Burçlar Nuray Sayarı 14 Mart 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları / Astroloji Günlük

Günlük Burç Yorumları 14 Mart 2018 Çarşamba Günü Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 14 Mart 2018 Çarşamba Günü burç yorumlarımız.

13 Mart 2018 - 22:15

KOÇ BURCU 14 Mart 2018 Çarşamba Günü Yorumu

Çarşamba Günü yöneticilerinizle olan ilişkilerinizde dikkatli olmalı ve onlara karşı daha sükûnetle yaklaşmalısınız. Uzun süredir ailenizle aranızda geçen ve geçmişten beri süregelen bazı sorunları bugün itibariyle tolere edebilir ve bu konuda gereken konuşmayı aile bireyleri ile tek tek yapmak isteyebilirsiniz. Yaşamın daha düzenli bir hale gelmesi için öncelikle hayatımıza başladığımız yer olan aile yuvasını sağlamlaştırmalı ve bu konuda huzur bulduktan sonra başka işlerin daha kolay olabileceğine kendinizi inandırmalısınız. Bugünlerde sosyal çevreniz tarafından daha çok aranılan kişiler olabilir bazı yerlerden önemli davetler alabilirsiniz.


 

BOĞA 14 Mart 2018 Çarşamba Günü Yorumu

Çarşamba Günü eğitim hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilir ve yaşamınızı değiştirecek olaylara imza atabilirsiniz. Bugün çalışma ortamınızda karşılaştığınız krizli durumlara doğru farklı adımlar atıyor olmanız sizi herkesten bir adım öne geçirecektir. Pratik zekanız ve işlevsel davranışlarınız beğeniyle karşılanacak ve çalışma arkadaşlarınızın takdirini toplayacaksınız. Bugün ayrıca sağlığınız konusunda dikkatli olmalı uzun süredir devam eden rahatsızlıklarınız için bir doktora gözükmeyi ihmal etmemelisiniz. Çünkü bu ertelediğiniz durumlar ileride başınızı ağrıtabilir.


 

İKİZLER 14 Mart 2018 Çarşamba Günü Yorumu

Çarşamba Günü sosyal çevreniz ile aranızda bazı konular gerilim sebebi olabilir. Bunun nedeni ise bazı şeyler gizli kalması gerekirken açığa çıkarılmış ve bunu farklı kişiler farklı yerlerde kullanmış demektir. Bugün sosyal çevreniz üzerinden alacağınız desteklerle kendinizi toplumda daha iyi bir yerde hissedebilir ve kendinize olan güveniniz daha da artabilir. Kuracağınız güçlü iletişimler sayesinde geleceğe yönelik güzel planlar yapabilir ve bunun için farklı çevrelerden destekler alabilirsiniz. Niyetiniz tam olduğu takdirde gücünüz her zaman vardır. Sizler kafaya bir kez koydu mu ikinci planı devreye sokabilen ileri görüşlü insanlarsınız. Bu nedenle atacağınız adımlara dikkat etmeli ve dostlarınızı çok iyi seçmelisiniz. Çünkü sizin değerinizi en iyi bilen kişiler size en iyi tanıyan kişilerdir.


 

YENGEÇ 14 Mart 2018 Çarşamba Günü Yorumu

Çarşamba Günü eşiniz ya da partneriniz tarafından kendinizi baskılanmış hissedebilir ve özgürlüğünüz konusunda taviz vermeyen bir tutum sergileyebilirsiniz. Doğru olması gereken de budur zaten. Yalnız olan yengeçler için manyetik enerjinin fazlasıyla karşı taraftan alındığı bir gün olacak. Karşı taraftan bu anlamda beklediğiniz hareketleri alabilir ve kendinizi heyecanlı bir birlikteliğin içinde bulabilirsiniz. Kendinizi hiç olmadığınız kadar özgür ve rahatlamış hissedebilirsiniz. Finansal durumlarınız da ise ortaklı gelirlerinizden faydalanmak adına bazı adımlar atabilir, girişimciliğini güvendiğiniz kişilerden güçlü destekler alabilirsiniz.


