Burçlar Nuray Sayari 16 Ekim Cumartesi, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod, En İyi Yorumcular Rezzan Kiraz, Hande ve diğerleri

NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 16 EKİM 2021 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün sizin için gerçekçi olmak istediğiniz bir gün olacak. Çeşitli yalanlardan ve kendi hayal dünyanızdan kurtulmak ve gerçeklere yer vermek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınız, geleceğe ait olan düşünceleriniz, grup halinde olan çalışmalarınızda da bu gerçekçiliğe yer vermeye özen gösterebilirsiniz. 

Eğer bir kuruluşa katıldıysanız ya da yakın çevreniz ile bir yatırım fikriniz varsa bu işlerinizi daha ciddi hale getirmek için adım atabilirsiniz. İçinden çıkamadığınız problemleriniz var eğer kendinize yeterince güvenirseniz her şeyin altından kolaylıkla kalkabileceksiniz. Burada önemli olan sadece kendinize daha fazla güvenmeniz ve daha ısrarcı olmanız.

Bu hafta heyecanla atılım yaptığınız kararlar ve projelerde aksamalarla karşılaşmak artık sizin için bir sürpriz değil. Zira 10 Eylül’den beri burcunuzda geri giden yönetici gezegeniniz Mars’ın aksiyona geçerken, Plüton ve Satürn gibi sözü geçen otorite figürü enerjilerinin yaptırımlarıyla karşı karşıya kalmaya devam etmesi, hedeflerinize ulaşmakta size gecikme yaşatacaktır. 

Üstüne üstlük çarşamba günü ortak paylaşım ve finansal koşullar alanınızda geri hareketine başlayacak olan Merkür’ün de etkisiyle, gelir gider tablonuzda istikrarsızlıklarla karşılaşabilirsiniz. Cuma günü ikili ilişkilerinizde yeni bir dönem başlatacak olan Yeni Ay’ın etkisiyle ortaklık tekliflerine temkinli yaklaşmalı, duygusal hayatınızdaki ikilemleri çözümlemek için de sabırlı olmalısınız. Bu sert gökyüzü altında bu hafta size, ”Acele işe şeytan karışır” ilkesini unutmadan hareket etmenizi şiddetle tavsiye ederim.  

BOĞA BURCU 16 EKİM 2021 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çalışma hayatınıza dair çok olumlu beklentileriniz olmasa da bugün bu durum değişecek ve çok olumlu beklentiler içerisine gireceksiniz. Çalışma arkadaşlarınızla ya da yöneticilerinizle sorunları daha açık ve daha anlaşılır şekilde çekinmeden, dosdoğru şekilde konuşmak isteyebilirsiniz. 

Hatta bu sorunlar için ürettiğiniz çözümleri onlara bir sunum halinde teklif edebilir ve dikkatleri olumlu yönde üzerinize çekebilirsiniz. Bu sayede kendinizi çalışma hayatınızda daha iyi hissedecek ve övgüleri üzerinizde toplayacaksınız. Bugün aşk hayatınızda ise uzun zamandır yaşadığınız problemleri çözmek için çözüm yolları arayabilirsiniz. Bu durum partnerinizin hoşuna gidecektir.

Öncü ve sabit burçlarda meydana gelen bu haftaki Terazi’deki Yeni Ay ve geri harekete geçen iletişim gezegeni Akrep’teki Merkür’ün etkisiyle, gerek iş gerekse aşk konularında yeni kararlar alırken sizin de bayağı kafanız karışabilir. İşlerin içinden çıkamayıp, en nihayet stres kaynaklı sağlık sorunlarına işi vardırabilirsiniz. Hayatı bu noktaya asla taşımamalı, kişisel mutluluğunuzu ve sağlığınızı her şeyin önünde tutmalısınız. 

