Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 16 Kasım 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 16 Kasım 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod


KOÇ BURCU 16 KASIM 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Aileniz ile birlikte bir olayın üstesinden geleceksiniz. Müjdeli bir haber alacaksınız, bu haber size çok çok iyi gelecek. Açık sözlü oluşunuzla etrafınızdaki insanları kırabilirsiniz bu yüzden daha tatlı dille yaklaşmanız gerekiyor. Umursamaz tavırlarınız sizi sandığınız yerlere getirebilir buda sizi olduğunuzdan daha iyi hissettirecek. Hedeflerinizde kararlısınız pes etmemeniz gerekiyor. Aldığınız kararlar sizi oldukça yükseltecek ve iş hayatınızda önemli mertebelere ulaştıracak.


UYUMLU BURÇLARI
Koç burçlarının arası en iyi olan yay ve aslan burçlarıdır. Sonrasında koç burcu ile boğa, balık, ikizler ve kova burçları sıralamada iyi olarak adlandırılır. Koç burcunun en uyumsuz olduğu burçların başında ise yengeç, oğlak ve terazi gelir. Orta halli olarak yani ne iyi ne de kötü uyumun söz konusu olduğu burçlar ise akrep ile başaktır.


BOĞA BURCU 16 KASIM 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Tutkulu günler sizi bekliyor aşk hayatınızda oldukça güzel bir gün. Aşk hayatınız oldukça sizi yoruyor bu yüzden iş hayatınıza aşk hayatınızı karıştırmayın. Bazı olaylara aşırı sinirlenip karşınızdaki insanı kırabilirsiniz hem de onun suçu yokken. Aile yaşantınızda bazı değişiklikler görünüyor ve bazı seyahatler. Evcil bir hayvan edinebilirsiniz ve ona aşırı bağlanabilirsiniz. Çok sevdiğiniz gözünüzden bile sakındığınız sevgiliniz size beklemediğiniz bir anda yanlış şeyler yapabilir.


UYUMLU BURÇLARI
Boğa burcunun arasının en iyi olduğu ve en iyi uyum sağladığı burçlar oğlak ile başaktır. Boğa burcunun uyumsuz olduğu burçların başında ise akrep, kova ve aslan gelir.


İKİZLER BURCU 16 KASIM 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Hayata karşı pozitif oluşunuz tüm sevenlerinizi kıskançlığa boğacak. Almış olduğunuz bazı durumlar var bunlardan biri sevgiliniz ile yaşamış olduğunuz tatsızlıklar. Fakat düzeleceğini söylemek isterdim ama bazı ilişkiler yarım kalmalı bazıları ise devam etmeli. Alacağınız kararlarla ilgili de önemli gelişmeler var bunlardan biri okul hayatınızı etkileyecek ve güzel yerlere geleceksiniz. Geleceğe dair planlarınız bir kişi yüzünden etki altında fakat buna izin vermeyin buda sizin elinizde bu yüzden artık buna bir dur demelisiniz. Aile içinde küçük anlaşmazlıklar çıkabilir alttan almanız daha iyi olacaktır. Arkadaşlarınız sizi seviyor fakat çok alıngan olduğunuzu düşünüyorlar.


UYUMLU BURÇLARI
İkizler burcu yay ve başakla iyi anlaşamaz fakat kova ve terazi burçları ile arasındaki uyum oldukça iyidir. Aralarının nötr olduğu burçlar ise balık, akrep ve oğlaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img