 

ASLAN 14 Mart 2018 Çarşamba Günü Yorumu

Çarşamba Günü çalışma ortamınız ve gündelik hayatınızı ilgilendiren bazı konularda stres yaratacak iletişimsel aksaklıklar oluşabilir. Bekâr aslanlar için bugün sürpriz tanışmalar ve iletişimler devrede gözüküyor. Uzun süredir beklediği kişilerle tanışmanın sevinci içinde olacak ve bekledikleri kişinin karşılarına çıkmalarından ötürü heyecanın dozu daha da artacak. İlişkisi olan aslanlar ise karşı taraftan alacağı pozitif adımlar ile sevilmenin büyüsünü bir kat daha derinden yaşayacak ve ilişkilerini daha da sağlamlaştırır olmanın bir olmanın mutluluğunu tadacaklar. Birbirinizle stres yaratan konuları bir kenara bırakıp uyumlu olmayı bildiğiniz sürece her şey daha da güzel olacaktır.


 

BAŞAK 14 Mart 2018 Çarşamba Günü Yorumu

Çarşamba Günü aşk hayatınızdaki yaratıcılığınızla ön planda olacağınız bir gün. Sevdiğinize karşı jest yapmak isteyebilir ve onu bazı güzel sürprizlerle şaşırtmak isteyebilirsiniz. Bugün yakın çevrenizde bazı gizli paylaşımlar yapabilir ve onlardan sırlarınızı saklamasını isteyebilirsiniz. Bu yeni bir işin veya yeni bir fikrin paylaşımı konusunda olabilir. Fakat bu noktada dikkat etmeniz gereken konu gerçekten bu sırrı tutabilecek arkadaşınıza söylemeniz olacaktır. Aksi takdirde bu konuşmalar başkalarına yine gizli yollardan aksettirilebilir ve siz zor durumda bırakabilirsiniz. Bugün aynı zamanda bazı konular sizde stres durumları yaratabilir. Bu duruma aşmak için kendinizi biraz meditasyon konularına yöneltmeniz gerekebilir.


 

TERAZİ 14 Mart 2018 Çarşamba Günü Yorumu

Çarşamba Günü sizlere özellikle tavsiyem söylemleriniz ile ilgili konularda olacaktır. İletişim konularında Çarşamba Günü itibariyle dengeyi korumanız çok güç olabilir. Bugün sevgi ve ilişkilerden yana çok güzel enerjiler mevcut. Bunu pozitif bir şekilde hayatınıza dahil edebilir sevdiğinizle beraber hoşlandığınız yerlere gidebilirsiniz. Hatta daha önce hiç konuşmadığınız ciddi kararları bile bugün alabilme yolunda adımlar atabilirsiniz. Aynı zamanda bazı kadersel karşılaşmalar ile yolunuz kesişebilir ve bazı sürpriz durumlar dahi yaşayabilirsiniz. Kısacası bugün şans sizden yana olacaktır. Ancak bunu değerlendirmek tabii ki sizin elinizdedir.


 

AKREP 14 Mart 2018 Çarşamba Günü Yorumu

Çarşamba Günü iletişim konularında hayli aktif bir gün yaşayacağı benziyorsunuz. Çevrenizden önemli destekler alabilir düşünceleriniz için daha gerçekçi ve yoğun bir konuşma yapmanız gerekebilir. Evinizde aile yaşamınızda ilgili konular bugün sizi fazlasıyla meşgul edebilir. Onlardan bazı konularda yeteri kadar destek görmediğinizi hissedebilirsiniz. Ancak bu noktada şunu da bilmeniz belki gidişat açısından daha da uygun olabilir. Onlar da destek verecekleri konuyu henüz yeteri kadar bilmediğinden size yardımcı olamaya bilirler. Bu konuda planlarınızı eyleme dönüştürmek için yeterli verileri toplamalı ve birkaç kişiye danışarak yola çıkmalısınız. Aksi takdirde başladınız işten geri dönmek durumunda kalabilirsiniz.


