Burçlar Nuray Sayari 14 Kasım 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU 14 KASIM 2019 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Gün içerisinde bazı zaman dilimlerinde kendinizi biraz yorgun ve bir takım olaylardan bezmiş bir şekilde hissedebilirsiniz. İş hayatınızda sizden bir takım beklentiler olabilir. İş yerinizdeki çalışma hızınız eleştirilebilir ve bu konuda uyarılar alabilirsiniz. Aslına bakarsanız her zamanki gibi çalışma performansına sahip olsanız da bu üstleriniz tarafından pek yeterli görülemeyebilir. Gün içerisinde duygusal konularda beklemediğiniz reaksiyonlar gösterebilir, duygusallığınız daha ağır basabilir. Duygusallığınızın yaşatacağı güven ihtiyacı gün boyunca üstünüzde olabilir. Geçmişinizde güvensizlik yaşatan kişilerle şimdi aranız iyi olmuş olsa da bugün bu kişilere karşı yaklaşımınız temkinli ve tedirgin olabilir.

BOĞA BURCU 14 KASIM 2019 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Son zamanlarda kendi benliğinizde var olan değerlerinizi daha fazla el üstünde tutmak için çabalayabilirsiniz. Bugün kendinize ait becerileriniz çevredeki büyük kişiler tarafından dikkat çekme ihtimali olası. Bu yüzden bugün diğer günlere nazaran hal ve hareketlerinize daha fazla dikkat etmenizde gerekebilir. Maddi konularda bazı gelişmeleri gözlemleyebilirsiniz. Finansal kaynaklarınızda artış olabilir. Çevrenizdeki insanların size vermiş olduğu değerin ne ölçüde olduğu konusunda meraklı bir düşünce bugün hakim olabilir. Bunu en iyi öğrenmenin yolu sorgulamaktan ziyade iyi bir izleyici olmaktır. Boğa burçları, bugün aşk konusundan biraz uzak bir gün geçirebilir.

İKİZLER BURCU 14 KASIM 2019 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatınızı daha rahat sürdürebilmek adına bir takım planlar yapma gereği duyabilirsiniz. Hedeflemiş olduğunuz rahatlığın devamlılığı söz konusu olmasını isteyebilirsiniz. İçinizdeki şüpheci yaklaşımlar sizi günden güne yormasıyla birlikte işlerinizi de zora sokacağını unutmayın. Kendinizde bir takım değişiklikler yapma ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu değişiklikler büyük oranda dış görünüşünüzden ibaret olacaktır. Gün içerisinde bir takım aksilikler sizinle birlikte olabilir. Bunlara rağmen dimdik ayakta durabilmeyi en iyi sizin yapabileceğinizi unutmayın. Son zamanlarda sağlık problemleriyle çok fazla içli dışlı olabilirsiniz. Kendinize vermiş olduğunuz değeri sağlığınızda da göstermenizde fayda olacaktır. Sıkıntılar ve üzüntülerinizi üstünüzden atmak adına birileriyle konuşma ihtiyacı duyabilirsiniz.

1 2 3 4

Tepki Ver!

Gözat

1 of 125

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.