Koç burcu günlük, Boğa burcu günlük, İkizler burcu günlük, Yengeç burcu günlük, Aslan burcu günlük, Başak burcu günlük, Terazi burcu günlük, Akrep burcu günlük, Yay burcu günlük, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcu aşk iş para günlük burç yorumları,

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu bugün neler bekliyor?

 

KOÇ BURCU

 

Hayatınızda kontrol edemediğiniz, öngöremediğiniz şeyler yaşayacağınız bir hafta sizi bekliyor sevgili koç burçları. Özellikle risklerden uzak durmalı, kararsızlıklar yaşadığınız konularda risk almaktan kaçının. Bu hafta depresyona eğilim, yalnız kalma isteği, boş vermişlik gibi psikolojik durumlar içerisinde kalabilirsiniz. Birinden destek almak size iyi gelecektir. Sağlığınız açısından problemli bir hafta geçireceksiniz. İlişkiniz açısından da bu hafta sinirli, toleranssız olduğunuz bir hafta olacak. Daha sabırlı, daha sakin kalmalısınız. Çünkü bu ilişkinize oldukça zarar verebilir. Sakin kalmak, öfkenizi dindirmek sizin için ve çevrenizdekiler için çok daha iyi olacaktır.

 

 

BOĞA BURCU

 

Boğa burçları haftaya evinizle ilgili işleri yaparak başlayabilirsiniz. Evinizle ilgili yapmak zorunda olduklarınız haftaya yorgun başlamanıza neden olabilir. Hızlı hareket etme isteğinizi kontrol altına almalısınız. Çarşamba gününden itibaren enerjinizde belli bir oranda düşme olabilir. Dinlenmek ve geri planda kalmak aslında size iyi gelecek. Bu dönem bağışıklık sisteminize dikkat etmeli ve aşırı sıcak havalarda dışarı çıkmaktan sakınmalısınız. Perşembe günü yaşanacak dolunay etkisi ile duygusal kararlar almanız gerekebilir. Hafta sonu arkadaşlarınıza ve ailenize karşı fazla anlayışlı olabilirsiniz. 

 

 

İKİZLER BURCU

 

 

İkizler ve yükseleni ikizler olanlar, haftaya iletişiminiz yüksek olarak başlıyorsunuz. Alacağınız olumsuz bir haber size kendinizi kötü hissettirebilir. Buna karşı bu olumsuz haberlere karşı tepkinizi fazla büyütmeyin. İçinizde bir şey biriktirmemeye çalışın. Çünkü içinizde biriktirdikleriniz sizi zor duruma sokabilir. Bu hafta iş hayatınızda kendinizi ispatlayabileceğiniz bir hafta olabilir. Özellikle Çarşamba günü itibarıyla arkadaşlarınız ile olan paylaşımlarınızda artış olabilir. Zorlandığınız konularda arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Özellikle dolunayın etkisi ile aşk hayatınızda değişimler meydana gelebilir. Özellikle hayatınızda kimse yoksa tanışacağınız yeni biriyle ani bir şekilde yeni bir birlikteliğe yol alabilirsiniz. Hafta sonu ilhamı yüksek bir gün geçirebilirsiniz.

[PAGE]

 

YENGEÇ BURCU

 

 

Yengeç burçları haftaya parasal konularınız ile ilgili gelişmelerle başlayabilirsiniz. Özellikle bu gelişmelerden dolayı bunalabilirsiniz. Hafta başında sizinle aynı fikirlerde olmayan kişilerle tartışmamaya özen gösterin. Perşembe günü itibarıyla kendinizi iş alanlarında gösterebileceğiniz gelişmeler yaşanabilir. Bu dönem yapacağınız işlerde maksimum yararlar alabilirsiniz. Kendinizi toplumsal meselelerin içerisinde bulabilirsiniz. Ev ve yerleşim yeriniz ile ilgili konular gündeme gelebilir. Özellikle sosyal çevrenizle anlaşmazlıklarınızda sakin olmaya çalışmalısınız. Başkalarına verdiğiniz tavsiyeleri kendi hayatınıza uygulamaya çalışmalısınız. 

