Burçlar Nuray Sayari 15 Temmuz 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU 15 TEMMUZ 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Size karşı bazen önyargılı yaklaşıyorlar fakat bunun böyle olmaması gerekiyor, ne olursa olsun bunun yanlış olduğunu onlara göstereceksiniz. Bazen beklemediğiniz şanslar sizi bulabilir. Sabrınızı sınayan engeller olabilir ve bu yüzden sakın pes etmeyin daha uzun yollarınız var ve bu yollar iyi olacak yönde olacak. Arkadaş çevrenizi tekrar bir gözden geçirmekte fayda var, size yanlış yapan insanları daha yakından görmenizi sağlayacak bazı yardım elleri alacak, onları geri çevirmeyin. 

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Salı günü burcunuzda benliğimizdeki yaralarımızı temsil eden Kiron ile kavuşum yaşayacak olan yönetici gezegeniniz Mars, ikili ilişkilerinizde aniden öfkeye kapılıp, ardından pişmanlık yaşatır. Bu etkiyi olumlu kullanmak adına, benliğinizde üzüntü ve keder diye tüm biriktirdiklerinizi açığa çıkarıp, sevdiklerinizle paylaşmalı, bu şekilde kendinizi şifalandırmalısınız. Çarşamba günü ise aile büyükleriyle ilgili sorunlara çözüm aramak zorunda kalabilirsiniz. Onların isteklerini yerine getirmek için çaba sarf etmeniz gerekecektir. Haftanın ikinci yarısı İkizler burcuna geçen Ay ile birlikte, geri hareketi sona eren Merkür’den destek alarak,  pratik zekanızla her zorluğun üstesinden gelirsiniz.   

BOĞA BURCU 15 TEMMUZ 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Her şey normal seyrinde iken bir anda düzeniniz bozulabilir fakat üzülmeyin çünkü daha güzel zamanlar sizi bekliyor. Partnerinize sımsıkı sarılmakta fayda var, çünkü içinde yaşadığınız bu hayatta neler olacağı belli değil. Geleceğiniz çok parlak ve gideceğiniz yollar belli, seçim yapma gibi bir hakkınız olmayacak çünkü her şey istediğiniz gibi gidecek. Bugün kendinizi epeyce mutlu hissedebilirsiniz, bu mutluluğu yaşatan kişi sizi çok seviyor bunu da göz önünde bulundurun. Aile içi ufak çatışmalar çıkabilir Sakinliğiniz doğrultusunda ortalık durulacak. 

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Haftanın ilk yarısında Mars ile kavuşacak yaralı şifacı Kiron, bilinç altınıza attığınız sorunların görünür hale gelmesine neden olabilir. Ruhsal olarak kendinizi kırılgan ve güçsüz hissedebilirsiniz. Buna bağlı olarak migren ağrısı gündeme gelir. Sinirlerinizi rahatlatacak, spiritüel çalışmalara katılabilir, spa ve masaj gibi fiziksel bedeninizdeki gerginliği giderecek yöntemlerden faydalanabilirsiniz. Hafta ortasında ise Güneş ile Plüton arasındaki gerilimli etkileşim nedeniyle, hukuki konular, yabancılarla kurduğunuz iş bağlantıları, pazarlama, tanıtım faaliyetleri sizi epeyce uğraştırabilir. Taşınma, miras, aile bireyleriyle yeni bir yatırıma adım atmak gibi köklü değişimlere artık kendinizi hazırlamalısınız.

İKİZLER BURCU 15 TEMMUZ 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Partnerinizle daha güzel zamanlar geçireceksiniz, partnerinizle evlilik hayallerinizin peşindesiniz üzülmeyin ki en kısa zamanda partnerinizle kavuşacaksınız. Sabrınızı sınayan insanlar var daha fazla uğraşırlarsa dayanamayacak ve patlayacaksınız, kimsenin kalbini kırmak istemiyorsunuz, bu yüzden susmayı tercih ediyorsunuz fakat her şeyin bir sabrı vardır. Sizinle birlikte eğlenmeyi seven çok insan var. Çevrenizden bir kaç kişi sizi çok seviyor ve sizinle birlikte zaman geçirmeye bayılıyor. Aile büyüklerinizden alacağınız yardım ile geleceğinizi daha da güzel yerlerde daha güzel bir şekilde yerine oturta bilirsiniz. 

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta kazanç ve bereket kapınızı çalacak pek çok konu gündeme gelebilir. Hazır yönetici gezegeniniz Merkür’ün geri hareketi sona ermişken risk almaktan kaçınmamalı, zorlu görünen yeni tekliflere sıcak bakmalısınız. Aşk hayatınızda artık ciddiyet gündeme gelecektir. Uzun zamandan beri anlaşmazlık yaşadığınız bir ilişkiyi pat diye bitirip hiç vakit kaybetmeden yeni bir serüvene yelken açarsınız. Eski aşklar da kapınızı çalabilir. Akışta kalmalı, bu dönemde hayatı geldiği gibi yaşamalısınız. Şartları hiçbir alanda zorlamamakta fayda var. Haftanın ikinci yarısında burcunuzda seyahat edecek olan Ay, sizi topluluklar içinde daha görünür ve beğenilir hale getirir. Bu dönemin sonuna kadar avantajlarından yararlanmalısınız.