Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 14 Ocak 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 14 Ocak 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU 14 OCAK 2022 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sabreden derviş muradına ermiş derler sizde bu yüzden sabretmelisiniz ki refaha kavuşasınız.Bugün öncelikle kendinize dürüstseniz ve uzlaşmaya hazırsanız, buna değer verdiğiniz biriyle ilişkinizi toparlamak için barışabilirsiniz. Spor etkinliklerine katılabilir kendinize daha da geliştirebilirsiniz oynadığımız bazı oyunlar var herkesin yeteneği farklıdır kimi voleybolda kimi basketbolda siz kendinize iyi gelen spor dalını seçin.

Kendinizi enerji dolu hissediyorsunuz her şeye atlayabilirsiniz biraz dikkatli yani kademeli ilerlemnizi tavsiye ediyorum. Hobilerinizi daha da artırabilir kendinizi motive edebilirsiniz.

KOÇ BURCU 2020 OCAK AYI YORUMU

Sevgili Koç’lar, hayalini kurduğunuz birçok fırsatla karşılaşacağınız ve bol sürpriz alacağınız bir ay olacak. Özellikle ayın 18’inden sonra sevdiğiniz kişiler tarafından çok mutlu edileceksiniz. Ayın 25’inden sonra ise duygularınızı bir kenara bırakıp mantığınızla hareket etmek isteyeceksiniz. Ufak tefek kayıplar yaşayabilir, hafif incinebilirsiniz. Ama şunu söylemeliyim ki kısa süreli bu acı. Bu ay aldığınız değişim kararıyla da yakınlarınızı şaşırtmaya hazır olun. Bu ayın sonlarında çevreniz tarafından rahat bırakılırsanız daha iyi olacak, tahammülünüz bitip ufak tefek tartışmalar yaşanabilir çünkü. Agresif çıkışlarınızdan vazgeçip sakin kalmanız sizin için iyi olur. Hoşça kalın.

BOĞA BURCU 14 OCAK 2022 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşırıya kaçan harcamalarda dikkatli alışveriş yapın yani bütçenize uygun davranın.İş konusunda bugün ille de doğruyu söylememek daha fazla soruna neden olabilir. Problem birebir sizle ilgili değilse susun ve bisküvinizi kemirin. Aşk hayatınızda keyifli bir zaman kendinize ve karşınızdakine bayağı bir zaman ayırmanız gerekecek fakat kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Bu aralar hiç beklenmedik hediyeler alabilirsiniz sadece bir kişiden gelen hediyesin için çok çok değerli olacak onu gözünüz gibi koruyacaksınız. Değer vermediğiniz insanlarla birlikte olmak zorunda değilsiniz bu yüzden artık mesafemizi koymamız gerekiyor arkadaşlarınızı daha iyi seçmelisiniz.

BOĞA BURCU 2022 OCAK AYI YORUMU

Sevgili Boğa’lar, daha çekici ve göz alıcı, insanları ikna etme kabiliyetinin yüksek olduğu ve bu sebepten dolayı her şeyi yaptırdığınız bir aya hazır olmalısınız. Günlerdir kafanıza taktığınız sizi yıpratan düşünceleri geride bırakıp, önünüze bakacaksınız. Bu ayda dengesizlikleriniz hat safhada. Yakınlarınızı da bu konu da çok yoracağa benziyorsunuz. Ben şimdiden uyarayım da ona göre davranın. Ocak 15’den sonra sizi karlı bir yatırım bekliyor.

Bu ay yeni tanışmalara sıcak bakmamanız gerekiyor, ince eleyip sık dokuyun benden size tavsiye. Etrafınızda sürekli sorun çıkaran insanlar var ve siz bu durumdan bıkmış haldesiniz. O kişilerle de arkadaşlığınızı gözden geçirmeniz gerekecek. Hoşça kalın.

İKİZLER BURCU 14 OCAK 2022 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevdiklerinizle birlikte hoş vakitler geçirmeyi özlemiş gibisiniz fakat isterseniz yeniden bir araya gelebilirsiniz.