 

 

ASLAN BURCU

 

 

Bu hafta kendinize ve hayatınıza odaklanabilirsiniz. Bencilliğinizin arttığı bu hafta insanlara uyum sağlamak konusunda zorlanabilirsiniz. Aslan ve yükseleni aslan burcu olanlar, sinirli yapınızın iş ortamlarında sizi zor duruma koymasına izin vermeyin. Çarşamba günü itibarıyla hayatı daha geniş pencereden görebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Geleceğinizi şekillendirecek adımlar atabilirsiniz. Bununla birlikte eğitim hayatınızla ilgili de gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu hafta yakın çevrenizde olup bitenlerle daha çok ilgilenmek isteyebilirsiniz. Özellikle çevrenizdekilerle ilgilenirken kendi sorunlarınıza da çözüm bulabilirsiniz. Başkalarına fikirlerinizi sunarken, aslında kendiniz içinde doğru olanı bulabilirsiniz. Hafta sonu harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. 

 

 

BAŞAK BURCU

 

 

Başak burçları bu hafta geri planda kalmak isteyeceğiniz bir hafta yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda kendinizi göstermeniz sandığınız kadar kolay olmayacaktır. Özellikle verdiğiniz tepkilerde dikkatli olmalısınız. Alacağınız kararlarda daha dikkatli olmaya özen göstermelisiniz. Özellikle fedakarcı ve hayalci yaklaşımlardan uzak durmalısınız. Çarşamba günü itibariyle parasal mevzular ağırlık kazanabilir. Alacak ve verecek konuları gündeminize hızlı bir şekilde düşebilir. Cuma günü partnerinizin parasal konuları ile ilgili anlayışlı bir tutum sergilemeniz gerekebilir. Özellikle hafta sonu çok daha keyifli bir gün geçirebilirsiniz. 

 

[PAGE]

TERAZİ BURCU

Terazi ve yükseleni terazi olanlar haftanıza sosyal çevrenizle yapmanız gereken işlerle ve işbirlikleri ile başlayabilirsiniz. Maddi anlamdaki harcamalarınız çevrenizde gerginliklere yol açabilir. Özellikle inatçı davranışlardan uzak durmanız gereken bir gün. Hafta içinden itibaren ilginiz daha çok özel hayatınıza doğru kayabilir. İlişkilerinize daha çok zaman harcamak isteyebilirsiniz. Partnerinizin veya eşinizin ihtiyaçlarına daha çok odaklanmanız gerekebilir. Bu hafta egzersizlere başlamak, diyete başlamak ve hayatınızı düzene koymak önemli bir konu olabilir sizin için. Hafta sonu enerjiniz normale göre düşebilir ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Zehirlenmelere karşı dikkatli olmalısınız. 

 

 

AKREP BURCU

 

Akrep burçları bu hafta kendinizi göstermek isteyeceğiniz bir hafta yaşayabilirsiniz. işlerinizde baskın yönünüz ön plana çıkabilir. Hafta içi özellikle Çarşamba itibarıyla iş hayatınızda ön plana çıkabilirsiniz. Bu hafta çok çalışabilir ve yaptığınızın karşılığını görmek için sabırsızlanabilirsiniz. Sağlığınızda özellikle baş ağrılarına karşı her zaman temkinli olmalısınız. Perşembe günü dolunayın etkisi ile hayatınızdaki bir olay iç yüzüne çıkabilir. İlişkilerinize çok dikkat etmeli ve sevdiklerinize karşı daha toleraslı davranmalısınız. Önemli bir insanla yapacağınız bir sohbetten dolayı aydınlanma yaşayabilir ve başkalarına yardım edebilirsiniz. Pazar günü keyifli ve yaratıcı aktiviteler içerisine girebilirsiniz. 