Özellikle Salı günü, gündelik hayatınızda, bir bardak suda fırtına koparan kişilerden uzak durmaya çalışın. Onların öfke ve stresli tutumu, sizin sakin ve dingin yapınızı bile zorlayabilir. En doğrusu suskunluğunuzu koruyup, doğru bildiklerinizi kendinize saklamak olacaktır. Hafta sonu yönetici gezegeniniz Venüs’ün Başak burcundaki yolculuğu, hayaller ve sezgiler temsilcisi Neptün ile kesişince, hayalinizde yarattığınız romantik partneri size taşıyabilir. Fakat bu dönemdeki ilişkilerin uzun vadede kalıcı olmayabileceğini unutmamalısınız.   

İKİZLER BURCU 16 EKİM 2021 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Artık geleceğe yönelik planlar, projeler, hayaller kurmak isteyebilirsiniz. Hatta hayaller yerine daha gerçekçi adımlar da atmak isteyebilirsiniz. Artık küçük detaylarla uğraşmak yerine her şeyi daha genel ve büyük görmek isteyebilirsiniz. Çünkü küçük şeylerle uğraşırken büyük resmi görmeyi unuttuğunuzu fark ettiniz. 

Mantık düşünceler içerisine girdiğinizden emin olmak için düşündüğünüz şeyleri başkaları ile paylaşarak rahatlamak isteyebilirsiniz. Onların söyledikleri sizin için çok önemli olacak. Önceden meydana gelen maddi konular şuan sizi biraz etkileyebilir daha dikkatli olmalısınız. Yaptığınız anlaşmalarla ilgili tekrar yapılandırma yoluna gidebilirsiniz. Çalışma hayatınıza bu durum olumlu yansıyacaktır.

Burçlar arasında kararsızlığı ile bilinen ikizler burcu bu hafta mutlu olmaya kararlı. Hayatınızda yaşanacak olan olumlu gelişmeleri görmezden gelmeyin. Siz mutlu olmak istediğinizde zaten tıpkı bu hafta da olacağı gibi arkadaşlarınız ve aileniz de sizi destekleyecek. Hem bunları göz önünde bulundurun hem de daha sakin bir hafta olması için kendinize çeki düzen verin. Keyif alacağınız bir hafta olmasını sağlayacak olan pek çok seçenek var.

Bekarsanız çevrenizin yardımıyla belli bir tanışma içinde bir ilişki kurma yoluna gidebilirsiniz.Sakin kalarak spekülatif olaylara karşı kendinizi koruma altına almalısınız. Aile üyelerinizin karmaşık hayatları sizleri rahatsız ediyor olabilir. Bazı kişiler minnacık kalbinizi kırabilirler fakat siz buna müsaade etmeyin daha dikkatli olun. Hayata karşı bakış açının değişeceği, ve bunun farkına çok yakın zamanda varacaksın inşallah iş işten geçmez çünkü bu hayata karşı bakış açın o kadar mükemmel ki inşallah kaçırmazsın. Müjdeli bir haber ile karşı karşıya kalacaksın alacağın haberle şok olacaksın. 

 Eşinizle veya sevgilinizle aranızı bozmak isteyenler olacak fakat siz ne yapıp edip buna engel olacaksınız sizi kimse tutamaz. Bütün olumsuzlukları üzerinden atıp pozitif bir yaşama adım atacaksın.

YENGEÇ BURCU 16 EKİM 2021 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizi bugün çok ama çok iyi hissedeceğiniz bir gün olacak. Kendinizi oldukça iyi hissettiğiniz için kişisel gelişim konusunda araştırmalar yapabilir ve bu alana yönlenebilirsiniz. Yaptığınız bu destekleyici hamleler, görüşmeler sizin için çok yararlı olacaktır. Yapmayı düşündüğünüz bir ortaklık veya başlamayı düşündüğünüz bir ilişki varsa vakit kaybetmeden başlamalısınız. 

