Burçlar Nuray Sayari 16 Eylül 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod


KOÇ BURCU 16 Eylül 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Zamanınızı çok iyi değerlendirmeniz gerekiyor hayata karşı bazı alacağınız hedefler de olabilir bu adetleri yönünü değiştirmeyin. Sıkıntılı zamanlarınızda sizinle başa çıkacak insanlar var bu insanlara fırsat tanıyın. Ailenizle birlikte zamanımızı iyi geçirin ve bu ara ailenize iletişiminizi arttırmış durumdasınız bu sizin için çok iyi bir şey. İş hayatınızda kendinizi göstermek için çabalayın bir şeyleri daha iyi yapmaya çalışın. Kaybettiğiniz enerjinizi geri kazanmak için her şeyi denemelisiniz böylelikle hangisinde daha enerjili olduğunuzu anlarsınız. Bugün kendinizi biraz daralmış hissedebilirsiniz ama kendinizi iyi hissetmek adına her şeyi başaracağınıza inanıyoruz sizde inanın.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Pazartesi günü aşk hayatınızda kıvılcımın ateşi birden orman yangınına dönüşürse hiç şaşırmayın. Stresli yaşam temponuz partnerinizle aranızdaki ilişkiyi bir anda gerebilir. Duygu ve düşüncelerinize hakim olmalı, saman alevi gibi parlamadan önce sevdiğinizin de haklı olduğu tarafları göz önünde bulundurmalısınız. Salı gününden itibaren toprağın size sunduğu güveni, yaşam döngüsündeki önemini yeniden anlamlandıracağınız bir Yeni Ay haftasına “Merhaba” diyorsunuz. 25 derece Başak’ta meydana gelecek Yeni Ay haritasında yükselen Yay burcu, sizi uzak diyarlarla buluştururken, özellikle iş ve kariyer hayatınızda önemli başlangıçlara adım atmanızı sağlayacak. Güvendiğiniz kişilerle ter, çaba ve gayretle el ele vererek, yeni hedeflere doğru ilerlemeye başlarsınız. Başağın titiz, mükemmeliyetçi ruhu mesai arkadaşlarınızdan destek alacağınızı da vurgular. Sağlıklı yaşamak, detoks yapmak, bu dönemde özellikle sindirim ve boşaltım sisteminize iyi gelecektir.  


BOĞA BURCU 16 Eylül 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Bazen kendinizi kötü hissettiğiniz de size iyi gelecek şeyler yaparsanız herşey daha iyi olacaktır. Zaman zaman yaşadığınız sıkıntıları giderebilmek adına her şeyi denemeye çekinmeyin çünkü insanlar keşfede keşfede bazı şeylerin farkına varır. Bugünlerde kendinizi biraz mutsuz hissetmeniz gayet normal bunun havadan olduğunu düşünüyorum çünkü hava kapalı olunca size kendinizi kötü hissediyorsunuz bu genel bir durum. Maddi konudaki harcamalarınıza dikkat edin çünkü gelecek ay için bazı planlarınız olabilir. Hayatınıza arkadaş olarak alacağınız insanları düzgün seçmelisiniz. 

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta sağlam temellere dayanan yaşam şartlarınızı aniden kökünden değiştirmek isteyip, yeni filizlenen ilişkilere, hobilere ve sosyal ilişkilere yelken açarsınız. Diğer yandan çocuğunuzun başarılarıyla gurur duyacağınız bir sürece adım atabilirsiniz. Bazı Boğa burçları ise çocuk sahibi olmaya karar verebilirler. Komisyon işleri, aracılıkla ilgili faaliyetler ya da şans oyunlarından yana yüzünüz gülebilir. Spor yapmak, sanatla uğraşmak, sosyal etkinliklere vakit ayırmak, farklı kişilerle arkadaş olmanıza zemin hazırlayacaktır. Hafta boyu Güneş’in yapı kuran, değiştiren, dönüştüren kurallar zincirinin temsilcileri Plüton ve Satürn ile kurduğu olumlu etkileşim sayesinde, yeni yeteneklerinizi keşfedebilir ya da yaşam felsefenizi güçlendiren farklı bakış açıları edinirsiniz. Kardeş ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde miras ya da ortak projelere el atmak konularıyla ilgili yeni gündemler oluşabilir. Cuma günü spiritüel, mistik konulara karşı abartıya kaçan ilgi duyabilir, bu konularla ilgili bir lider kişiyle yollarınızı kesiştirmeyi arzu edebilirsiniz.


İKİZLER BURCU 16 Eylül 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Partnerinizle beraber ve ailenizle beraber iletişiminizi daha da kuvvetlendimiş durumdasınız, empati duygunuz daha da artmış durumda. Bazen her şeyi algılıyamayabilirsiniz bu gayet normal çünkü kendinizde keşfedemediğiniz bazı özellikleriniz de var bunu keşfetmek için bir an önce başlayın. İş hayatınızda biraz yorucu zamanlar olabilir ama pes etmeyin çünkü gerçekten de çok iyi yerlere geleceksiniz, bunun inancıyla işte bazı şeyleri hallederseniz kendinizi daha da mutlu hissedeceksiniz. Yaşayacağınız bazı kavgalar da alttan almaya özen gösterin çünkü gerçekten de bu huyunuzu sizde sevmiyorsunuz alttan almayı bilmiyorsunuz. Daha sakin olmaya çalışın.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Ev ve özel hayatınızda neler başlatmak istediğinize bu hafta karar vermelisiniz. Yaşamınızı farklı bir ülkede ya da evde mi sürdürmek istiyorsunuz? Gayrimenkul ya da toprak yatırımları konusunda artık son etaba mı girdiniz? Siz ve aileniz için en doğru kararı alarak bundan sonraki yaşamınıza ait temel değişimlere artık start verebilirsiniz. Hafta boyu Başak ve Oğlak gibi toprak burçları arasında meydana gelecek olumlu etkileşim, sizin gibi zihninde çeşitli fikirler uçuşan bir insanı bile aniden kararlı bir hale getirip, bu kararları harekete geçirme isteği doğurur. Toprakla uğraşmak, ekmek biçmek, aileden kalan mal ve mülkü değerlendirmek bu haftaki Yeni Ay’ın size taşıyacağı önemli konu başlıkları arasında yerini alacaktır. Cuma günü yönetici gezegeniniz Terazi’deki Merkür’ün bilgelik ve şansın habercisi Oğlak’taki Jüpiter ile kuracağı gergin etkileşim partnerinizle aranızda ani gerilmelere neden olabilir, özellikle tutku ve sahiplenme isteği nedeniyle aranızda duygusal krizler meydana gelebilir. Maddiyat ile ilgili konular hafta sonuna doğru canınızı sıksa da pratik zekanız ve sorunlara hızlı çözüm bulan kişiliğinizle her şeyin üstesinden gelebilir böylece yeni ayın taze ışıklarını gölgelenmekten kurtarırsınız.