 

YAY 14 Mart 2018 Çarşamba Günü Yorumu

Maddi konularda zor durumda kalabilir bazı ödemeleriniz konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu aynı zamanda sizi ruhsal anlamda da yorabilir.Bugün kendinizi bazı konularda güvensiz ve çekimser hissedebilir yine bazı konularda yakın çevrenizin desteğini görmek isteyebilirsiniz. Bu niyetle yola çıkıp eski dostlardan birini arayabileceğiniz ve onun fikirlerini dinlemek isteyeceğiniz bir gün olabilir. Yaşadığınız kaygılarla ilgili durumunuzu anlatabilir ve buna bir çözüm bulması isteyebilirsiniz. Sizi sizden daha iyi tanıyan arkadaşlarınızın olması sizi yaşama daha fazla bağlarken bu gibi dostlukları tanımış olmaktan da büyük keyif alacaksınız.


 

OĞLAK 14 Mart 2018 Çarşamba Günü Yorumu

Çarşamba Günü kendinizi duygusal anlamda fazlaca güçlü hissetmeniz karşı tarafa baskı yapar bir halde olmanıza sebebiyet verebilir. Bugün maddi yapılanma ile ilgili geçmişten bugüne gelen bir kar zarar tablosu oluşturabilir ve bu elinizdeki verilere dayanarak geleceğe ait neler yapılacağının planlarını düşünebilirsiniz. Zira siz de kendinizi yetenek ve ilgilerinizle çalıştığınız işi bağdaştıramıyor olabilirsiniz. Maddi projelerinizle ilgili önemli kişilerle yeni ve gizli görüşmeler yapabilir, yakında bu olacak iş ile ilgili harekete geçebilirsiniz. Fakat durumların çok da belirgin olmadığı bu zamanlarda bu işi biraz daha netleştirip sonraya bırakmanız da fayda vardır.


 

KOVA 14 Mart 2018 Çarşamba Günü Yorumu

Çarşamba Günü bilinçaltınızda uzun süreden beri gizlediğiniz ve baskıladığınız durumlar tekrar karşınıza çıkabilir ve sizi zor durumda bırakabilir. Bugün uzun süredir aklınızda olan değişik fikirlerinizi uygulama yoluna gidebilir ve bu fikirlerinizi yöneticileriniz ile konuşmak isteyebilirsiniz. Uzun süredir üzerinde çalıştığınız bu proje size gelecek de çok daha güzel yerlere taşıyabilir ve daha donanımlı kişilerle tanıştırabilir. Ayrıca bugün tanışacağınız bazı kişiler de projeniz konusunda size destek verebilirler. Kendinizi göstermenin tam sırasıdır.

 

BALIK 14 Mart 2018 Çarşamba Günü Yorumu

Çarşamba Günü gerek özel ilişkileriniz gerekse çalışma yaşamındaki ilişkilerinizi gözden geçirmeli ve kişilerle aranıza bazı sınırlar çizmelisiniz. Bugün amaçlarınızı ve isteklerinizi masaya yatırmak ve bu konuda hızlıca bir geçiş planına yönelmek isteyebilirsiniz. Parasal konularda rasyonel yaklaşımlar içinde olmanız size daha büyük kazanımları beraberinde getirecektir. Ancak biraz daha sabırlı olmalı ve sizin için en iyi şartların oluşmasını beklemelisiniz. Güneş ve Neptün’ün sizin burcunuzda kavuşum yapması, hayalleriniz veya hedefleriniz açısından biraz daha beklemenizi ve bu zamanda yanılgılara çok açık olabileceğinizi mesajlıyor.


 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..