1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. Burçlar Nuray Sayarı 14 Mayıs 2023 Pazar Günlük Burç Yorumları- Astroloji
Burçlar Nuray Sayarı 14 Mayıs 2023 Pazar Günlük Burç Yorumları- Astroloji

Burçlar Nuray Sayarı 14 Mayıs 2023 Pazar Günlük Burç Yorumları- Astroloji

Günlük Burç Yorumları 14 Mayıs 2023 Pazar Nuray Sayarı burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün aşk, aile, şans ve para konularında neler bekliyor?

A+A-

Koç burcu günlük, Boğa burcu günlük, İkizler burcu günlük, Yengeç burcu günlük, Aslan burcu günlük, Başak burcu günlük, Terazi burcu günlük, Akrep burcu günlük, Yay burcu günlük, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcu aşk iş para günlük burç yorumları,

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu bugün neler bekliyor?

 

Koç Burcu

Uzun süredir piyasadan uzak, olduğunuzdan dolayı birikim yapmaya fazlasıyla müsait bir döneme giriyor olacaksınız. Özellikle temel ihtiyaçlar haricindeki harcamalarınızdaki azalmalar finansal kaynaklarınızın toparlanmasında önemli rol oynayacaktır. Kafanızın içerisinde çılgınca fikirleri dışarı çıkarmak için uygun zaman arayışına girebilirsiniz.
Bu fikirler sizi heyecanlandıracak nitelikte olabilir. Aşk hayatınızda bir takım net olmayan konular gündeme gelebilir. Bu konularda netlik kazanmaya ihtiyaç duyacaksınız ve bunu ufak bir mesafe koyarak çözüme kavuşturabilirsiniz. Ancak çok dikkatli olmalısınız. Aksi takdirde ilişkiniz sona erme yolunda hareket edebilir.

 

 

Boğa Burcu

Hayatta sizi mutlu edebilecek her türlü şeyi seviyorsunuz. Özellikle zevk aldığınız noktalarda sadece anı yaşamaya odaklısınız. Özellikle maddi konularla yaşanabilecek olan o anlarda biraz daha dikkatli olmaya özen göstermelisiniz. Sahip olduğunuz elektronik eşyalarınızı yenilemeyi düşünebilir ya da 2. Sine sahip olmak isteyebilirsiniz. Maddi konulara dayanacak hareketleriniz için 2-3 gün daha beklemek sizin için daha hayırlı olacaktır. Zihninizde yaratmış olduğunuz bir takım kötü düşüncelerinizi bir kenara bırakın ve bunları sizi neşelendirecek konulara çevirmeye çalışın. Negatif düşüncelerden uzak kalmanız, daha sağlıklı düşünebilmenizle doğru orantılı olduğunu unutmayın.

 

 

İkizler Burcu

Son zamanlarda gündeminiz ilişkilerinizle uğraşmak olacaktır. Gerek aşk ilişkileri, gerek arkadaşlık gerekse aile ilişkileriyle fazlasıyla içli dışlı bir gün sizi bekliyor olacak. Partnerinizle aranıza yakın zamanda yol olarak mesafeler girebilir. Sizin veya partnerinizin işi nedeniyle bu durum gerçekleşecektir. Düzeninden şaşmış işleriniz kafanızı fazlasıyla kurcalayabilir. Bugün, işleri yoluna sokmak için yeni fırsatlar yakalayabilir ve bunları iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz.  Yaşam tarzınızı uzun zamandır destekleyen kişi veya kişilerin giderek değişmeye başladığını daha iyi şekilde farkına varacaksınız. Bu değişim karşısında karşılıksız kalmayacak ve bu değişim hareketine sizde ayak uyduracaksınız.

 

 

Yengeç Burcu

Çevrenizdeki kişilerin dikkatini çekmeyi başarabilecek bazı etkinlikler yaratabilir ya da çekici gelebilecek bazı aktivitelerde bulunabilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerin dikkatini üstünüze nasıl çekebileceğinizi gayet iyi bildiğinizden dolayı amacınızda başarılı olacaksınızdır. Bir takım yarışmalar, gireceğiniz mülakatlar veya sizi etkileyebilecek bazı sınavlarda istediğinizi elde edebilmek için gerekli olan enerjiye sahip olduğunuzu unutmayın. Bu enerji size rakipleriniz karşısında avantaj sağlayacaktır. Ancak iç dünyanızda düşündüğünüz bazı şeyler sizde takıntılar yaratabilir ve çakılabilirsiniz. Sizinle irtibata geçmek isteyen kişi veya kişiler olabilir. Egonuza yenik düşüp kendinizi bu kişiler karşısında büyük görürseniz kalp kırıklıkları doğurabilirsiniz.

 

 

 

Haberin Devamı 1 2 3 
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.