Burçlar Nuray Sayari 16 Kasım 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod,Nuray Sayarı Hande Kazanovave Diğer Astrologlardan daha farklı bir yorum

KOÇ BURCU 16 Kasım 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatta bazen her istediğimiz olmaz istediğimizi oldurmak için de çok çabalarız. Geleceğinizi daha iyi bir şekilde kurabilmek sizin elinizde ve bunu başarabilirsiniz. Ailevi konularda tartışmalarınız da ve kavgalarınzda ailenizle biraz daha alttan almaya çalışırsınız her şeyin daha da tatlıya bağlandığını göreceksiniz. Sıkıntılı geçirdiğiniz zamanlarınızda kimin yanınızda olup olmadığını görecek ve artık ona göre hareket edeceksiniz. Maddi konularda ki sıkıntılarımızın giderilmesi için size birkaç fırsat doğacak ve bu fırsatları değerlendirdiğinizde daha da bir refaha kavuşacaksınız. 


BOĞA BURCU 16 Kasım 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Çekişmeli geçen bir iletişim sonrasında kavga seviyesi daha da artacak ve arkadaş çevrenizde ön planda olacaksınız bu biraz sizin canınızı sıkacak ama haklı olan taraf siz olacaksınız. Hayatta size karşı yalan söyleyen insanlara tahammülünüz yok ve hiçbir zaman olmayacakta. Arkadaş çevrenizde sevilen birisiniz bu samimi ve sıcak davranışlarınızı asla yitirmeyin. Bazen insan hata yapabilir önemli olan bu hataların farkına varıp iş işten geçmeden daha güzel bir şekilde yerine getirmektir ve tazelemektir. Enerjinizi toplamaya çalışıp geleceğinizi daha fazla odaklanacaksınız işte bu sizi yeniden doğmuş gibi hissettirecek. Çevreniz ile ilgili yaşadığınız bazı bir takım sorunlar olabilir ama bu sorunları kafanıza takıp kendinizi boşyere üzmeyin.

İKİZLER BURCU 16 Kasım 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Canınızı sıkan durumlarrın üzerinde durmak zorunda değilsiniz her şeyden uzak bir şekilde yaşamaya çalışın her şeyi kafanıza takıp kendinizi daha fazla üzmeyin. Partnerinizin sizi bu aralar çok üzdüğünü farkındasınız Bu durumdan kurtulmanın en iyi yolu partnerinizi bir süre kafanıza takmayıp ondan uzak yaşam sağlamak olacak. Ailevi konularda ki bazı iletişim sıkıntılarınız sizden de kaynaklı olabiliyor hepsini ailenize yakmayın sizinde kendinizi bir an önce toparlamanız gerekiyor iletişiminizi daha da kuvvetlendirebilirsiniz. Maddi konularda ki sıkıntılarınız gelip geçici olacak ama bütçenize ve harcamalarınıza biraz daha dikkat ederseniz işte o zaman her şeyin daha da iyi oturduğunu fark edeceksiniz. Bazı içinize atıpta dışarıya söyleyemediğiniz çok şey var ve sıkıntılarınızı paylaşmak isteyipte paylaşamadığınız insanlarda var, ya da sizi dinlemeyen insan var işte bunları gözöğnüne alarak sizde onlara göre hareket edin. 

1 2 3 4

Tepki Ver!

Gözat

1 of 125

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.