Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 17 Ağustos 2021 Salı Günlük Burç Yorumları ve Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 17 Ağustos 2021 Salı Günlük Burç Yorumları ve Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod,

KOÇ BURCU 17 Ağustos 2021 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gerilimli bir haftaya giriyorsunuz. Özellikle hafta sonuna doğru yaşayacağınız gelişmeler sizi şaşırtabilir. Sizlerle derdini paylaşmak isteyen insanları can kulağıyla dinleyin eğer dinlemezseniz aynısı size olacaktır ve bu da gurur kırıcı bir şey.  Zamanınızı bazen neye ve kime göre harcadığınızı hiç bilmiyorsunuz fakat artık bunu öğrenmeniz gerekiyor çünkü zaman çok önemli zamanı iyi değerlendirdiğiniz takdirde sizin yararınıza olacaktır. Hayat enerjinizi sizden çalan insanlara artık güzel bir ders vermenin zamanı geldi siz ne yapacağınızı siz daha iyi biliyorsunuz. Maddi konularda sıkıntılarınız olabilir ama her şeyin maddici önemi olmadığını bildiğiniz için pek de sıkıntı yapmıyorsunuz. Hayatı sevin ve hayata pozitif yaklaşmaya çalışın bunu başardığınız takdirde her şeyin daha düzenli ve güzel olduğunun farkına varacaksınız.

BOĞA BURCU 17 Ağustos 2021 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bir süredir kafanızı toparlamak için çok çaba sarf ettiniz artık buna bir dur demelisiniz başkasına ayırdığınız zamanı kendinize de ayırsaydınız kafanızı toparlamak zorunda kalmazdınız şimdi bunu toparlamanın en iyi yolu kendinize zaman ayırmak olacak. Bu hafta hayatınızı değiştirecek dokunuşlara maruz kalabilirsiniz. Bunu avantaja çevirmek bütünüyle sizin elinizde olacak gibi duruyor.Alacağınız kararları herkesle paylaşmayın çünkü bu sizin kararlarınız ancak ve ancak bunu siz karışabilirsiniz, hayatınızı başkalarının burnunu sokmasından nefret ediyorsunuz buna engel olmalısınız. Geçmişte yaşadığınız bazı tatsız durumlar karşınıza yeniden çıkabilir ve buna aldırmadan yolunuza devam etmelisiniz, geriye baktığınız taktirde önünüzdeki olacakları kaybedersiniz. Bazen aile büyüklerinizle anlaşmazlıklar yaşıyorsunuz fakat bu iletişiminizi güçlendirmeniz gerektiğini gösteriyor iletişiminizi güçlendirdiğiniz takdirde hiçbir şekilde aranızda sorun kalmayacak. 

İKİZLER BURCU 17 Ağustos 2021 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Siz siz olun başkalarının ne dediğini hiçbir şekilde takmayın taktığınız takdirde geri gidiyorsunuz kendinizi daha aşağı çekiyorsunuz buna hiç gerek yok. İş konusunda enteresan gelişmeler olabilir. Bunu hemen avantaja dönüştürecek refleksinizi geliştirin derim. Partnerinizle ufak tartışmalarınız artık can sıkmaya başladı ama siz yinede ilişkinize dört elle sarılıyorsunuz partnerinize bunu göstermeye çalıştıkça o bunu yanlış anlıyor bazen partneriniz gereksiz yere kavgalar çıkarabiliyor. Bazı alışkanlıklarımızdan vazgeçip daha farklı bakış açısı elde edip insanların size ne demek istediğini ve siz insanların ne anlatmak istediğinizi daha kolay çözümleyeceksiniz. Maddi konuda biraz sıkıntıya girebilirsiniz yinede fazla harcama yapmamaya özen gösterin.

YENGEÇ BURCU 17 Ağustos 2021 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özel yaşamınızda azminizi daha da güçlendirecek biriyle tanışabilirsiniz bu kişi size bayağı bir güç verecek.Kendinizi ne kadar yukarıda ve ayağı sağlam yere basar bir şekilde tutarsanız o kadar iyi olacaktır. Cinsellik meseleleri de dahil, sağlık konusunda da dikkatli olun bu hafta. Ruh haliniz bu ara baya bir pozitif ve olumlu yönde ilerliyor Buda çevrenizdeki insanları aşırı şekilde kıskandıracak sizde gülüp geçin. Dengenizi bozmaya çalışacak insanlar var fakat buna izin vermemeniz gerekiyor karşılarında daha da güçlü durmalısınız biliyorum çok duygusal birisiniz her şeyin üstesinden gelemeyeceğiniz anlamına gelmiyor bunuda böyle bilin 😉 Özel hayatınızda ufak problemleri çözmek için elinize bir çok fırsat geçecek ve bu fırsatları değerlendirdiğiniz takdirde yapamayacağınız veya çözemeyeceğiniz hiç bir şey yok, sizlere güveniyoruz. Maddi kazançlarınız oldukça yüksek bu kazançlarınızı yatırım yapsanız sizin için daha karlı olacaktır ve ileride ihtiyacınız olduğunda elinizin altında para bulunur.

