerle alacak verecek ilişkilerinizi kontrol altına alarak vereceğiniz kararları netleştirebilirsiniz. İş yaşamında beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta kazanç ve bereket kapınızı çalacak pek çok konu gündeme gelebilir. Hazır yönetici gezegeniniz Merkür’ün geri hareketi sona ermişken risk almaktan kaçınmamalı, zorlu görünen yeni tekliflere sıcak bakmalısınız. Aşk hayatınızda artık ciddiyet gündeme gelecektir. Uzun zamandan beri anlaşmazlık yaşadığınız bir ilişkiyi pat diye bitirip hiç vakit kaybetmeden yeni bir serüvene yelken açarsınız. Eski aşklar da kapınızı çalabilir. Akışta kalmalı, bu dönemde hayatı geldiği gibi yaşamalısınız. Şartları hiçbir alanda zorlamamakta fayda var. Haftanın ikinci yarısında burcunuzda seyahat edecek olan Ay, sizi topluluklar içinde daha görünür ve beğenilir hale getirir. Bu dönemin sonuna kadar avantajlarından yararlanmalısınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img