Çünkü size çok büyük fırsatlar sağlayacaklar. Kendinizi dışarıdan gözlemlemeli ve ilerlemeye hız kesmeden devam etmelisiniz. Zihinsel faaliyetlere daha çok ağırlık vermelisiniz. Bu faaliyetler sizi görüşmelerde çok yukarılara taşıyacaktır. Aşk hayatınızda ise beklemediğiniz yenilikler olabilir, hazırlıklı olmalısınız.

Finansal konularla ilgili haftaya hızlı bir giriş yapıyorsunuz. Pazartesi günü uzun zamandan beri hayalini kurduğunuz bir hedefe ulaşmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Ama bu mutluluğun uzun soluklu olmayacağını aklınızın bir köşesine yazmakta fayda var. Bu nedenle anın tadını çıkartmak, hayatın küçük zevklerinden keyif almak sizin için önem kazanır. 

Özellikle yatırım konularında bu hafta dikkatli olmanız gerekiyor. Hayatınızı kontrol etmek isteyen manipülatif, baskıcı partnerinizin yaptırımlarından hafta boyu bunalabilirsiniz. Adalet ve diplomasiye önem veren kişiliğinizle üzerinizde baskı kurmak isteyenler canınızı sıkacaktır. Cuma günü Terazi burcunda meydana gelecek Yeni Ay’ın etkisiyle zincirlerinizden kurtulup yepyeni bir ortamda farklı sosyal ilişkiler kurmayı arzu edersiniz. Arkadaşlarınızla aranızda gerginlikler gündeme gelebilir. Bu hafta en iyisi az ve öz insanla vakit geçirmeye bakın.

ASLAN BURCU 16 EKİM 2021 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İkili ilişkiler konusunda pek olumlu düşünceleriniz bulunmasa da bugünden itibaren düşünceleriniz değişecek ve olumlu şeyler olacak. Aşk hayatınız son zamanlarda durgun şekilde ilerliyordu fakat artık daha hareketli bir döneme giriş yapacaksınız. Sorunlarınızın tamamen yanlış düşüncenizden dolayı büyüdüğünün farkına vardınız ve artık sorunlarınıza karşı daha mantıklı yaklaşmanız gerektiğiniz düşünüyorsunuz.

 Bugün maddi konularla biraz daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Çalışma hayatınızda bulunan ya da gündelik hayatınızda iletişimde olduğunuz kişilerle daha anlayışlı şekilde diyalog kurmak isteyebilirsiniz. İletişimde bulunduğunuz kişiler bu durumdan oldukça mutlu olacaklar ve sizinle daha çok iletişime geçmek isteyeceklerdir.

Stresi bol, adrenalini yüksek bir haftaya adım atıyorsunuz. Bu nedenle kendinizi çok fazla yormamalısınız. Aksi takdirde uzun süre uğraşmak zorunda kalacağınız sağlık sorunları karşınıza çıkabilir. Bu dönemde ebeveynlerin de sağlıklarıyla yakından ilgilenmek isteği duyabilirsiniz. 

Yurt dışı ilişkileri, eğitimler, pazarlama ve tanıtım faaliyetleriyle ilgili ardı arkası kesilmeyen toplantı ve görüşmelerden net bir sonuç elde edemezsiniz. İletişim sihirbazı Merkür’ün Akrep burcundaki 3 haftalık geri hareketi, derin düşüncelerden yeni fikirler elde etmenize destek verecektir. Bu dönemde evdeki eşyalar kaybolup, elektronik aletler bozulabilir. Cuma günü Terazi burcundaki Yeni Ay haritasında Yengeç yükseldiği için, kısa yolculuklara çıkıp, kardeş ve yakın akrabalarla iletişiminizde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kitap yazmak, yeteneklerinizin sesini dinlemek için uygun bir dönemdesiniz.

