Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 14 Ocak 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 14 Ocak 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

ASLAN BURCU 14 OCAK 2022 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Akşam saatlerinde rahat bir nefes alacaksınız. Bugün bitişler için uygun bir değil. Kendinizi hasta gibi hissedebilirsiniz ama melankolik olmaya izin vermeyin. Temmuz doğumluların dikkatli olması gerekiyor. Hadi bugün kalbinizi ortaya koyun ve duygularınızın bilinmesine izin verin. Aşk oklarının hedefinde olabilirsiniz. Umarım o ok sizin gönlünüze girer.Evde yaşanan olaylar nedeniyle şüphe ve kaygı duyabilirsiniz. Bilinçsiz davranışlar ve kaygılar ikili ilişkilerinizi olumsuz yönde etkileyebilir.

Sakin olun. Ne şekilde devam ediyorsanız o şekilde bugünü yaşamaya özen gösterin. Parasal konularda risk almaktan çekinmelisiniz. Özellikle ödemelerinizi geciktirmeme özen göstermelisiniz. Sosyalleşeceğimiz bir dönem başlıyor. Haftasonundan itibaren işle ilgili çok sayıda başarılı plan yapabilirsiniz. Ama işle ilgili engeller yaşamanız sizi aşağıya çekmemeli.

ASLAN BURCU 2022 OCAK AYI YORUMU

Sevgili Aslan’lar, kendinizi ispatlayacağınız, zorluklara göğüs erip, dayanacağınız ve sevimli olup etrafını da mutlu eden bir Aslan olamaya hazır olun. Çevrenizde kıskanç olan kişilerle çok uğraşacağa benziyorsunuz. Kini, gururu bir kenara bırakıp, bu ay affedici olmaya hazır olun. Geçmişte hatasından ötürü sırt çevirdiğiniz insan kapınıza gelebilir. O kişiye şans verebilirsiniz. Çevrenizde sizden ilgi bekleyen kimseler var onları fark ederseniz sevinecekler. 20 Ocak’tan sonra bir şeylerin dönüm noktası olacak sizler için. Aklınızı kullanıp devam ederseniz problem yok. Hoşça kalın.

BAŞAK BURCU 14 OCAK 2022 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazı insanlar size çok iyi gelecek hayatınıza enerji ve neşe katacak sadece bekleyin ve görün. Liderliğiniz bu ara daha baskın fakat pek de kullanmayı tercih etmeyin size kötü gözle bakılmasını istemezsiniz. Stresi azaltmak ve tartışmadan kaçınmak için sıra dışı bir şey yapın ve ortamı yumuşatın derim. Yok bu da çare değilse olduğunuz yerden uzaklaşın.Hayatın tadını çıkartmaya bakın önümüzde çok güzel yıllar var çok güzel günler aylar bu yüzden keyfine bakın.

Hayata karşı bakış açınızı olumluya çevirmeye bakın olumsuz şeylerden uzak durun bu sizin yararınıza olacaktır. Çok ama çok iyi birine sırılsıklam aşık olacaksınız sadece sabredin ve cesaretinizi toparlayıp ona açılın belkide oda sizden hoşlanıyordur hiçbir zaman böyle şeyleri ikinci bir plana atmayın benden sana tavsiye.

BAŞAK BURCU 2022 OCAK AYI YORUMU

Sevgili Başak’lar, Ocak ayının 15’ine kadar kendinizi duygun ve mutsuz hissetseniz de daha sonrasında kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Çevrenizden her zaman vefakarlık ve fedakarlık bekliyorsunuz.Yakın bir arkadaşınızın tavsiyelerine veya akrabalarınızın tekliflerine kulak verin derim. Enteresan fikirler duyabilir, bunları hayatınıza geçirebilirsiniz.Ama buna rağmen nankörlük ediliyor. Ocak ayı bazı kimselerin son şansı olabilir. Bu ay mücadele gerektiren durumlar olabilir, çok uğraşacağa benziyorsunuz.

Artık yumruğunuzu masaya vurup, sesinizi gür çıkarmanızın zamanı geldi. Zaman zaman geçmişi anıp pişmanlıklar da yaşayabilirsiniz. Artık geçmişe perde çekip, düşüncelerinizi değiştirmenizi isterim. Ocak sizin birçok konuda ders çıkaracağınız bir ay olacak. Hoşça kalın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img