Bugün baya bir streslisiniz bu sitresi atmamız için en iyisi sabaha erkenden kalkıp spor yapmanız olacak üstüne bir de sıcak duş mükemmel olur.Bugün sır saklamak konusunda pek bir beceriksiz olabilirsiniz. O nedenle size çok özel bir şey anlatılıyorsa bahane bulup dinlemeyin derim. Özgür olmak istiyorsunuz size karışılmasını sevmiyorsunuz bu ara kendinizi daha bir özgür hissediyorsunuz size karışan neden oluyor fakat size uygun gelenleri dinliyorsunuz. Yeteneklerinizle gireceğiniz birkaç iş görüşmesinde başarılı olabilirsiniz fakat hemen atlamamanızı tavsiye ederim çünkü daha iyilerini seçebilirsiniz.

İKİZLER BURCU 2022 OCAK AYI YORUMU

Sevgili İkizler, zaman zaman kırıp dökeceğiniz ve ardından pişmanlık duyup uysallaşacağınız bir aya girmiş bulunmaktasınız. Ruh haliniz bugünlerde çok değişken. Ne istediğinizi ve nasıl yaşamak istediğiniz konusunda çok kararsızsınız. Sizden ricam bu ay ani kararlar almamanız, yoksa çok zararlı çıkacak gibisiniz. Bu ay birtakım arkadaşlıklar edinebilir ve mutlu olabilirsiniz. Evde pineklemekten çok sıkıldınız, farkındayım.

Ocak 15 den sonra aşk hayatınız cıvıl cıvıl olabilir, güzel seyreden ilişkiniz çevrenizdekileri kıskançlık krizine sokabilir. Bu durumda sizin hoşunuza gideceğe benziyor. Uzun zamandır haber beklediğiniz bir konuda ay sonunda haber gelebilir. Sevinçten havalara uçacak gibisiniz. Benden söylemesi. Hoşça kalın.

YENGEÇ BURCU 14 OCAK 2022 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Alacağınız birkaç karar ile projelerinizde daha bir artış sağladığınızı göreceksiniz bu ara idrak yollarınız bayağı bir açık bunu değerlendirmenizi öneririz.Hadi bugün kalbinizi ortaya koyun ve duygularınızın bilinmesine izin verin. Aşk oklarının hedefinde olabilirsiniz. Umarım o ok sizin gönlünüze girer. Sportif olma peşindesiniz kendinize spor yaptıkça daha bir zinde hissediyorsunuz. Ufak adrenalinler yaşayabilirsiniz görüyorum ki kamp kurma peşindesiniz bu hayaliniz inşallah gerçekleşir.

İş hayatınızda güzel yerlere gelebilirsiniz gittikçe ilerleme kat ediyorsunuz bu sizin için çok iyi bir şey. Çevrenizden destekler alacaksınız sakın bu destekleri geri çevirmeyin Eşdost bu konularda çok önemli sakın unutmayın.

YENGEÇ BURCU 2022 OCAK AYI YORUMU

Sevgili Yengeçler, takıntılı, geçmişte yaşayan, çevresini biraz yoracak ama cazibesini her seferinde konuşturacak bir Yengeç olacaksınız. Bu ay destekçi arıyorsunuz kendinize. Ama insanlara olan güven probleminden dolayı içinizi açamıyor ve pimpirikli davranıyorsunuz. Bu ay bu sorunu yenmelisiniz. 15 ocaktan sonraki tanışmalar, sizi mutlu edecek. Yeniliğe ve değişime açık olduğunuz bir ay fakat siz zor değişen bir insan olduğunuzdan hep erteliyorsunuz. Biraz kendinize güvenin! Çevrenizde haddini aşan sizi sinirlendiren kişilere karşı alttan almayı bırakın ve gerekeni yapın. Artık alttan alırsanız kaybederseniz benden söylemesi. Hoşça kalın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img