Home Astroloji Burçlar Nuray Sayari 14 Temmuz 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 14 Temmuz 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
343

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU 14 TEMMUZ 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Size güç olacak insanlardan destek ve yardım alın. Doğanın size sunduğu bazı olumsuz gönderileri kendinize pozitif olarak yükleyin. Bu arada sinirlerini senin ortaya çıktığını fark edebilirsiniz öfkenizin daha yoğun olduğunu göreceksiniz. Yakın zamanda çıkacağınız bir seyahat var fakat bu seyahat için bütçenize daha dikkat etmeniz gerekiyor. Kendinize oldukça sorunlar yüklemişsiniz bu artık size yük olmaya başlamış durumda,bu yüzden bu sorunlarınızı üzerinizden atmanız için kendinize biraz zaman tanıyın ve karşınızdakilere daha sakin yaklaşmayı deneyin. 

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Salı günü burcunuzda benliğimizdeki yaralarımızı temsil eden Kiron ile kavuşum yaşayacak olan yönetici gezegeniniz Mars, ikili ilişkilerinizde aniden öfkeye kapılıp, ardından pişmanlık yaşatır. Bu etkiyi olumlu kullanmak adına, benliğinizde üzüntü ve keder diye tüm biriktirdiklerinizi açığa çıkarıp, sevdiklerinizle paylaşmalı, bu şekilde kendinizi şifalandırmalısınız. Çarşamba günü ise aile büyükleriyle ilgili sorunlara çözüm aramak zorunda kalabilirsiniz. Onların isteklerini yerine getirmek için çaba sarf etmeniz gerekecektir. Haftanın ikinci yarısı İkizler burcuna geçen Ay ile birlikte, geri hareketi sona eren Merkür’den destek alarak,  pratik zekanızla her zorluğun üstesinden gelirsiniz.   

BOĞA BURCU 14 TEMMUZ 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş hayatınızda bazı ufak sorunlarınızı kendinizin halletmesi gerektiğini bilmelisiniz, fakat bunun için de gereksiz bir enerji harcamamanız gerekiyor çünkü kendinizi de düşünmelisiniz. Bazı konular gittikçe daha da zorlaşabilir, önünüze engeller çıkabilir  fakat her şeyin üstesinden geleceksiniz. Dinginliğinizi keşfetmenin tam zamanı kendinizi bazı projelerle veya ailenizle, dostlarınızla daha bir güçlenmiş şekilde bulabilirsiniz. Yaşayacağınız bazı sorunlar olacak fakat bunun üstesinden gelebilmeniz için biraz daha çaba sarf etmelisiniz. Hedeflerinize ulaşabilmeniz için bazı engelleri aşa bilmeniz lazım, size yardım etmek isteyen insanlara karşılık verin ve geri çevirmeyin. 

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Haftanın ilk yarısında Mars ile kavuşacak yaralı şifacı Kiron, bilinç altınıza attığınız sorunların görünür hale gelmesine neden olabilir. Ruhsal olarak kendinizi kırılgan ve güçsüz hissedebilirsiniz. Buna bağlı olarak migren ağrısı gündeme gelir. Sinirlerinizi rahatlatacak, spiritüel çalışmalara katılabilir, spa ve masaj gibi fiziksel bedeninizdeki gerginliği giderecek yöntemlerden faydalanabilirsiniz. Hafta ortasında ise Güneş ile Plüton arasındaki gerilimli etkileşim nedeniyle, hukuki konular, yabancılarla kurduğunuz iş bağlantıları, pazarlama, tanıtım faaliyetleri sizi epeyce uğraştırabilir. Taşınma, miras, aile bireyleriyle yeni bir yatırıma adım atmak gibi köklü değişimlere artık kendinizi hazırlamalısınız.

İKİZLER BURCU 14 TEMMUZ 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Başkalarının ne dediğini hiçbir şekilde moralinizi bozamaz, kafanıza takmamaya özen gösterirseniz kendi sağlığınız açısından çok iyi olacaktır. Aileniz tarafından sizi bayağı bir yoracak sorunlar var fakat kendinizi de tek bir tarafa yönlendirmeyin, kafanızı biraz daha çalıştırırsanız sorunun nereden geldiğini bulacaksınız. Karşınıza çıkan engelleri sizin bir sınavımızmış gibi görün ve başaracağınıza inanın, hedeflerinize ulaşmakta biraz zorlanacaksınız ama şuna inanın ki daha iyisi olacaksınız. Çevrenizden alacağınız pozitif enerji sizin enerjinizi iki kat artıracak kendinizi daha bir motive hissedeceksiniz. Her zaman doğal olmayı tercih edin zaten öyle yapıyorsunuz biliyorum, fakat bu ara makyajı, giyme kuşama çok özen gösteriyorsunuz siz zaten doğal güzelsiniz bu tür malzemelere hiç gerek bile yok.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta kazanç ve bereket kapınızı çalacak pek çok konu gündeme gelebilir. Hazır yönetici gezegeniniz Merkür’ün geri hareketi sona ermişken risk almaktan kaçınmamalı, zorlu görünen yeni tekliflere sıcak bakmalısınız. Aşk hayatınızda artık ciddiyet gündeme gelecektir. Uzun zamandan beri anlaşmazlık yaşadığınız bir ilişkiyi pat diye bitirip hiç vakit kaybetmeden yeni bir serüvene yelken açarsınız. Eski aşklar da kapınızı çalabilir. Akışta kalmalı, bu dönemde hayatı geldiği gibi yaşamalısınız. Şartları hiçbir alanda zorlamamakta fayda var. Haftanın ikinci yarısında burcunuzda seyahat edecek olan Ay, sizi topluluklar içinde daha görünür ve beğenilir hale getirir. Bu dönemin sonuna kadar avantajlarından yararlanmalısınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here