ASLAN BURCU 17 Ağustos 2021 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazen gösterdiğiniz çabalar karşılıksız kalabilir kendinizi üzüp harap etmeyin eninde sonunda çabalarınızın karşılığını alacaksınız. Birçok alanda hayat bu hafta sizi sıkıştırsa da, siz kendinizi sıkıştırmayın.  Bazı fırsatlar kaçar diye tedirgin olmayın. Belki de onlar gerçek fırsat değildir. Mücadeleci bir yapınız var ve bu yapınızı ortaya koyarak her şeyin üstesinden gelebileceğinizi onlara gösterin sizi çekemeyen insanlara da haddini bildirin. Kafanıza taktığınız bazı sorunlar var sorunlarınız düşmanlarınız olabilir düşmanlarınız size her yerde engel oluyor bunu hiçbir şekilde engelleyemiyorsunuz siz uğraştıkça onlar sizin üstünüze daha çok geliyor, bu yüzden onları kendi haline bırakmalısınız. Kendinize olan güveninizi tekrardan kazanacaksınız size bir çok iş teklifi gelecek ve cesaretinizi toplayıp yeniden bir iş atılımı yapacaksınız.

BAŞAK BURCU 17 Ağustos 2021 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Artık bazı insanların şunu anlaması gerekiyor sizin de hayatınızda kendinize göre prensipleriniz olabilir ve bu prensiplerinizi insanların kafasına sokarak göstermeniz gerekmiyor, kendinize öyle arkadaşlar seçmişsiniz ki bunları anlamakta güçlük çekiyorlar. Olabildiğince rahat olmaya gayret edin. Zaten yaşayacağınız olumsuzluklar varsa yaşayacaksınız. Bir de durumu siz zorlaştırmayın derim. Size karşı gelen birçok fırsatı iyi değerlendirmeniz gerekiyor iyi değerlendirdiğiniz takdirde hayatınızdaki bazı değişimler olacak ve bu değişimlerden siz bile etkileneceksiniz. Artık kişisel bakımınıza da zaman ayırmanız gerekiyor o derece zamanınız boşa harcıyorsunuz biraz kendinize de zaman ayırın yarım saatin bile çok büyük bir etkisi olacak. Finansal konularınıza bakacak olursak bu ara çok ballısınız her konuda kapılarını açacağınız insanların elleri açık her gittiğiniz yerde de sanki ayağınızı sürtmüş gibi müşteri çekiyorsunuz.

TERAZİ BURCU 17 Ağustos 2021 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

 Kısa seyahatlere çıkabilirsiniz ve bunun size o kadar iyi geleceğini biliyorsunuz ki bu seyahatin daha da uzun olmasını istiyorsunuz fakat işleriniz malim yoğun olduğu için bu kadar zamanda bile tatili sığdırmanız mucize.Bu yılın en sert dolunayından bu konularda geçeceksiniz. O nedenle kendinizi mümkün olabildiğince koruyun ve istikrarlı bir noktada tutmaya çalışın. Özel yaşamınıza kimseyi sokmayın ve sizin özel yaşamınıza karışmalarına da izin vermeyin. Maddi konuda aileniz ile biraz tartışma içerisinde olabilirsiniz birbirinizi üzmediğiniz takdirde her şey rayına oturacak ve ortada üzülen kimse olmayacak. Aileniz bazı konularda üstümüze çok geliyor ve sabrınızın tükendiğini fark ediyorsunuz onları bunları anlatmaya çalıştıkça anlamıyorlar en iyisi siz de her şeyi olduğu gibi bırakın ve ailenizin dediklerini takmamayı öğrenin.

AKREP BURCU 17 Ağustos 2021 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgilinizle veya eşinizle duygu dolu anlar yaşayabilirsiniz çünkü karşılarına geçip onları bir kez daha ne kadar sevdiğinizi anlattığınız da gözleriniz dolacak. Olabildiğince tek taraflı değil daha çok çoğulcu bir perspektiften bakmanızda fayda var olaylara. Ne kadar tarafsız kalırsanız o kadar iyi. Özel hayatınızda bazı heyecanları kaybettiğinizi düşünüyordunuz fakat öyle bir şey olacak ki yanıldığınızı bir kez daha anlayacaksınız halbuki sizin bir sıkıntınız varmış ve bunun farkında değil misiniz içinizi partnerinize döktüğünüzde size bir rahatlama gelecek ve o günden sonra sizin için bir dönüm noktası olacak. Bu ara insanlarla iletişimin arttığını sizde farkındasınız fakat her insana da güvenilmiyor bazı insanlarla samimiyeti kesip bu iletişime son vermeniz gerekiyor vermediğiniz takdirde hem ailenize olan iletişiminizi hem de partnerinize olan iletişiminizi kaybedecek duruma geleceksiniz ve bu sizin için büyük bir kayıp olacak. 

