Home Astroloji Burçlar Nuray Sayari 15 Temmuz 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 15 Temmuz 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
57

TERAZİ BURCU 15 TEMMUZ 2022 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Son günlerde aile içerisinde yaşamış olduğunuz gerginlikler nedeniyle ailenizle aranızda küskünlükler oluşabilir. Bu durum sık sık aklınızda tekrarlanabilir ve belli bir süre sonra can sıkıcı hale gelebilir. Bu yüzden muhakeme yönünüzü ortaya koymanız için doğru bir gün içerisindesiniz. Objektif yaklaşın ve sıkıntı çıkaran siz iseniz telafi etmenin yollarını arayın. Gün içerisinde kuracağınız diyaloglarda kelimelerinizde seçici olmalısınız. Ziraa bu durum keyfinizi kaçırmaya sebebiyet verecektir. Duygularınıza yenik düşmemek için gayret edin. Çünkü şu son günler duygudan ziyade mantığınız ön planda olması gerekebilir.

AKREP BURCU 15 TEMMUZ 2022 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Düzene sokmak istediğiniz bir takım girişimleriniz mevcut. Bu girişimlerinizin büyük kısmı iş hayatınızı ilgilendiriyor. Havada kalan düşünceleriniz bir türlü oturamadığından dolayı düşünceli günler geçiriyor olabilirsiniz. Fazla düşüncenizden kaynaklı dikkat problemi yaşayacaksınız. Ancak unutmamalısınız ki her şeyin belli bir yeri ve belli bir zamanı vardır. İşinizin zamanıyla özel hayatınızın zamanı içerisinde birbirine karıştıracağınız bazı şeyler sıkıntılarınızı daha çok zora sokacağını unutmayın. Kalp kırıklığı yaşattığınızı düşündüğünüz kişiler için özür dilemeye fazlasıyla müsait bir gün.  

YAY BURCU 15 TEMMUZ 2022 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Asabi ve aksi yaklaşımlarınız ön plana çıkmış durumda. Sizin iyiliğinizi isteyecek şekilde hareket eden insanlara karşı bile sert çıkışlarınız gözlemlenebilir. Maddi açıdan zayıfladığınızdan dolayı bazı işlerinizin yolunda gitmediği düşüncesine kapılabilirsiniz. Yemek konusunda nefsiniz kontrolünüzü kaybetmeye sebep olabilir. Can boğazdan gelir ancak tansiyon veya şeker gibi hastalığınız mevcutsa kesinlikle diyetlerinizden şaşmamalısınız. Bazı kişiler arkanızdan kuyunuzu kazabilir. Son derece dikkatli davranırsanız kimlerin neler yaptığına dair somut bilgiler elde etmiş olabilirsiniz.  

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here