BAŞAK BURCU 16 EKİM 2021 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çalışma hayatınızda ve aşk hayatınızda çok büyük hareketlenmeler meydana gelebilir. Çalışma hayatınızda birilerine bağlı kalmadan çalışmak isteyebilir ve bunu hakkında bazı çözüm yolları bulunabilirsiniz. Bununla birlikte yaptığınız projelere çok iyi olacak bazı bilgiler ve bazı düşünceler ekleyebilirsiniz. 

Çalışma arkadaşlarınız ile bilgi alışverişinde bulunacağınız bir durumda meydana gelebilir. Kendinizi birilerine yardım ederken bulabilirsiniz. Bunu farkında olmadan yapacaksınız ve farkına vardığınızda bu durum size çok büyük bir sevinç sağlayacaktır. Bugün yaşadığınız sorunlarda çözüm yoluna gitmek isteyebilirsiniz. Bunun içinde bazı girişimlerde bulunacaksınız. İşe çok yarayacak ve sorunlarınız çözülecektir.

Hafta başında, yurt dışında yaşayan biriyle aranızda hayal ettiğiniz mükemmel ilişkiyi kurabileceğinizi düşünebilirsiniz. Bu tatlı rüyanın peşinden gitmek isterken, Salı günü Terazi’deki Güneş ile Koç’taki Mars’ın gergin etkileşimleri ile hayatın gerçekleriyle yüzleşebilirsiniz. Öfke ve yüksek cesaretinizi kontrol altında tutmalı, karşınızdakilerin sözlerine, iyi bir dinleyici olarak kulak vermelisiniz. 

Bu şekilde son olarak söz hakkı istediğinizde sizin fikirlerinizin herkesin zihninde yer etmesi daha kolay mümkün olur. Çarşamba günü yönetici gezegeniniz Merkür’ün iletişim alanınızda geri hareket etmesi, bazı konularda karşınızdakilerle zor uzlaşabileceğinizi gösterir. Diğer yandan kardeş ve yakın akrabalarla aranızda iletişim kopukluğu meydana gelecektir. Aşk hayatınızda sizi dönüştüren kişinin güçlü varlığından çok etkilenirsiniz. Cuma günü meydana gelecek olan Yeni Ay sayesinde, yeni kazanç kapıları önünüze çıkabilir, ortaklıklarınızda yeni oluşumlar gündeme gelecektir. 

TERAZİ BURCU 16 EKİM 2021 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendiniz çok uzun zamandır vakit ayıramıyorsunuz. Bugün sonunda bunun için uygun zamanı bulacaksınız. Düşünme zamanınız olduğu için özel hayatınız ile ilgili bazı kararlar verebilirsiniz. Yapmak istedikleriniz konusunda ciddi şekilde düşünecek ve nasıl yapılabileceğinin yollarını arayacaksınız. Kendinizi geliştirmek için bazı hobilere ya da faaliyetlere yönelmek isteyebilirsiniz. Kendinize en uygun olan ve yapmaktan hoşlanacağınız aktiviteleri bulmak sizin için daha iyi olacaktır. 

Grup çalışmalarında bulunabilirsiniz. Çalışma hayatınızda hiçbir gelişme beklemiyor iken bir gelişme yaşanabilir ve bu gelişme size maddi açıdan da büyük yardımlar sağlayabilir. Yaşanan gelişme hem maddi olarak hem de iş yönünden oldukça yararlı olacak.

Bu hafta perde alan oyunun yine başrolü size veriliyor. Cuma günü Yeni Ay’a ev sahipliği yaparken, ikili ilişkilerde adeta hakemlik görevi üstleniyorsunuz. Çarşamba günü yönetici gezegeniniz Merkür’ün Akrep burcunda geri hareketine başlaması ile birlikte, kredi, sigorta, vergi konularında geçmişten gelen konular tekrar önünüze çıkabilir. 5 Kasım’a kadar hiçbir sözleşme ve anlaşmaya imza atmamalısınız. 

