Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 13 Ocak 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 13 Ocak 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

TERAZİ BURCU 13 OCAK 2021 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Son zamanlarda kaprisleriniz karşınızdaki insanları dayanılmaz hal içerisine sokmuş olabilir. Gergin ve sıkıntılı bir dönem geçiriyor olabilirsiniz. Gerginliğinizin sebebini bir türlü kendinizde çözemediğinizden dolayı gün içerisinde en ufak şeylere bile takıntı yapabilirsiniz. Hayalinizde var olan düşünceleri gün yüzüne çıkarmak için bir takın fırsatlar elinize geçebilir. Bugün düşüncelerinizi, duygularınızı ve niyetlerinizi yürekten paylaşırsanız karşınızdakini olumlu yönde etkileyebilirsiniz. Bu bir aşk ilişkisi getirebilir.

Burada size düşen rol bunları iyi değerlendirmek olacak. Kontrollü davranışlarınızı yeniden geri kazanmanız halinde tekrardan eskisi gibi esnek yapınıza dönüşünüz çok kolay olacak. Biraz kendinize güvenin. Başarının içinizde olduğunu fark edeceksiniz.

AKREP BURCU 13 OCAK 2021 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çok sancılı dönemin içerisine girmişsiniz ve işin içinden azimle çıkmaya çalışırken dönem ise sizi ısrarla içine çekmek için çabalıyor. Kimi durumlarda çaresizlik çanları tepenizde çaldığını hissettiğinizde o an her şeyi bir kenara savurmak en doğru çözüm gelebilir. Duygularınızın kredi kartlarınızı yönetmesine izin vermeyin. Sevdiğiniz birinin bir şey istemesi, koşup satın almanız gerektiği anlamına gelmez.

Aslına bakarsanız sabrınız fazlasıyla güçlü ancak son zamanlarda yaşadığınız şiddetli sıkıntılar sizin sinirli tarafınızın gün yüzüne çıkmasına neden olabilir. İşinizden umudunuzu kesmeye başlamışken sizi kararsız bırakacak yeni tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise zorlu bir süreç sizi bekliyor olacak. Çünkü partnerinize aktarmanız gereken çok fazla düşünceniz var.

YAY BURCU 13 OCAK 2021 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yay burçları geçirdiği günlere nazaran daha fazla duygusal bir yapıya bürünebilirler. Özellikle ailelerine bağlılıkları konusunda artış gözlemlenebilir. Hakkınızda konuşulan konular her ne kadar sizi olumlu yönde itmesine sebep olacak eleştiri tarzında olsa da siz bunları yanlış algılayabilirsiniz. Birileri size bazı şeyler aktardığında bu aktarılanları olumsuz olarak algılarsanız son konuştuğunuz konuyu tam olarak algılayamadığınızı aktarmalısınız.Mesleğinizle ilgili bir kursa veya seminere kaydolursanız bu aralar bilgi ve uzmanlık kazanabilirsiniz. Hazırlık, başarınızın anahtarı olacaktır.

Parasal açıdan yapmış olduğunuz haracamalar güvencenizin biraz daha yoksun olmasına sebebiyet verebilir. Maddi açıdan güçlü olduğunuzda kendinizi özgüvenli hissedebileceğinizden dolayı kenara biraz para atmak doğru bir hamle olacaktır. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img