YAY BURCU 17 Ağustos 2021 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aile içinde olacak tartışmalarda ortama sakinleştirmeniz gerekiyor bu görev size kaldı ve yavaş yavaş sizde sakinlemeyi öğreneceksiniz sizin için iyi olacak. Yakın çevrenizle de olan ilişkinizde bazı sonlanmalar yaşanabilir. O nedenle kendinizi bu tip konulara hazırlıklı tutun ve ani kararlar vermekten bu hafta çekinin. Bazı ufak tefek korkularınızı yenmeniz gerekiyor yenemezseniz kendinize biraz sorumluluk yükleyip bu sorumlulukların altından kalktığınızda bunu başarmış olacak ve korkularınızı birazcık da olsa atlatmış olacaksınız. İş yaşantınızda bazen haksızlığa uğruyorsunuz hakkınızı savunmalı haklılığınızdan taviz vermemeniz gerekiyor buna dikkat edin ve hakkınızı gözünüz gibi koruyun. Hayatınızda önünüze çıkacak engelleri gözünüzde büyütmeyin aşılabilir engeller olduğunu unutmayın her şeyi başaracağınıza emin olun. 

OĞLAK BURCU 17 Ağustos 2021 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizi daha da güçlendirmenin yollarını bulmalısınız yoksa bazı insanların altında ezilip kalacaksınız ve bunu kendinize yediremeyip daha kötü yollara başvurabilirsiniz şimdiden bu tarz kitaplar okumayı ve internetten araştırmalar yapmayı unutmayın.Yaşayacağınız olayların içeri bu hafta al-ver konularında oalcağı için atacağınız imzalara da dikkat etmenizde fayda var. Kendinizi yorgun hissedebilirsiniz.  İş hayatınız biraz dalgalı bir şekilde ilerlediği için kendinizce bazı kararlar alacak ve iş hayatınızda bir değişiklik yapmayı düşüneceksiniz. Bazı sağlık sorunlarınız olabilir fakat bunları kolay aşacaksınız bol bol sıcak şeyler içip bol bol meyveler yemeye özen gösterin. Geleceğinize dair güzel şeyler olacak fakat bu güzel şeylerin olabilmesi için de biraz sizinle dokunuş yapmanız gerekiyor mesela yapacağınız bir dokunuşu söyliyim hayatınızı birazcık değiştirerek bu dokunuşu güzel bir şekilde elde edebilirsiniz. 

KOVA BURCU 17 Ağustos 2021 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendini bu hafta hem her şeyin çok başında, hem de çok sonunda hissedebilirsiniz. O nedenle olabildiğince yaşadıklarınızı kendinize doğru anlatın, doğru bir algıyla sentezleyin. Eğer bekarsanız kalıcı bir ilişkiye başlayabilirsiniz bu sizin için güzel bir adım olacak tabii bunu güzel değerlendirdiğiniz takdirde de sorunsuz bir ilişkide elde edebilirsiniz. Alacağınız kararlarda değişiklik yapmamaya ve ani kararlar almamaya dikkat edin çünkü aynı kararlar sizin hayatınızı etkileyeceği için bunu düşünerek yapmanız gerekiyor. Bazı durumlarda tek taraflı fedakarlık yapmayın kendinizi boşyere üzüp harap etmeyin. Geleceğinize dair güzel kararlar aldığınızda bu kararları sınırlamayıp her türlü olabilecek şeyi düşünüp yolunuza bakmalısınız. Bu ara enerjiniz oldukça yüksek bu enerjinizi kariyerinizde de harcarsanız sizi daha güzel yerlere sürükleyecek.

BALIK BURCU 17 Ağustos 2021 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu hafta en iyisi hayata müdahil olmaktan çok, seyirci kalın. Çevrenizde olsun ilişkinizde oldukça cana yakınsınız ve çok samimi davranıyorsunuz bu sizin bazen ruh halimize göre değişebiliyor ama normalde böyle bir insansınız. Bugün duygularınıza ağırlık vererek hareket edin karşıdan gelecek zorluklara göğüs gerin gerdiğiniz takdirde ileride karşılaşacağınız daha kötü zorluklar olacak bu zorluklardan hiçbir şekilde yara almadan kurtulacaksınız. Azminizle her şeyin üstesinden geleceksiniz, asla pes etmeyin istediğiniz yerlere varacaksınız. Size gelen yardım ellerini geri çevirmeyin çünkü bu yardımlar sizi daha da güzel yerlere getirecek buna inanın ve size gelen yardım ellerine güvenin. Bu ara bütün gözler sizin üzerinizde de bayağı bir çekeceksiniz bunu iyi bir şekilde değerlendirin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img