Koç burcu günlük, Boğa burcu günlük, İkizler burcu günlük, Yengeç burcu günlük, Aslan burcu günlük, Başak burcu günlük, Terazi burcu günlük, Akrep burcu günlük, Yay burcu günlük, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcu aşk iş para günlük burç yorumları,

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu bugün neler bekliyor?

 

KOÇ

 

Siz siz olun gücümüzün Kuvvetinizin yettii kadar bir işin elinden tutmaya çalışın daha fazlasını yapmamaya bakın çünkü çok ezilirsiniz. Bir derdiniz var fakat bu derdiniz herkesle paylaşamıyorsunuz size şöyle bir önerim var en yakınınız yani aileniz onlarla paylaşmayı deneyin günü azından kendinizi zorlayın çünkü ne olursa olsun aileni size sırt çevirmez. Bu ara aşırı sinirli olabilirsiniz bu yüzden kendinize bir fren koymalısınız yani diyeceğim şu ki her şey sizin elinizde daha sakin olmaya özen gösterin aksi taktirde çevrenizdekilere kaybedebilirsiniz. Ailenizde olabildiğince vakit geçirmeye bakın çünkü kimse ailenizden değerli değil bu ara zaten ailenizin üzerine daha fazla bir yoğunlaştıınızı görüyorum bu çok iyi bir şey gereksizin gerekse aileniz için mutlu olunacak bir durum.

 

 

 

BOĞA

 

Bulunduğunuz ortamda karşı cinsten birinin sizden hoşlandığını veya size baktığını fark edeceksiniz ilk adımı karşı taraftan bekleyeceksiniz sizde bir şeyler şey hissetmiyor değilsiniz tabii ki yinede kendinizi ağırdan alacaksınız. Her ortama uyumlu ve sevecen yaklaşımlarınızla dikkat çekiyorsunuz. Bazı konularda kaçırdığınız yerlerde bile okumuyor hakim olabiliyorsunuz buda çevreniz tarafından sevildiğiniz özelliklerden biri, sizi daha takipli sorumlu biri yapıyor. Başarılı olmak için elinizden geleni yapıyorsunuz iş konusunda başarılı olacağımızı şu an pek söyleyemem fakat geleceğini zaten hayır yaptığınız onca emek sizin daha da başarılı olacağınızı gösterir gelecek kaygınız olmasın sizi daha iyi yerlerde göreceğimize eminiz.

 

 

 

İKİZLER

 

Tartışmayı aşırı sevmenize rağmen seviyenizi korumakta üstünüze yok buda sizi farklı biri yapıyor. Arkadaşlarınızla yaşayacağınız ufak tartışmalarda karşı tarafın üstünlüğünü fark edeceksiniz fakat onu bozmamak veya düşürmemek için elinizden geleni yapacaksınız. Uyumlu tavırlarınızla kendinizi daha iyi hissedecek ve bulunduğunuz ortama daha kolay adapte olduğunuzu fark edeceksiniz. Bu ara dalgın olabilirsiniz ne düşündüğünüzü hiç kimse bilemiyor çokta merak ediyorsunuz sizinle sohbet etmek isteyen insanlar olacak fakat bunu siz bilemeyeceksiniz ama size bakan insanlardan bunu fark edebilirsiniz. Geleceğinize dair güzel yatırımlar yapıyorsunuz hep böyle devam edin.

 

 

[PAGE]

YENGEÇ

 

Çok samimisiniz ve içten yaklaşıyorsunuz arkadaşlarınız olmak zorunda değil herkese böyle yaklaşıyorsunuz. Yaşam görüşleriniz bayağı bir açık ve yaşam şekline bakış açınız oldukça farklı bunu tüm dünyaya duyurmaya çalışıyorsunuz. Patavatsız birkaç arkadaşınız var fakat ne yapsanızda bu patavatsızlığını gideremiyorsunuz belli bir yerden sonra bırakmanızı öneririm kendinizi boşa yormayın. Geçmişte yaşadığınız bazı tatsız olaylardan ders çıkarta biliyorsunuz buda size tecrübe katıyor. Çok heyecanlı alacağınız bir durum söz konusu eliniz ayağınız titreyecek kadar heyecan yapacaksınız hayırlısı diyelim. 

 

 

 

ASLAN

 

Kendinizi bu ara yorgun hissediyorsunuz iş yapıyorsunuz fakat bu iş yorgunlu değil apayrı bir yorgunluk hayattan zevk almaya çalışıyorsunuz onu da beceremiyorsunuz size iyi gelecek insanlar olacak onları geri çevirmemeye özen gösterin. Bazen içinizden o kadar çocuk gibi davranmak gelecek kafede bile olsanız hiç çekinmeden kendinize has bir hareketlerimizle herkesi baştan çıkartabilirsiniz. Hoşlandığınız birine sizi fark etmesini asla istemiyorsunuz çünkü evren mesajına inanıyorsunuz. Geleceğe ayrıntılı bir planlama yapıyorsunuz, eğer bu planınız tutarsa kendinizi daha iyi yerlerde görebilirsiniz.

 

 

BAŞAK

 

Hiçbir zaman kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz hep bir dostunuz veya aileniz her zaman yanınızda olacak bunu sakın unutmayın. Daha iyi yerlere geleceğinize inanıyorsunuz ve bunun başarıdan kaynaklandığını çok iyi biliyorsunuz bu başarınız kaygısını elde edeceksiniz. Para konusunda çok tutumlusunuz fakat eliniz tutumlu olduğunuz kadar bol da. Kendinizde belirgin olmasını istediğiniz birkaç özelliğinizden biri güvenilirlik ve dürüstlük bunların ikisini kendinize aşılayıp daha iyi bir insan olma peşindesiniz. Bir arkadaşınız size çok kırgın bunu telafi etmeyi unutmayın her şeyi arkadaşınızın üzerine yığmamaya dikkat edin. Kendinizden yaşça küçük insanlarla daha iyi muhabbet kuruyorsunuz çünkü sizi daha iyi anladıklarının farkındasınız. Başladığınız hiçbir işi şu ana kadar yarım bırakmadınız ve bir iş gelecek bunuda yarım bırakmayacaksınız işte bu yüzden siz.

