Home Genel Burçlar Nuray Sayari 15 Mayıs 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 15 Mayıs 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
119

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları

Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. 15 Mayıs 2020 Cuma günü burç yorumları

Günlük Burç Yorumları 15 Mayıs 2020 Cuma (Günlük Burç Yorumları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı yorumları), Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuların Rezzan Kiraz ve Nuray Sayar.

İşte 15 Mayıs 2020 CUMA Günlük Burç Yorumları…

15 Mayıs 2020 Cuma Koç Burcu Yorumu – (21 Mart – 20 Nisan)

Koç burcu bugün olumlu enerjiler ile karşı karşıya.Günlük burç yorumları sayesinde, Koç burcunun günlük, haftalık olarak hangi enerjilerle karşılaşacağı bilgisi takip edilebilir. Mutluluk şimdi koçun enerjisinde.

Bazı kişiler tarafından beklenmedik haberler alabilir ve bu haberler üstüne düşünceler yorabilirsiniz. Kendinizi rahat hissetmediğiniz sürece kalkışmış olduğunuz çoğu iş pek istediğiniz gibi ilerlemeyecektir. Stresli durumlarda ne yapmanız gerektiği konusunda çok fazla fikriniz olmayabilir. Çevrenizde yakın hissettiğiniz kişilerden tavsiye veya fikirler isteyebilirsiniz. İş hayatınızda kısıtlı zaman dilimi içerisinde sizden birden fazla iş yapmanız beklenebilir. Bu durum sabrınızı sınayabilir.

Kesinlikle var gücünüzle hareket etmeye bakın. Beklenmedik kişiler tarafından telefonunuzun çalabileceği bir gün. Sağlık konusunda size yararı olacak aktivitelerin olması gerektiğini düşünebileceğiniz bir gün. Düşüncesi aklınızda olacak olsa bile bunu faaliyete geçirecek olmanız belli bir zaman sonrasında gerçekleşebilir. 

BOĞA BURCU 15 Mayıs 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


İşlerinizin düzeni yakın zamanda bozulmuş olabilir. Bunun yoğunluk kaynaklı olduğunu söyleyecek olsanız bile asıl nedenin kaybetmiş olabileceğiniz disiplin olma ihtimali yüksek. Kendinizi eksik hissettiğiniz konularda gözden geçirmek isteyecek, yanlışlarınızı doğruya çevirmek için uğraşacaksınız. Gününüzün belli kısmını bir takım alışveriş ihtiyacınızı karşılamak için ayırmaya müsait bir gün. Karar almanız gerekebilecek gün sizi bekliyor olabilir. Alacağınız kararlarda acele etmek size zaman kazandırmayacağını bilmelisiniz. Aile içi gerginlikler gündeme gelecek olursa sakinleştiren taraf olmanız beklenebilir. Maddi konular üzerine pek fazla konuşma yapmak istemeyebilirsiniz. Bu yüzden maddi konulardan uzak gün geçirmek sizi daha iyi hissettirecektir. 

İKİZLER BURCU 15 Mayıs 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Çevrenizde bulunan yakın arkadaşlarınızla birlikte bazı sorunlar üzerine kendi aranızda tartışabilir, bu sorunlara çözümler üretmek için çabalayabilirsiniz. İlişkiler ile alakalı haftalık burç yorumları ile daha genele yayılan bir şekilde kararları vermeniz sağlanabilir. Bizim önerimiz ise özellikle ilişkileriniz ile alakalı hızlı kararlar almamanız.  Yakın zamanda kısa mesafeli seyahatler veya küçük ölçekli tatil planları gerçekleştirebilirsiniz. Aşk hayatınızda farklılık yaratmak adına bazı değişikliklere yönelebilirsiniz. Memnun olmadığınız konuları dile getirmeye çekinen biri olduğunuzdan dolayı içinde bulunduğunuz bazı durumlar sizde rahatsızlık yaratacaktır. İmkanlarınızın müsait olabileceği bir gün yaşayacaksınız. Şartlarınız müsade ettiği sürece istediğiniz şeyleri yapmaktan çekinmeyin. Karşılaşacağınız bazı durumlar karşısında şaşkınlığa düşebilir, ne yapacağınızı şaşırabilirsiniz. Alacağınız olumsuz eleştiriler olabilir. Bu eleştirileri çok fazla umursamamak sizin için daha iyi bir tercih. 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here