Ana SayfaBurçlar Nuray Sayari 14 Eylül 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji
Array

Burçlar Nuray Sayari 14 Eylül 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod,Nuray Sayarı ve Diğer Astrologlardan daha farklı bir yorum

KOÇ BURCU 14 Eylül 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sıkıntılarınızla baş edebilmeniz için ayrı büyüklerimizden de yardım almanız gerekiyor aksi taktirde kendinizi daha kötü hissedebilir ve bu işi başaramayı bilirsiniz. Ailenizle daha fazla zaman geçirmeye özen gösterin çünkü bu zamanlar bir daha geri gelmeyebilir. Bazen kendinizi çok yorgun hissediyorsunuz bu yorgunluğun uzatabilmeniz için bazı egzersizler bazı spor alışkanlıklara edinmeniz gerekebilir. Sağlığınıza da böylelikle daha iyi bir şekilde kavuşabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin çünkü kendinize iyi gelecek şey zamanın bir kısmını da kendinize ayırmak olacaktır. 

BOĞA BURCU 14 Eylül 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


İstediğiniz her şey yolunda gitmeyebilir ama hedefleriniz doğrultusunda ve aldığınız kararlar doğrultusunda ilerlerseniz işte istediğiniz her şey bu şekilde daha iyi gidebilir. Zamanla yarış içerisindesiniz zaman geçtikçe kendinizi daha kötü hissediyorsunuz ve kendinizi çok sıkıyorsunuz ama bunu kendinize yapmış oluyorsunuz bu bir kötülük bu yüzden rahat bir şekilde ve düzgün bir şekilde yaptığınız taktirde zaman geçse de sizi bağlamayacak. Hayatı doya doya yaşamaya bakın yeri geldiğinde eğlenin yeri geldiğinde oturmasını da bilin. Harcamalarınıza dikkat etmeyi denemelisiniz yoksa maddi konuda ileride sıkıntılar çekebilirsiniz.

İKİZLER BURCU 14 Eylül 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bu aralar karışık duygular içerisindesiniz ama kendinizi toparlamanız gerekiyor bu da sizin elinizde. Kendinize göre kendi alanınızda yapacağınız iş bulabilirsiniz bu işi kaçırmayın biraz zorlanacaksınız ama bu işte en iyisi siz olacaksınız. Bazı durumlarda kendinizi kötü hissedebilirsiniz ama kendinizi kötü hissedecek hiçbir şey yok olaylara çözümle yaklaştığınız taktirde her şey daha iyi şekilde elde edebilirsiniz. Sıkıntılarınızla başa çıkmayı öğrendiğiniz taktirde her şey sizin için daha iyi olacaktır. Eğlenmeyi bildiğiniz taktirde her şey sizin için vazgeçilmez olacaktır. Ailenize verdiğiniz değerin karşılığını elbet bir gün alacaksınız zaten yeterince desteklerini görüyorsunuz. Harcamalarınıza bu aralar daha fazla dikkat etmeye özen gösterin.

GENEL İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ

Kimi zamanlarda blöf yapmayı severler. Konuşma becerileri çok gelişmiştir ve konuşmayı çok severler. Zekidirler ve bu yönlerine çok fazla güvenirler. Hemen hemen her işe yatkınlıkları vardır ve çabuk öğrenirler. Bunu sebebi ise çok meraklı oluşları ve her şeyi öğrenme arzularından gelir. Hızlı düşünebilirler ve pratik çözüm yolları bulma konusunda çok yeteneklidirler. İçinden çıkılması zor bir durumda bütün soğukkanlılığını ve sakinliğini kullanabilirler.

Yüksek kültürleri ve keskin zekaları sayesinde girdikleri her ortam da dikkatleri üzerilerine çekebilirler. Espri yetenekleri oldukça gelişmiştir. Çoğu zaman neşeli ve esprilidirler. Ciddi konuları çoğu zaman sevmezler. İlgi odakları daha yüzeysel konulardır. Karşısındaki kişi ile güçlü iletişim kurmayı sever ve derin konuları konuşmaktan hoşlanmazlar. Çevresindeki insanların duygusal konuları hakkında asla konuşmaz ve yorum yapmaz. 

İkizler Erkeği Karakteristik Özellikleri 

Çocuksu bir ruha sahiptirler. Çok yönlüdür değişime her zaman açıktır. Bulundukları her ortama kolayca ayak uydurabilirler. Çekici, mantıklı, enerjik, dost canlısı bir erkektir. Özgürlüğüne düşkün olması en belirgin özelliğidir. 

İkizler Kadını Karakteristik Özellikleri 

Yaşam enerjileri hiç eksilmez. Hayatta hem neşelidirler. Konuşmayı ve ikili diyaloglar kurmayı çok severler. Bu yüzden etrafında çok sayıda insan bulunur. İkizler kadını çekicidir. Girdiği her ortamda dikkatleri üzerilerine çekmeyi her zaman başarırlar. İkizler kadınını çözmek oldukça zordur. Kararsız oluşları yüzünden sabit bir konu üzerinde yoğunlaşamazlar.

Seyahat etmek yeni yerler keşfetmek onlar için çok heyecan vericidir. İkizler kadını oldukça meraklıdır. Her konuda bilgi sahibi olmayı ve yeni şeyler öğrenmeyi çok severler. Kültür seviyeleri oldukça gelişmiştir. Her konu da pratik çözümler üretebilirler. Bu yüzden de oldukça zeki insanlardır. İkizler kadını eğlenceli yapıları sayesinde sizinle çok iyi vakit geçirir zamanın nasıl geçtiğini anlamaz ve onlarla olmaktan asla sıkılmazsınız. 


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img