Salı, Perşembe ve Pazar günü ilişkilerinizde gerginlikleri ustaca yönetmeli, öfkeyle kalkıp sonrasında zararla oturacağınız kararlar almamalı, ayrılıklar yaşamamalısınız. Ani istifalar ya da duygusal kopmalar, sonrasında sizi derinden yaralayabilir. Dolayısıyla son söyleyeceğiniz sözü baştan söyleyip, işleri sarpa sardırmaktan kaçınmaya bakın. Cumartesi günü yalnız kalmayı isteseniz de yaşadığınız ilişkilerde hangi noktada olduğunuzu dostluğuna güvendiğiniz kişilerle irdelemek isterken, bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Hayatınızın efendisinin yalnız kendiniz olduğunu sakın aklınızdan çıkartmayın. Geride kalanların hepsi teferruattan ibaret olacaktır.

AKREP BURCU 16 EKİM 2021 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün ev ya da aile ile ilgili konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Bununla birlikte yalnız başınıza kalarak kendi gelişiminiz, şu ana kadar neler yaptınız ve bundan sonra neler yapmak istiyorsunuz gibi konuları düşünebilirsiniz. Bu düşünceler sizi geleceğe dair planlarınızda oldukça rahatlatacaktır. Evinize ve ailenize karşı ilgisiz olduğunuzu fark edecek ve onlara daha çok zaman ayırmaya karar vereceksiniz. 

Herkese yardımcı olma konusunda daha hassas davranabilirsiniz. Kendinize karşı daha dürüst olacağınız bir döneme giriş yapacaksınız. Bugün arkadaşlarınızla birlikte vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki kişiler hakkında olumlu olaylar yaşanabilir.

Bu hafta 5 Kasım’a kadar sürecek Merkür geri hareketi burcunuzda start alıyor. Demek geçmişten beri yarım kalan işlerinizi halletme fırsatı yakalayıp, yeni projeleri üç hafta askıya alacaksınız. Özellikle Mart ayında pandemiyle yaşamınıza giren konu ve kişilerle bu dönemde tekrar bağlantıya geçeceğinizi düşünebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki eskiden beri biriken konuların üzerinden geçer, ilişkinizde yepyeni bir döneme adım atabilirsiniz.

Diğer yandan cuma günü meydana gelecek olan Yeni Ay’ın etkisiyle, taaa uzak diyarlardan gizli bir aşk yeniden filizlenebilir. Bu ilişkinin heyecanını kendinize saklayarak kimseyle paylaşmadan özgünce yaşamalısınız. Perşembe günü kardeş ve yakın arkrabalarınızla aranızda ciddi bir fikir ayrılığı gündeme gelebilir. Olayların üzerinde çok durmamalı olgunlukla çözüm odaklı olmalısınız. Bu dönemde boşaltım sisteminiz hassas olabilir. Hafta sonu sevdiğiniz bir arkadaşınız sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Hayatta her yaşadığınızı olağan ve doğal karşılarsanız, kalp kırıklıklarınızda sona erecektir.

YAY BURCU 16 EKİM 2021 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çevrenizde bulunan insanlarla bilgi alışverişinde bulunmak isteyebilirsiniz. Kendinizi işinizde ya da normal hayatınızda geliştirmek için bazı eğitimler almak isteyebilirsiniz. Kısa bir seyahate çıkmanın sizin moralinizi düzelteceğini düşünüyor olabilirsiniz bu seyahate kardeşinizle birlikte çıkabilirsiniz.

 Fikirleriniz ve düşünceleriniz çevrenizdeki kişilerin doğru yollar seçmesine neden oluyor bu nedenle sizinle konuşmak isteyen sayısı daha fazla artabilir. Ortaklaşa yaptığınız işler ya da yatırımlar hakkında oldukça şanslı olduğunuz bir döneme giriyorsunuz bu dönemi değerlendirmeniz de fayda var. Maddi olarak çok bolluk dönemi yaşayacaksınız. İstediğiniz ve hedeflediğiniz şeyleri elde edebilirsiniz.

