Burçlar Nuray Sayari 13 Temmuz 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU 13 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sizin iyiliğinizi isteyenleriniz olacak. Nişan veya evlilik görüyorum bu kısa zaman içinde kendinizi mutlu edeceksiniz ve tabi ailenizi de.. Arkadaşlıklarınız bu ara biraz sarpa sarabilir fakat içlerinden bazıları sizi gerçekten hiç sevmiyor aynı duyguları sizde ona hissediyorsunuz. İş hayatınızda bazen olumsuz şeyler olabiliyor fakat kafanıza takmasanız kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Bugün neşenizin yerinde olduğunu görüyorum bazen saçma konuları kafanıza takıp kendinizi üzebiliyorsunuz ama neşenizi hiçbir şey bozamaz buna izin vermiyorsunuz ve herkesde sizin gibi yapamıyor.


BOĞA BURCU 13 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Hayata karşı bakış açınızı değiştirecek bazı insanlar çıkacak karşınıza bağzıları size sıcak samimi gelecek fakat bazıları öyle olmayacak. Yaşadığınız içinde bulunduğunuz bir ilişkiye daha saygılı olmalısınız kendiniz nasıl saygı bekliyorsanız karşı taraftan sizde karşı tarafa bu şekilde saygı duymalısınız, duymadığınız taktirde ilişkiniz sonlanabilir. Hayata karşı yaşadığınız bazı tramvalar büyük bir etki bırakmış bu yüzden aşırı stres içeren olaylara yaklaşmayı düşünmüyorsunuz zaten istesenizde bu olmuyor. 

İKİZLER BURCU 13 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Üzerinizde bazı sıkılmışlıklar görüyorum bu sıkılmışlığı üzerinizden atmak adına kendinize biraz daha zaman ayırmalısınız olumlu sonuçlar alacağınıza inanıyorum. Bu sıralar kendinize güç olan bazı insanlar var ve size destek olduklarına inanıyorsunuz, bu inancınızı kaybetmeyin ileride sizde onlara destek olabilirsiniz. Karşınıza çıkan her kim olursa olsun size son derece samimi ve içtenlikle yaklaşacak, size verdiği saygıyı tabii ki de geri almayı isteyecek dönüş bekleyecek. Çekici özelliğiniz sayesinde herkesi etki altında bırakmak gibi bir özelliğiniz var. 

1 2 3 4

Tepki Ver!

Gözat

1 of 125

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.