Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 15 Şubat 2022 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 15 Şubat 2022 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları

15 Şubat 2022 Salı Koç Burcu Yorumu – (21 Mart – 20 Nisan)

Kendinizden söz ettirmeyi bu seferde başarmışsınız. Özellikle bu hafta dolunay sizin: aşk hayatınız başta olmak üzere, tutkular, eğlence yaşamınız, borsa, kumar, piyango gibi şans ve risk taşıyan işler, sanat, çocuk, hamilelik, yaratıcılık gerektiren alanlar ve romantik ilişkiler, moda gibi konular hakkında değişime davet ediyor diyebiliriz.

O nedenle bu hafta her ne kadar Venüs, Jüpiter revaçta da olsa bu konularda değişime bırakın kendinizi. Çevrenizde sizi tanıyan kişiler başarılarınızı, aşkınızı, sosyal yaşamınızı sürekli olarak konuşup duruyorlar. Herşeyi nasıl bu kadar mükemmel şekilde yürütebildiğinizi de elbette merak ediyorlar. Çalışma hayatınızda istediğiniz yerdesiniz ve herkes size gıpta ile bakıyor. Hatta sizin ulaştığınız yere ulaşmak için insanlar size akıl danışmaya başlayabilir. Bu durum sizi daha çok gururlandıracaktır.

Her şey istediğiniz gibi yürüse de aklınızda yapmak istediğiniz bazı şeyler bulunuyor fakat doğru zamanı kollamaya çalışıyorsunuz. Sizin için doğru zaman bugün olabilir. Bir an önce adım atıp başlamalısınız. 

15 Şubat 2022 Salı Boğa Burcu Yorumu – (21 Nisan / 21 Mayıs)

Kafanızda değiştirmek istediğiniz pek çok şey bulunuyor. Yapmanız gerekenlerden uzaklaşıp kendinize ve sevdiklerinize vakit ayırın. Amaca giden yolda onların da yeri olmalı.

 Fakat artık sizden geçtiğini ve her şey için çok geç kaldığınızı düşünüyorsunuz. Hayatta hiçbir şey için geç kalmadığınızı bilmelisiniz. Çevrenizdeki örneklere baktığınızda bunu çok iyi bir şekilde görmüş olacaksınız.

 Hemen harekete geçin ve yapmak istediğiniz ne varsa yapın. Sonuçları o kadar güzel olacak ki siz bile şaşıracaksınız. Maddi olarak zor bir dönemden geçtiğinizi kabul edebiliriz. Bunun sebebi ise harcamalarınız değil de kazancınız.

Bazen çok büyük kazanımlar elde ediyorsunuz bazen de hiç kazanç elde edemiyorsunuz. Bu durumu değiştirmek için elinizden geleni yapmalısınız. 

15 Şubat 2022 Salı ikizler Burcu Yorumu – (22 Mayıs / 22 Haziran)

Kariyeriniz için elinizden ne geliyorsa yaptınız ve sonuç ne olursa olsun asla üzülmemelisiniz. Paranızı gönül almada kullanabilirsiniz. Gönülden gelen bir hediye gönül almanıza yardım edecektir.

Çünkü siz size düşen sorumluluğu alnınızın akıyla tamamladınız. Bundan sonrası ise tamamen karar veren kişilere kalmış. Ama şunu söyleyebiliriz ki çok güzel günler sizi bekliyor. Aşk hayatınız ise biraz karışık diyebiliriz. Partnerinizle sürekli olarak tartışmalar yaşıyorsunuz. Bu durumda haliyle duygularınızın yıpranmasına neden oluyor.

İçinize atmayın, içinize atmak ancak size daha kötü gelecektir. Partnerinizle sorunlarınızı paylaşmanız daha doğru olacaktır. Duygularınızın yıpranmış olması sadece aşk hayatınızı değil tüm hayatınızı etkiliyor. Sorunları gidermelisiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img