[PAGE]

TERAZİ 

 

Ruhsal haliniz, hava durumuna bağlı değişkenlik gösterebilir. Duygusal açıdan yaşantınızda bir takım hareketlilikler söz konusu olabilir. Duygularınız kontrol edemeyerek ani sinir boşalmalarıyla ağlama gibi tepkiler verebilirsiniz. Bu doğrultuda kendinizi duygu bazında güçsüz hissettiğiniz anlarda yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz. Hiç beklemediğiniz insanlardan, hiç beklemediğiniz anlarda süprizlerle karşılaşabilirsiniz. Sosyal çevre açısından yeni topluluklara girebilir, yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte geçireceğiniz vakitlerden üst düzey keyif yaşayacaksınız. 

 

AKREP

 

Kendinizi bu aralar yorgun hissedebilirsiniz. Bu yorgunluğun sebebi fiziksel güç kaybından değil duygusal açıdan geçirmiş olduğunuz ağır reaksiyonlardan kaynaklanabilir. Beklediğimiz ödemeler, beklediğiniz finansal kaynaklardan gecikmeler sebebiyle başka kaynakları olan borcunuz kapanamadığı için ekstra olarak size yorgunluk katabilir. İlişkisi olan akrep burçları biraz tehlikeli dönemden geçiyor olabilir. Var olan ilişkilerini gözden geçirmek adına gece yastiga başını koymadan önce mutlaka “ nerede yanlış var ? “ ve “ nerede yanlış yapıyorum? “ sorularını kendine yöneltmeli. Sağlığınız için planlamış olduğunuz spor faaliyetleri istediğiniz şekilde yolunda gitmeyebilir. Bugün ailenizde güçlü bağ kurmanız için son derece uygun bir gün. Fırsatları iyi değerlendirin.

 

YAY

 

Çalışma hayatınızda beklediğiniz tayin, beklediğiniz rütbe veya kıdem yakın zamanda yüzünüzü güldürecek gibi gözüküyor. İş hayatınızdaki gözüken bu hareketlilik çalışma saatlerinizin biraz daha esnemesi gibi ufak bir değişiklikle de sonuçlanabilir. Bu aralar üstümüzde bazı gerginlikler mevcut. Gerginlikleriniz sebebiyle karamsar düşünce yapınız daha belirgin hal almış durumda olacak. Motivasyonunuzu daha üst seviyelere taşımak adına ilgi duyduğunuz aktiviteleri yönelebilirsiniz. Ağır başlı tutumunuz ile bazı olaylar karşısında yetersiz kalabilirsiniz. Aile fertlerinizden beklediğiniz yardımlar karşılanmamasından dolayı ailenize karşı ufak kırgınlıklar gerçekleşebilir.

[PAGE]

OĞLAK 

 

Aşk hayatınızda beklemediğiniz hareketlenmeler sizi şaşırtabilir. Özellikle akşam sularında duygusal yaklaşımınız sebebiyle karşı cinsinize ilgi duyabilir, kendisinden hoşlanabilirsiniz. İçinizdeki uysal aşk meleği faaliyete geçmeye çalışırken biraz kaba olabilir. Bu sebepten dolayı hoşlantı duyduğunuz kişiye karşı kaba hareketler sergilememeye fazlasıyla dikkat edin. Var olan bir ilişkiniz söz konusuysa partinize karşı duyduğumuz ilgi artış gösterebilir. Maddiyatınızda düzeni bozacak bazı gelişmeler karşısında dengenizin bozulmaması adına önceden önlemler almaya dikkat edin. 

 

KOVA 

 

Bugün ailenizle olan ilişkinizin daha da güçlenmesi için sizlere özel açılmış bir kapı nitelendirilmesi yapılabilir. Manevi değerlerinizin üst yüzeye çıkması adına bazı ekstra çabalar sergileyeceksiniz. Bu durumla birlikte ailenizde tam da sizin göstereceğiniz ilgiyi beklediğinden dolayı birbirinizi tamamlayacaksınız. İş hayatınıza ayırmış olduğunuz zaman normalden biraz daha fazla olmasından dolayı sosyal çevreniz veya eşiniz tarafından sert eleştiriye maruz kalabilir. Maddi açıdan rahatlama yaşayacağınız zamanlar yolda. 

 

BALIK 

 

Son günlerde iş arama telaşına girmiş olan balık burçları telaşlarını mutlu bir sona erdirecek. Beklemiş oldukları iş başvuruları an itibari ile en yakın sürede cevaba kavuşacak. İş hayatınızdan ayrı olarak beklentilerinizde bazı hayal kırıklıklarla karşılaşabilirsiniz. Anlayışsız düşünce yapınızın ön plana çıktığı bugünlerde yaklaşımlarınız kırıcı hal alabilir. Anlık olarak mutluluk yaşayacağınız durumlarda dahil olabilirsiniz. İlişki durumlarınız bazı karmaşıklıklardan dolayı sıkıcı hale geldiğini düşünebilirsiniz. Sıkıcı durumları keyifli anlara çevirebilme yeteceğinizin olduğunu da aklınızın bir köşesine kazıyın.

Burçlar 05 Aralık 2023 Nuray Günlük Burç Yorumları Astroloji Burçlar 05 Aralık 2023 Nuray Günlük Burç Yorumları Astroloji