Haftanın hareketli enerjisi sayesinde finansal alanda zorlanmalarınızla baş edip, maddi kazancınızda olumlu yükselişler elde edebilirsiniz. 

Miras, ortak paylaşımlı gelirlerinizde yaşadığınız sorunlar artık hallolur. Kayıp ve kazançlarınız için evrene şükredip, yeni iş atılımlarını araştırmaya başlayabilirsiniz. Yeni hedeflerinizi gerçekleştirmek için de çarşamba günü geri hareketine başlayacak olan Merkür’ün 5 Kasım’da düz harekete geçmesini beklemeniz doğru olacaktır. Bu dönemde iş ortamınızda bazı sırlar ortaya çıkacaktır. Bu nedenle temkinli olmalı, güveninizi kazanmayan kişilerle kişisel bilgilerinizi paylaşmamalısınız. 

Cuma günü Terazi burcunda meydana gelecek Yeni Ay sayesinde yeni topluluklarla tanışıp, çevrenizi genişletme fırsatı yakalayabilirsiniz. Diğer yandan bu dönemde çocukluk arkadaşınızla bir iş kurma planı yapmaya başlamak fikren de olsa size iyi gelecektir.

OĞLAK BURCU 16 EKİM 2021 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün maddi konular ile ilgilenmeniz gereken bir gün olabilir. Maddi olarak gerçekçi yaklaşacak ve harcamalarınızın planlanını yapacaksınız. Harcamalarınız fırsatları ve tehditleri düşünerek yapmanız sizin gelecek döneminizi daha iyi yapmanızı sağlayabilir. Mantıklı adımlar atmak her zaman iyidir. Çalışma hayatınızda ise oldukça şanslı bir dönemde olacaksınız. 

Kar getirecek işler bağlayabilirsiniz. İş hayatınızda sizin dışınızda bulunan ve şirketi etkileyen çalışmaları denetlemeniz, sorunlar hakkında çözüm üretmeniz daha iyi kar sağlamanızı gerçekleştirebilir. Aşk hayatınızda ise daha ilgili olmaya özen göstermelisiniz. Partnerinizle olan iletişime ilgisizliğiniz etki edecektir. Daha dikkatli olmaya özen göstermelisiniz.

Öncü burçlardan biri olarak bu haftaki gökyüzünün eylemi bol enerjisinden doğrudan etkileniyorsunuz. Özellikle ikili ilişkilerinizde enerjisi yüksek tartışmaya açık iletişim tekniklerinden faydalanmayı tercih edebilirsiniz. Her şeye rağmen fikirlerinizi karşınızdakilere kabul ettirmek isterken yumuşak bir dil kullanmak sizin için en doğrusu olacaktır. Çarşamba günü Akrep burcunda geri hareket etmeye başlayacak Merkür’ün etkisiyle eski dostlarınızla karşılaşabilir, kırgın olduğunuz kişilerle küslüğünüzü sonlandırabilirsiniz. Arkadaşlarınız arasındaki bir sır açığa çıkabilir. 

Gönlünü size kaptırmış olup, duygularını dile getiremeyen bir ilişkinin başlama sinyalleri kapınızı çalabilir. Açık yürekli ve mantıklı kişiliğinizle iç sesinizin gücünden yararlanarak, bu dönemde biraz olsun sezgilerinizin peşinden gitmenizi öneririz. Enerji çalışmaları, spiritüel konular bu dönemde biriktirdiğiniz blokajlardan kurtulmanıza destek olacaktır. Terazi burcundaki Yeni Ay, evlenme, boşanma ya da iş hayatınızda radikal bir değişimi size taşıyacaktır.

