Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 17 Kasım 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astrolojiniz

Burçlar Nuray Sayari 17 Kasım 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astrolojiniz

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod


KOÇ BURCU 17 KASIM 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Canınızı çok sıkmayın, bu sıkıntıların geçeceği bir gün. Geçmişte yaşadığınız bazı kötü olaylar karşınıza çıkabilir ve bu olaylar karşısında ne yapacağınızı bilemeyeceksiniz. İş arkadaşlarınızdan bazıları sizinle alay edebilir fakat siz onların seviyesine düşmeyeceksiniz. Ev yaşantınızda bazı aksaklıklar olabilir. Eşinize ve evinize biraz daha bağlı olacağınız bir gün. Beklenmedik bir anda beklemediğiniz sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Bu da sizi oldukça mutlu edecek. Aşk hayatınızda bazen anlaşmazlıklar olabiliyor. Yenisine sağlık demeyin, biraz da siz çaba sarf edin, kazanacaksınız. Bu aralar sağlığınıza dikkat etmekte fayda var üzerinize yığılacak bir ton sorumluluklar sizi epeyce yıpratacak. Çevreye karşı yaklaşımları daha dikkat edin.


UYUMLU BURÇLARI
Koç burçlarının arası en iyi olan yay ve aslan burçlarıdır. Sonrasında koç burcu ile boğa, balık, ikizler ve kova burçları sıralamada iyi olarak adlandırılır. Koç burcunun en uyumsuz olduğu burçların başında ise yengeç, oğlak ve terazi gelir. Orta halli olarak yani ne iyi ne de kötü uyumun söz konusu olduğu burçlar ise akrep ile başaktır.


BOĞA BURCU 17 KASIM 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Görüyorum ki bugün daha da bir enerjiksiniz, nedir bunun sebebi? Mutlu olacaksınız fakat üzüleceğiniz yerde bile içinizden gülmek gelecek. Çok sevdiğiniz biri var fakat söylemekten çekiniyorsunuz. En kötüsü de kaybetme korkusu olduğunu düşünüyorsunuz. Şans sizden yana önünüze gelecek fırsatları iyi değerlendirin. Arkadaş çevrenizle güzel planlar peşindesiniz ve bu planlar ortak yapıldığı için bazı anlaşmazlıklar çıkabilir. Siz yine de tedbirinizi alın. Bazen bütün olumsuzluklar sizi buluyormuş gibi hissediyorsunuz. En kötüsü de kötü biri olduğunuzu düşünüyorsunuz. Yorulmadan, sıkılmadan geleceğe doğru emin adımlarla ilerleyeceksiniz bu da sizi oldukça güzel yerlere getirecek. İş hayatınızda önemli gelişmeler görünüyor kendinizi yormadan pes etmeden devam edeceksiniz.


UYUMLU BURÇLARI
Boğa burcunun arasının en iyi olduğu ve en iyi uyum sağladığı burçlar oğlak ile başaktır. Boğa burcunun uyumsuz olduğu burçların başında ise akrep, kova ve aslan gelir.


İKİZLER BURCU 17 KASIM 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bu aralar üzerinizde yorgunluk görüyorum, sağlığınıza dikkat edin. Aşk hayatınızda bakacak olursak güzel pozitif Işıklar görüyorum sevgiliniz var ise sevgilinizle iyi anlaşacaksınız demek, yok ise yeni aşklar demek. Çevredeki insanlar size tuhaf gözlerle bakıyor onların sizi kıskandığını düşündürüyorlar. Gelecek ile ilgili planlar kuruyorsunuz gerçekleşecek fakat biraz yavaş olabilir hiç canınızı sıkmayın, geç olsun güç olmasın demişler. Hayata dair bakış açınızı değişeceği bugün de olaylara artık mantıken yaklaşıyorsunuz ve bunun farkında olduğunuzda kendinizi biraz daha özgür ruhlu hissedeceksiniz. Maddi anlamda biraz sıkıntıya girmiş gibisiniz ama elinize kısa bir zaman sonra bir miktar para geçecek bu parayı harcamayacak kenara atacaksınız. İş hayatınız oldukça yorucu geçiyor bazen sıkılıyor olabilirsiniz kendinizi dışarı attığınızda ilk hissettiğiniz şey boşuna çalışıyoruz olacak.


UYUMLU BURÇLARI
İkizler burcu yay ve başakla iyi anlaşamaz fakat kova ve terazi burçları ile arasındaki uyum oldukça iyidir. Aralarının nötr olduğu burçlar ise balık, akrep ve oğlaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img