Burçlar Nuray Sayari 14 Şubat 2021 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

Burçlar Nuray Sayari 14 Şubat 2021 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji
13 Şubat 2021 - 23:04

KOÇ BURCU 14 ŞUBAT 2021 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugünden itibaren kariyer hedeflerinize ulaşmak için bazı adımlarda bulunabilirsiniz. Evet sizin için biraz zorlu bir süreç olacak fakat sonucunda buna değdiğini düşüneceksiniz. Bu aşamada önünüze çıkan bütün fırsatları değerlendirmeye çalışmalısınız. Hatta o kadar çaba göstereceksiniz ki bunu gören yöneticileriniz de size destek olacak. Ailenizden birisinin ya da sizin sağlık sorunlarınız ortaya çıkabilir. Konuyu göz ardı etmemeli ve bir uzmana başvurmalısınız. Aşk hayatınızda haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsunuz. Bu konuyu partnerinizle paylaşmalısınız. Aksi takdirde aranızdaki bağ kopacak ve birbirinizden uzaklaşacaksınız. Maddi konularda daha dikkatli harcamalar yapmalısınız.

UYUMLU BURÇLARI

Koç burçlarının arası en iyi olan yay ve aslan burçlarıdır. Sonrasında koç burcu ile boğa, balık, ikizler ve kova burçları sıralamada iyi olarak adlandırılır. Koç burcunun en uyumsuz olduğu burçların başında ise yengeç, oğlak ve terazi gelir. Orta halli olarak yani ne iyi ne de kötü uyumun söz konusu olduğu burçlar ise akrep ile başaktır.


Bu haber 12466 defa okunmuştur.