 

 

YAY BURCU

 

Bu hafta değişik insanlarla bir arada olmak isteyebilirsiniz. Kendinizi dışarı atmak isteyebilir ve daha çok dışarıda yeni insanlarla zaman geçirebilirsiniz. Özellikle çevrenizdeki insanlarla olan planlarınız bunları zorlaştırsa da karar vermek sizin için zorlaşabilir. Bu hafta kolay sinirlenebilir ve ani tepkiler verebilirsiniz. Çarşamba günü itibarıyla kendinizi aşk ve çocuk konularında göstermek isteyebilirsiniz. Özellikle yakın arkadaşlarınız ile olan bağlantılarınız kuvvetlenebilir ve size kendinizi özel hissettiren insanlara yönelebilirsiniz. İş hayatınızda da olan bir olayın yankıları sizin için uzun sürebilir. Hafta sonu aile ortamınızda rahat ve tembel bir gün geçirmek isteyebilirsiniz
 

Burçlar 28 Kasım 2023 Nuray Sayarı  Günlük Burç Yorumları Astroloji Burçlar 28 Kasım 2023 Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumları Astroloji
[PAGE]

OĞLAK BURCU

 

Oğlak burçları haftaya parasal konulara eğilim göstererek başlayabilirsiniz. Maddi konularda denge sağlamaya çalışmanız sizi zorlayabilir. Sinirli yapınızı gün içinde kontrol etmeye çalışmalısınız. Kazalara ve sakarlıklara karşı da daha özenli olmalısınız. Çarşamba gününden itibaren kendinizi ailevi konularda ön planda bulabilirsiniz. Ailenizle daha çok vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bu hafta içi yarım kalan işlerinizi tamama erdirebilirsiniz. Duygusal konularda dalgalanmalar yaşayabilir ve yeni teklifler alabilirsiniz. Maddi anlamda ise risk almaktan kaçınmalısınız. Pazar günü ruhsal ve duygusal konuşmalar yapabilirsiniz. 

 

 

KOVA BURCU

 

Kova burçları bu hafta ortaklı işlerinize ve özel hayatınıza odaklanarak başlayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmak istediğiniz bir dönemdesiniz. Diğer yandan hayatınızdaki diğer insanlar için yapmak zorunda olduklarınız sizi yorabilir. Aile hayatınızda yaşanan hareketlilik sizi daha gergin bir duruma koyabilir. Partnerinizle olaylara aynı açıdan bakmaya zorlanabilirsiniz. Akşam saatlerinizde yakın arkadaşlarınızdan daha çok destek alabilirsiniz. Kardeşlerinizle veya akrabalarınızla olan iletişiminiz normalden fazla olabilir. Uzaktaki akrabalarınızın hayatlarında önemli gelişmeler olabilir ve bunlarla ilgili önemli haberler alabilirsiniz. Sevdiklerinizle birbirinizi üzmemeye ve gerginlikleri uzatmamaya çalışın. Hem özel hayatınızdaki hem de iletişim sorunu yaşadığınız kişilerle olan sorunları tamamen çözebilirsiniz. Hafta sonu gereksiz harcamalardan uzak durmalısınız.

 

 

BALIK BURCU

 

Günlük işlerinizde koşuşturmalarla başlayacağınız bir hafta yaşıyorsunuz. Özellikle koşuşturmacaların içinde sağlığınıza mutlaka dikkat etmelisiniz. Yorgunluğun verdiği gerginlikten ve sinirlilik durumundan kaçınmalısınız. Bu hafta para kazanma becerileriniz aktif. Bundan dolayı atacağınız cesur adımlar size kazanç getirebilir. Bu hafta partnerinizin parasal konuları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Önemli bir karar almanız gerekiyorsa bu hafta beklemenizde yarar var. Yakın çevrenizdeki insanlarla olan iletişiminizde dikkatli olmalısınız. Balık burçlarıinsanlara akıl vermek konusunda oldukça iyisiniz fakat konu kendiniz olunca biraz daha geri planda kalıyorsunuz.