Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 14 Ocak 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 14 Ocak 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

TERAZİ BURCU 14 OCAK 2022 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İmkanlarınızı sonuna kadar kullanabilmeniz için birçok fırsat elde edebileceğiniz günün içerisinde olacaksınız. Nereden bulursunuz bu insanları gerçekten anlamış değilim. Sizi alttan alttan yargılayıp laf sokan tipleri atın artık hayatınızdan.Elinize geçecek şartları imkanları iyi değerlendirin. Şu sıralar iştahınız olduğundan daha fazla kabarık durumda olacak.

Yediklerimizi ve içtiklerimize dikkat etmemeniz halinde sağlığınıza olumsuz etkileyecek şekilde ilerleme söz konusu olabilir. Duygusallığınızın gündemde olacağı bugün biraz daha güçlü olmanızı gerektirtecek. Aile içindeki refah düzeyiniz keyfinde gün geçireceksiniz.

TERAZİ BURCU 2022 OCAK AYI YORUMU

Sevgili Teraziler, bu ay kartları açık oynayacağınız bir Terazi göreceğiz. Artık çevrenizden bir şey saklamanıza gerek kalmayacak. Kendinizi uzun zamandır boşlukta hissediyorsunuz, artık o boşluğun dolacağı zamanlar geldi. Dost şefkatine muhtaç kalmışsınız, Ocak ayı bu konuda ilaç gibi gelecek. Sizi paylaşamayıp kavga eden kimseler olabilir.

Özellikle ayın 15’inden sonra çevreniz tarafından çok konuşulabilirsiniz. Bu zaman zaman hoşunuza gidecek ama üzüldüğünüz noktalarda olacak gibi. Çevrenize net olursanız sizde net yanıtlar alırsınız. Uzun zamandır haberini beklediğiniz bir konu da Ocak 25’den sonra haber gelebilir. Bu haber umarım sizi mutlu eder.

AKREP BURCU 14 OCAK 2022 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Modunuzun biraz düşük olduğunu hissedeceğinizden dolayı keyfiniz biraz kaçmış halde. Kendinizi mutlu etmenin yolunun sakinlikle olacağı kanaatindesiniz. Ufak detaylara hemen sinirleneceğinizden dolayı çevrenizdeki insanları kırmamaya özen gösterin. Son zamanlarda şansınızın yüksek olduğundan dolayı özgüveninizi kazanmaya başlayacaksınız.

Şansınıza güvenerek riskli girişimlerden uzak durmanız gerekiyor. Sürprizden yolculuk yapmanız gerekebilir. Beklenmeyen gerginlikler karşınızda tepkilerinizi ayarlamaya çalışın.

AKREP BURCU 2022 OCAK AYI YORUMU

Sevgili Akrep’ler bu ay sizin için barışma ayı olacak. Çevrenizdeki insanlarla olan ikili ilişkileriniz daha da güçleniyor. Yıkıcı akrep gitti yerine daha ılımlı Akrep geldi. Hayatınızdan kasvetli günler uzaklaşıyor. Maddi ve manevi işleriniz gün geçtikçe rast gidecek, ufak tefek pürüzler çıksa da aldırmayacaksınız. Siz sonuçta sorunlar çözmekte 1 numarasınız.

Ocak 20’den sonra yeni tanışmalar olacak, biraz temkinli yaklaşırsanız iyi olur. Sonrasında başınız ağrısın istemem. İnsanlar kusursuz olsun bana yanlış yapmasın istiyorsunuz ama bilmelisiniz ki kusursuz insan yok. Bu ay affedici olun. Çok göze gelip, nazar değiyor. Çünkü çok kıskandırıyorsunuz. Sağlıcakla kalın.

YAY BURCU 14 OCAK 2022 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çözüm odaklı ve objektif yaklaşımlarınız sayesinde etrafınızdaki insanlar sizi hakem niyetine bazı konularda tanık gösterebilir. Yüzünüzden gülücükler saçılacağı güne başlayacaksınız ancak gülüşlerinizin arkasında derin düşünceler sizleri biraz rahatsız edebilir. Derin düşüncelerinizin gününüzü bozmasına izin vermeyin.

Sevgiliniz veya eşinizle hoş bir güne başlamak için ufak sürprizler yapmanız mutluluğunuza maya katacağını hatırınızdan çıkarmayın. Kariyer planlarınız gözden geçirilmesi gerekebilir. İş için kendinizi hazır hissetmediğinizi fark ederseniz biraz kendinize zaman tanıyın.

YAY BURCU 2022 OCAK AYI YORUMU

Sevgili Yay’lar, ocak ayı sizin için imtihan ayı olacak. Fakat şunu da söylemeliyim ki talihli olacağınız bir ay da olacak. Gönlünüzü kaptırdığınız insan tarafından biraz yorgun düşürülebilirsiniz. Düştüğünüz boşluktan kurtulmak için Ocak 18’den sonra hayatınıza girecek kimselere şan vermenizde çare var. Temeli çürük insanların üstüne bina inşa edilmesi size kaybettirir. Cazibenizle çok dikkat çekeceğe benziyorsunuz. Ortamlarda dikkat çeken ve etkileyen birisisiniz. Yeni kimseler, yeni sıkıntılar, yeni heyecanlar ve yeni ortamlar… bu kadarı kafi Mutlu bir ay olur umarım. Sağlıcakla kalın.Sayfa arası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img