Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 17 Ocak Pazartesi, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 17 Ocak Pazartesi, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları

17 Ocak 2022 Pazartesi Koç Burcu Yorumu – (21 Mart – 20 Nisan)

Bugün hayatınızdaki konulara duygusal yönden bakacaksınız. Duygusallığınız ön planda olduğu için bugünlerde insanlara karşı tavrınız sert olmayacaktır. Hassas döneminizde olacağınız için kimseyi kırmayacak ve kimsenin de sizi kırmasına izin vermeyeceksiniz.Bu aralar her şeye çok fazla kafanızı yoruyorsunuz. Yılın ilk dolunayı bu hafta sizi; yaşam tarzınız, baba, kişisel bağlılıklar, alışkanlıklar, ev ve aile içi durumlar ve özellikle duygularınızın korunması, kökleriniz hakkında olabilecek gelişmeler, çok yakınızdaki insanlar, taşınmaz mallarınız, eviniz, maddi manevi miraslar konuları sınayacak diyebiliriz. Zorlu görünümde duran bu dolunay bu konular başta olmak üzere sizi bazı bitişlere ve üzerinizdeki ağırlıklardan arındırmaya yönlendirebilir. Daha özenli ve dikkatli kararlar vermenizde fayda var.

Olaylar, hayatınızda ki gidişatı etkiliyor. Bu ara çevrenizde sizleri yönlendirmeye çalışan kişiler olacak. Bu kişilere çok fazla kulak asmamanız önemli. Eğer ki onları dinlerseniz belli bir süre sonra enerjinizin de düşmeye başladığını fark edeceksiniz. Sizleri olumsuz şekilde etkileyecek ve mutsuz olmanıza neden olacak.

İlişkilerinizde de artık eskiye oranla daha hızlı şekilde kararlar almaya başlayacağınız bir süreç içerisinde yer alıyorsunuz. İlişkileriniz de artık net kararlar vermelisiniz. Orta yolu bulacak ve sizi ilişkinizde mutlu zamanlara sürükleyecek insanlar çıkabilir. Bu insanların yardımına da ihtiyaç duyabilirsiniz. Fakat ilişkiniz adına karar alırken çok seri düşünmeyin. Biraz iç huzurunuzu dinlemeniz gerekir. Bugün hayatınızdaki konulara duygusal yönden bakacaksınız. Duygusallığınız ön planda olduğu için bugünlerde insanlara karşı tavrınız sert olmayacaktır. Hassas döneminizde olacağınız için kimseyi kırmayacak ve kimsenin de sizi kırmasına izin vermeyeceksiniz.

17 Ocak 2022 Pazartesi Boğa Burcu Yorumu – (21 Nisan / 21 Mayıs)

Sevdiğin insanlarla birlikte olacaksınız.  Keyifli zamanlar geçireceksiniz. Bu hafta yakın çevreniz, kardeşler, arkadaşlarınız hakkında olan durumlar, kısa yolculuklar, liseye kadar olan eğitim, uzun vadeli olmayan plan ve projeler, yayıncılık, pazarlama, iletişim, halkla ilişkiler gibi konular hakkında sert bir dolunay etkisinden geçeceksiniz. Bu noktada eğer kısa vadeli planlar yapmaya veya yakın çevrenizle ortak bir şeylere kalkışacaksanız öncelikle geçmişe dair kendinizi bir yenilemeden geçirmeniz size iyi gelecektir.

Yakın çevrenizde ki keyif dolu zamanlar, sizlerin yaşamlarını da olumlu şekilde etkileyecektir. Özellikle bu dönemde  duygusal olarak çöküş içerisinde olan kişilerin kendilerini toparlamaya çalışacağını söyleyebiliriz. Enerjinizin bugün tavan yaptığı gündesiniz. Hatta aynaya geçip kendinizi baktığınızda bile her zamankinden kendinizi daha da güzel görmeye başlayacaksınız. Bugün aynı zamanda sizin için cömerliğinde konuştuğu bir gün olacak.  Dostlarınıza bir şeyler ısmarlayabilirsiniz.

17 Ocak 2022 Pazartesi ikizler Burcu Yorumu – (22 Mayıs / 22 Haziran)

İkizler burcunun bugün kendisini mutlu hissettiği dönemlerden birisi. Kendisini mutlu hissedecek ve beklenmedik sürprizlerle karşı karşıya kalacaksınız.Bu haftanın ve özellikle dolunayın en önemli etkisi olarak; kazançlarınız, paralarınız, maddi varlıklarınız, para akışınız, güvenlik duygunuz, özgüveniniz, bunun yanında taşınabilir maddi değerleriniz, kısaca maddi bütün varlığınızı anlatan konular hakkında artık bir karar vermeniz ve gerekiyorsa sizin için kazançtan çok zarar göstergesinde yürüyen işleri bırakmanız lazım. Bu hafta bu ve buna benzer konular önünüzde açılırsa aklıselim kararlar vermeye gayret edin derim. Beklenmeyen yaşanan bu olay sayesinde sizlerde mutlu olacaksınız. Çocuklarınıza aynı zamanda güzel vakitler geçirmeye başlamış olacaksınız.

Aileniz ve çocuklarınızla yapılacak olan güzel aktiviteler güzel zaman geçirmenizi sağlayacak. Ayrıca akşama doğru da işinizle ilgili bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu aralar biraz işle ilgili yoğun dönem içerisinde olmaya başlayacaksınız. İşle ilgili olarak da huzursuz olmanıza neden olacak durumlar yaşanabilir.

Sağlığınız oldukça iyi durumda olacak. Hatta yüzde yüz sağlıklı diyebiliriz. Fakat zaman zaman olabilecek eklem ağrılarını çok da dikkate almanıza gerek olmayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img