Home Astroloji Burçlar Nuray Sayari 16 Temmuz 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloj

Burçlar Nuray Sayari 16 Temmuz 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloj

0
28

TERAZİ BURCU 16 TEMMUZ 2022 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Zaman kavramının algılanmasında biraz güçlük çekebilirsiniz. Çünkü akıcı bir günün içerisinde olacağınızdan dolayı zamanın nasıl geçtiğine dair pek bir fikriniz olmayabilir. Gün içerisinde iyi ve kötü karışık bir şekilde olaylara tanık olabilirsiniz. Eğer ki kötü değerlendirilebilecek olaylarla karşılaşırsanız muhakeme yanınızdan faydalanmak isteyen insanlar olabilir.

Objektif yaklaşımlarınızdan kesinlikle ödün vermeyin. Doğaya karşı ayrı bir ilginiz var. Gün batımına doğru eğer imkanınız var ise manzaraya sahip olan alanları ziyaret etmeniz size iyi gelecektir. Aklınızda karışıklığa neden olan her şeyi bir kenara bırakın ve kendinizi dinlendirmek için zaman ayırın. 

AKREP BURCU 16 TEMMUZ 2022 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gün içerisinde çıkmanız gereken seyahatler olabilir. Bu seyahat gerçekleşirse bunun amacı büyük ihtimalle iş dolayısıyla olacak. Kalbiniz, çok fazla değer verdiğiniz insanlar için fazlasıyla çalışıyor.

Hayattaki amacınız kalbinizdeki insanlardan ibaret gibi hissedip planlar yapmanıza müsait bir gün. Hakkınızda kötü düşüncelere sahip olup sağda solda konuşan insanları fazla aldırmamalısınız. Bu konuda gireceğiniz münakaşalarda elde edeceğiniz sadece yorgunluk olacaktır. İş hayatınızda en iyisini yapmaya çalışırken kendinizden ödün veriyorsunuz. Olayların ve gelişmelerin akışında hareket etmeniz, en azından bir süre, çok daha hayırlı olacak. 

YAY BURCU 16 TEMMUZ 2022 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aile içerisinde veya yakın çevrenizden samimi olduğunuz kişileri yolculuğa gönderebilirsiniz. Bu yolculuğa çıkacak kişi için hüzünleneceksiniz ancak bu yolculuğun desteklenmesi gerektiğinin farkında olacaksınız.

Sürücü iseniz trafik içerisinde olumsuz durum söz konusu olabilir. Varacağınız yere gecikme veya ufak çaplı sürtme gibi olaylar… Ancak soğuk kanlı tutumunuzu korumalısınız.

Yaşam standardınızı daha iyi yere taşımak için geleceğe yönelik bazı planlarınıza yeni şeyler katmanız gerekebilir. Maddiyat konusunda beklediğiniz gelir kapıları maalesef ki bu sefer yüzünüze kapanabilir. Bu yüzden kendinize garantiye alacak zor gün birikimi oluşturmakta fayda var. 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here