Burçlar Nuray Sayari 16 Şubat 2021 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

Burçlar Nuray Sayari 16 Şubat 2021 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji
15 Şubat 2021 - 23:23

KOÇ BURCU 16 ŞUBAT 2021 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınızda çok yoğun bir dönem yaşıyorsunuz. Fakat bu günler geçici unutmayın. Her şey zamanla yoluna girecektir. Çalışma hayatınızda ise yeteneklerinizi kullanacağınız bir gün olacak. Çevrenizde yaşanan pek çok olay var ve bu olaylar maalesef olumsuz. Haliyle bu durumdan olumsuz olarak etkileneceksiniz. Fakat modunuzu düşürmeyin, sakin ve temkinli davranın. Böylece her şey daha kolay bir alacak. Uzun süredir maddi olarak bir beklentiniz var. Bugün itibari ile o paraya ulaşımınız sağlanacak ve maddi açıdan bir rahatlama yaşayacaksınız Başarılı olmak için çok çalışıyorsunuz. Bu çalışmalarda sizin sağlığınızı olumsuz yönde etkiliyor.

UYUMLU BURÇLARI

Koç burçlarının arası en iyi olan yay ve aslan burçlarıdır. Sonrasında koç burcu ile boğa, balık, ikizler ve kova burçları sıralamada iyi olarak adlandırılır. Koç burcunun en uyumsuz olduğu burçların başında ise yengeç, oğlak ve terazi gelir. Orta halli olarak yani ne iyi ne de kötü uyumun söz konusu olduğu burçlar ise akrep ile başaktır.


Bu haber 13830 defa okunmuştur.