Burçlar Nuray Sayari 13 Temmuz 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU 13 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Salı günü burcunuzda benliğimizdeki yaralarımızı temsil eden Kiron ile kavuşum yaşayacak olan yönetici gezegeniniz Mars, ikili ilişkilerinizde aniden öfkeye kapılıp, ardından pişmanlık yaşatır. Bu etkiyi olumlu kullanmak adına, benliğinizde üzüntü ve keder diye tüm biriktirdiklerinizi açığa çıkarıp, sevdiklerinizle paylaşmalı, bu şekilde kendinizi şifalandırmalısınız. Çarşamba günü ise aile büyükleriyle ilgili sorunlara çözüm aramak zorunda kalabilirsiniz. Onların isteklerini yerine getirmek için çaba sarf etmeniz gerekecektir. Haftanın ikinci yarısı İkizler burcuna geçen Ay ile birlikte, geri hareketi sona eren Merkür’den destek alarak,  pratik zekanızla her zorluğun üstesinden gelirsiniz.   

BOĞA BURCU 13 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftanın ilk yarısında Mars ile kavuşacak yaralı şifacı Kiron, bilinç altınıza attığınız sorunların görünür hale gelmesine neden olabilir. Ruhsal olarak kendinizi kırılgan ve güçsüz hissedebilirsiniz. Buna bağlı olarak migren ağrısı gündeme gelir. Sinirlerinizi rahatlatacak, spiritüel çalışmalara katılabilir, spa ve masaj gibi fiziksel bedeninizdeki gerginliği giderecek yöntemlerden faydalanabilirsiniz. Hafta ortasında ise Güneş ile Plüton arasındaki gerilimli etkileşim nedeniyle, hukuki konular, yabancılarla kurduğunuz iş bağlantıları, pazarlama, tanıtım faaliyetleri sizi epeyce uğraştırabilir. Taşınma, miras, aile bireyleriyle yeni bir yatırıma adım atmak gibi köklü değişimlere artık kendinizi hazırlamalısınız.

İKİZLER BURCU 13 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu hafta kazanç ve bereket kapınızı çalacak pek çok konu gündeme gelebilir. Hazır yönetici gezegeniniz Merkür’ün geri hareketi sona ermişken risk almaktan kaçınmamalı, zorlu görünen yeni tekliflere sıcak bakmalısınız. Aşk hayatınızda artık ciddiyet gündeme gelecektir. Uzun zamandan beri anlaşmazlık yaşadığınız bir ilişkiyi pat diye bitirip hiç vakit kaybetmeden yeni bir serüvene yelken açarsınız. Eski aşklar da kapınızı çalabilir. Akışta kalmalı, bu dönemde hayatı geldiği gibi yaşamalısınız. Şartları hiçbir alanda zorlamamakta fayda var. Haftanın ikinci yarısında burcunuzda seyahat edecek olan Ay, sizi topluluklar içinde daha görünür ve beğenilir hale getirir. Bu dönemin sonuna kadar avantajlarından yararlanmalısınız.