Burçlar Nuray Sayari 13 Şubat 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

Burçlar Nuray Sayari 13 Şubat 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji
12 Şubat 2021 - 22:24 - Güncelleme: 12 Şubat 2021 - 22:32

KOÇ BURCU 13 ŞUBAT 2021 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatınızın kontrolü adeta sizin elinizden uçup gitmiş. Nedeni ise tamamen sizin davranışlarınızdan kaynaklanıyor. Herkesin her dediğini onaylıyorsunuz ve size gelene asla hayır diyemiyorsunuz. Haliyle de sizden faydalanmak isteyen kişiler kolaylıkla faydalanabiliyorlar. hayatınızın büyük bir bölümünü etkileyen bu davranışınızdan vazgeçseniz iyi olacak. Çünkü bu durum sizin hem sosyal hem de iş hayatınızı olumsuz yönde çok etkileyecek. Şimdi bunun farkına varmasanız bile ilerleyen günlerde anlayacaksınız. Maddi olarak sıkıntıda olduğunuz bir dönemdesiniz. Fakat alacağınız bir ek iş ya da zam sizi bu durumdan kolaylıkla kurtaracaktır merak etmeyin. 
 

UYUMLU BURÇLARI

Koç burçlarının arası en iyi olan yay ve aslan burçlarıdır. Sonrasında koç burcu ile boğa, balık, ikizler ve kova burçları sıralamada iyi olarak adlandırılır. Koç burcunun en uyumsuz olduğu burçların başında ise yengeç, oğlak ve terazi gelir. Orta halli olarak yani ne iyi ne de kötü uyumun söz konusu olduğu burçlar ise akrep ile başaktır.


Bu haber 15801 defa okunmuştur.