Ana SayfaBurçlar Nuray Sayari 15 Eylül 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji
Array

Burçlar Nuray Sayari 15 Eylül 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod,Nuray Sayarı ve Diğer Astrologlardan daha farklı bir yorum

[wp-story]

[wp-story]

KOÇ BURCU 15 Eylül 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazen ayrılığın hangi çeşidi olursa olsun zor olur ama her şeye rağmen dimdik ayakta durmalısınız. Sıkıntılarınızla başa çıkabilmeniz için size yardım elleri uzanacak ve bu elleri geri çevirmeyin. Artık yavaş yavaş kendi hayatınıza yönelik kendi hayatınızı kurmaya bakmalısınız çünkü arkadaşlarınız veya başka biri sizin karnımızı doyuracak insan değil, iş atılımları yapıp kendinize bakmalısınız. Bir konuda aile büyüklerinizle konuşabilir ve ortak bir noktaya varabilirsiniz bu da sizi oldukça rahatlatacak. Bu aralar kendinizi oldukça yorgun hissediyorsunuz ama bu yorgunluğun uzata bilmeniz için bolca uyumaya ve kendinize zaman ayırmaya ihtiyacınız var. 

BOĞA BURCU 15 Eylül 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Zaman zaman dargınlıklarımız olabiliyor veya arkadaşlarınızın size dargınlıklar olabiliyor bunları kafayı takmak yerine çözüm bulsanız daha iyi olacak. Bazen küçücük bir şeyden mutlu olabiliyorsunuz bu mutluluğunuzu büyük bir şeymiş gibi herkesle paylaşmak istiyorsunuz işte bu çok güzel bir şey küçük şeylerle mutlu olan insan çok az 🙁 Bu aralar kendinize iyi gelen şeylerle meşgul olursanız her şey daha rahat unutacaksınız. Düşünmeye zamanınız var bu zamanı iyi değerlendirdiğiniz taktirde size dönen olumlu ışıkları göreceksiniz. Ailenizin değerini bilin her konuda desteğini göreceğiniz insanlar onlar ne olursa olsun onları üzmemeye çalışın. Partnerinizle beraber anlaşamadığınız bazı konular olabiliyor ama bunu çözüme kavuşturacaksınız.

İKİZLER BURCU 15 Eylül 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bugün kendinize aşırı derece duygusal hissediyorsunuz birinin omuzunda yatıp alırsınız günler boyunca ağlayabilirseniz ama bu ağlamanız bir anda gülmeye de dönebilir bugün gerçekten karışık duygular içerisindesiniz. Çok sevdiğiniz insanların yanınızdan ayrılmasını istemiyor ve sizde bir yere gitmek istemiyorsunuz ama hayatın düzeni bu birileri bir şey yapacak ki dünya daha da gelişsin. Bu aralar gereksiz bir yorgunluk üzerinizde bu yorgunluğu atacaksınız şu an henüz bir işe giremediniz, birazda vücudun kendisini salmasından kaynaklı bu yorgunluk, eğer bir iş temposuna girerseniz daha dinç hissedeceksiniz. Ne olursa olsun aileniz, kardeşiniz, ablanız, abiniz, partneriniz her daim yanında olacaklar. 

İkizler Erkeği Karakteristik Özellikleri 

Çocuksu bir ruha sahiptirler. Çok yönlüdür değişime her zaman açıktır. Bulundukları her ortama kolayca ayak uydurabilirler. Çekici, mantıklı, enerjik, dost canlısı bir erkektir. Özgürlüğüne düşkün olması en belirgin özelliğidir. 

İkizler Kadını Karakteristik Özellikleri 

Yaşam enerjileri hiç eksilmez. Hayatta hem neşelidirler. Konuşmayı ve ikili diyaloglar kurmayı çok severler. Bu yüzden etrafında çok sayıda insan bulunur. İkizler kadını çekicidir. Girdiği her ortamda dikkatleri üzerilerine çekmeyi her zaman başarırlar. İkizler kadınını çözmek oldukça zordur. Kararsız oluşları yüzünden sabit bir konu üzerinde yoğunlaşamazlar.

Seyahat etmek yeni yerler keşfetmek onlar için çok heyecan vericidir. İkizler kadını oldukça meraklıdır. Her konuda bilgi sahibi olmayı ve yeni şeyler öğrenmeyi çok severler. Kültür seviyeleri oldukça gelişmiştir. Her konu da pratik çözümler üretebilirler. Bu yüzden de oldukça zeki insanlardır. İkizler kadını eğlenceli yapıları sayesinde sizinle çok iyi vakit geçirir zamanın nasıl geçtiğini anlamaz ve onlarla olmaktan asla sıkılmazsınız. 


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img