KOVA BURCU 16 EKİM 2021 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bir süredir kimseyle iletişime geçmiyor ve kendi halinizde yaşamaya devam ediyorsunuz fakat artık bugün buna son verecekmişsiniz gibi görünüyor. Artık dışarı çıkarak diğer insanlarla iletişime geçme ve kendinizi gösterme zamanının geldiğini düşünüyorsunuz. birçok kişi ile görüşecek ve onlarla yapacağınız faaliyetler sayesinde kendinizi çok kısa bir sürede kanıtlamış olacaksınız. 

Çalıştığınız ve birlikte faaliyet halinde bulunduğunuz kişilerden övgü cümleleri duyabilirsiniz bu da sizi daha çok motive edecektir. Çalışma hayatınızda ise iş hayatınızı daha iyi hale getirmek için bazı çalışmalarda bulunabilirsiniz. Grup çalışmaları yapmaya ve ilerletmeye özen göstermelisiniz.

Bu hafta gündelik hayatın yoğun temposu sizi yorgun düşürebilir. Arkanızdan iş çevirenlerin varlığını unutmalı, size iyi gelen kişilerle zamanınızı geçirmelisiniz. Entelektüel düzeyinize hitap eden kişilerle tanışacağınız sürpriz davetlere katılabilir, hayatınıza hiç ummadığınız bir anda adrenalini yüksek bir ilişki katabilirsiniz. Ama unutmayın ki bu hafta başlayan ilişkilerin ömrü pek uzun olmayacaktır. 

Çarşamba günü Akrep burcunda geri hareketine başlayacak olan Merkür’ün etkisiyle, iş ortamında duygusal krizleri yönetmek durumunda kalabilirsiniz. Bazı yöneticilerinizle yollarınız bu dönemde ayrılabilir. Hatta iş değiştirmek isteyebilirsiniz. Fakat 5 Kasım’dan önce böyle bir atılım yapmak sizin için doğru olmayacaktır. Cuma günü yurt dışıyla bağlantılı konularda yeni bir döneme adım atabilirsiniz.

BALIK BURCU 16 EKİM 2021 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Biraz tek başınıza kalmak isteyebilir ve iç dünyanızda ki sorunları halletmek isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerin sizden bazı şeyleri sakladığınız düşünüyorsunuz bu saklanan konular hakkında bilgi alacağınız durumlar yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizle ilgilenerek orada yaşadığınız sorunların çözümü için biraz çaba gösterebilirsiniz. Gösterdiğiniz çaba sonucunda olaylara başka bir bakış açısıyla bakabilirsiniz. 

Sorunların böyle daha kolay çözüleceğini görünce daha önce bu bakış açısıyla yaklaşmadığınız için çok üzüleceksiniz. Aşk hayatınızda ise olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Hiç ummadığınız anda ummadığımız sürprizler ile karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle her an her şeye hazırlıklı olmalısınız.

Cuma günü Terazi burcunda meydana gelecek Yeni Ay öncesinde özellikle finans konularında kendinizi bir düellonun ortasındaymış gibi hissedebilirsiniz. 

Maddi kazancınızla ilgili hakedişlerinizi tahsil etmek için zorlu günlerden geçiyor olabilirsiniz. Bu durum Çarşamba günü Akrep’teki Merkür’ün geri hareketiyle daha da vurgulu bir hale gelebilir. 5 Kasıma‘a kadar özellikle yurt dışı, uzun seyahatler ve akademik konularla ilgili işlerinizde aksamalar, gecikmelerle karşılaşabilirsiniz. Ama boşuna üzülüp, depresig bir ruh haline bürünmeyin. Bu zorlu günlerin acısını Kasım başından itibaren çıkartmaya başlarsınız. O zaman tüm zorlukların teker teker üstesinden gelebilecek enerjiye sahip olacaksınız. Özellikle cumartesi günü stresli yaşamı arkanızda bırakıp, sevdiğinizle başbaşa son derece romantik bir hafta sonu geçirmek için küçük bir tatil kaçamağı yapabilirsiniz.