Burçlar Nuray Sayari 14 Ocak 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 14 OCAK 2022 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazı finansal projeleriniz aklınızda tasarlıyorsunuz. Ancak bu projeleriniz bazı engellere takıldığından dolayı faaliyete geçememekte. Dalgınlığınız yüzünden bazı işlerinizin faturası ağır olabilir. Kendinize biraz çeki düzen vermelisiniz.

Tarzınızda değişiklikler yapmak istiyor olabilirsiniz. Tarzınız konusunda zevkine güvendiğiniz insanlardan yardım almanız gerekebilir. İlişki durumunuzda bazı ufak çaplı karışıklar gündeme gelebilir. Mutlu olacağınız bazı haberler kapıda.

OĞLAK BURCU 2022 OCAK AYI YORUMU

Sevgili Oğlak’lar, her zaman ne istediğini bilen adımlarını temkinli atan bir Oğlak olsanız da bu ay pek öyle olmayacak. Duygusal olarak yoğun hissedeceğiniz bir ay. Bu ay 17’den sonra tanıdığınız insanlara keşke sizi önceden tanışaydım diyeceksiniz. Canınızı sıkan birileri var, hatta uzun zamandır dişinizi sıktığınız.. sizi şiddetli kavgalar bekliyor olabilir.

Ocak 25 den sonra ciddi adımlar atabilirsiniz. Bu ay sevdikleriniz tarafından sürpriz yapılıp, şaşırabilirsiniz. Ama ne zaman olacağı bilinmiyor. Sağlıcakla kalın.

KOVA BURCU 14 OCAK 2022 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Asabi ve fevri tavırlarınız üzücü noktalara gelebilecek kadar ileriye gidebilir. Kendinize çeki düzen vermeniz gerekmekte. İlgi beklentiniz normalinde üstüne çıktığından dolayı beklentiniz karşılanmadığında hayal kırıklığı hatta ve hatta üzüntüyle sonuçlanabilir. Yakın zamanda kısmetleriniz kapınızı çalabilir.

Çocuk beklentisi olan evli çiftler, mutlu haberi yakın zamanda alacak. Seyahat etmek istekleriniz için daha erken davranmanız halinde keyifli bir süreç geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz renkleri bugün tercih etmeniz size uğur getirecektir.

KOVA BURCU 2022 OCAK AYI YORUMU

Sevgili Kovalar, kendinizi kuş kadar hafif hissedeceğiniz, bir aya hoş geldiniz. Bu hayatı yaşamasını bilen, her anının tadını çıkaran bir kova olmak size iyi gelecek. Geçtiğimiz günlerde can sıkan olayların artık son bulacağını ve rahatlayacağınız bir ay olacak. Sizden yanıt bekleyen birisi var. Olumlu cevap verip bir yola çıkacaksınız.

Sürprizleri bol ve sizi her daim mutlu edecek biri bu can sıkan birtakım arkadaşlıklarınıza son verecek gibisiniz. Onlara karşı şimdiden bir önlem alsanız iyi olur. Sürprizlerin bol olacağı, yenilenecek bir Kova’nın uzun zamandır istediği günler geldi çattı artık. Size bu günlerin tadını çıkarmak düşer. Sağlıcakla kalın.