Ana SayfaGenelBurçlar Nuray Sayari 14 Kasım 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 14 Kasım 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU 14 KASIM 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Enerjinizin yüksek olduğu bir gündesiniz. Bazen hayat sizi yorsa da pes etmeyi sevmiyorsunuz. Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte güzel vakitler geçireceksiniz, onlarla bir saniye fazla vakit geçirmek size oldukça iyi gelecek. İlişkilerinizde yorulan taraf siz olacaksınız. Sıkıntılarınızı çekinmeden kırgın olduğunuz insana söyleyeceksiniz. Ailenizle çok iyi vakitler geçirebilir güzel planlar yapabilirsiniz. Bir arkadaşınıza olmadık bir sebepten dolayı tavır alacaksınız. İş hayatınızda önemli gelişmelerin olacağı bir dönemdesiniz. Mantığınızla hareket etmeniz gerekebilir.

UYUMLU BURÇLARI

Koç burçlarının arası en iyi olan yay ve aslan burçlarıdır. Sonrasında koç burcu ile boğa, balık, ikizler ve kova burçları sıralamada iyi olarak adlandırılır. Koç burcunun en uyumsuz olduğu burçların başında ise yengeç, oğlak ve terazi gelir. Orta halli olarak yani ne iyi ne de kötü uyumun söz konusu olduğu burçlar ise akrep ile başaktır.

BOĞA BURCU 14 KASIM 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Geçmişiniz de sevdiğiniz insan karşınıza beklenmedik bir sokakta beklenmedik bir anda çıkabilir. İş hayatınızda sizi zorlu bir süreç bekliyor fakat bunu her şeye rağmen aşacaksınız. Canınızın sıkkın olduğu bir gün. Hayat enerjinizi alan biri var. Maddi anlamda hasar göreceğiniz bu zamanlarda birinin size yardım eli uzattığını göreceksiniz. Kafanıza takılmayacak şeyleri bazen aşırı takıyor, kafanıza takılmayacak şeyleri ise hiç kalâ almıyorsunuz. Bugün çok yoruldum yarın yaparım, dediğiniz yani tembelliğinizin artacağı bir gün. Sevgilinizin bir takım beklentiler içinde. Arkadaş çevrenizden ise çok sıkıntı çekmiş artık huzura kavuşmak istiyorsunuz, yakında bu istediğiniz olay gerçekleşecek karşınıza yeni insanlar ve dost edinebileceğiniz insanlar çıkacak.

UYUMLU BURÇLARI

Boğa burcunun arasının en iyi olduğu ve en iyi uyum sağladığı burçlar oğlak ile başaktır. Boğa burcunun uyumsuz olduğu burçların başında ise akrep, kova ve aslan gelir.

İKİZLER BURCU 14 KASIM 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazı konularda bazı değişiklikler söz konusu. Sizi çekemeyenler var buda yeni edindiğiniz arkadaşlarınız çevrenize yani arkadaşlarınıza çok dikkat etmelisiniz. Sizi sıkıntıya sokacak, uğraştıracak onlardan uzak durun. Sadece kendinize vakit ayırarak güne güzel başlayın. Hayatta yenilikler yapabilirsiniz. Kardeşiniz varsa hayat gerçekten çok güzel ne olursa olsun kardeşinizle paylaşmayı unutmayın en iyi dost en iyi sırdaş odur. Maddi anlamda rahata kavuşacaksınız fakat yine de çok rahat olmamamızı öneririm. Başarıyı elde edeceğiniz bir zaman ve pes etmeyeceksiniz. İlerisi için güzel hayallerimiz planlarımız var sakince düşünürseniz veya ilerlerseniz isteklerinizin olacağını göreceksiniz. Sıkıntıların yoğun bir şekilde geldiği bu dönemde güçlü taraf siz olacak ve üstesinden gelebileceğiniz bir zaman.

UYUMLU BURÇLARI

İkizler burcu yay ve başakla iyi anlaşamaz fakat kova ve terazi burçları ile arasındaki uyum oldukça iyidir. Aralarının nötr olduğu burçlar ise balık, akrep ve oğlaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img