Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 13 Ocak 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 13 Ocak 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

YENGEÇ BURCU 13 OCAK 2021 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu arada duygularınızı karıştırıyor olabilirsiniz fakat duygularınızı karıştırmamak için bir alternatif var kendinize duygu üzerine egzersizler yapabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmekte fayda var bu ara böreklerinizi üşütmüşsünüz böbrekleriniz çok önemli doktora çıkmanızda fayda var. Farklı geçmişlere sahip insanlarla etkileşimde bulunmaktan, düşüncelerinizi ve görüşlerinizi paylaşmaktan keyif alacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

Aşk hayatınızda, hayatınıza alacağınız insanları seçiniz çünkü size zararı olan insanlarla birlikte olduğunuz sürece hayatınızı kendinize zindan etmiş olursunuz. Sıkıntılarınızı ve aklınıza takılan sorularınızı önce kendinizi bir tartın sonra aile büyükleriniz ile bunu oturup tartışın çünkü diğer türlü psikolojiniz bozulabilir.

ASLAN BURCU 13 OCAK 2021 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Size yardımcı olacak insanlar karşınıza çıkabilir onların yardım ellerini geri çevirmemeye bakın. Size açılmak isteyen biri var fakat bir türlü açılamıyor çünkü size o kadar değer veriyor ki ve bir o kadar da çok seviyor. Yeni hayata atılabilirsiniz ve sizin için çok iyi olacak kendi hayatınızı kuracaksınız, kendi ayaklarınızın üzerinde duracaksınız, sizin için çok iyi bir şey. Aşk ön plana çıkabilir bugün, tek yapman gereken değer verdiğin kişiyle sadece hoş bir zaman dilimini paylaşman. Bunu istersen olur.

Geleceğinize dair güzel planlar var kafanızı kurcalayan ufak sorular da oluyor fakat siz geleceğinize odaklanmış durumdasınız, her şeyin daha iyi olması için elinizden gelenin daha fazlasını yapıyorsunuz. 

BAŞAK BURCU 13 OCAK 2021 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sıkıntılı bir dönemden geçiyorsunuz ama kendinizi çok yıpratmışsınız, biraz kafanızı kaldırıp etrafa bakın denizden çözümlerin olduğunun farkına varacaksınız. Aile büyüklerinizle yapacağınız bir konuşmada kendinizi epeyce daralmış hissedebilirsiniz fakat onlar gerçekleri söylüyor çünkü onlar yaşamış ve görmüş kişiler onların dediklerini de dikkate alarak bu hayattaki yolunuzu çizerseniz kaybedeceğin hiçbir şey olmayacak.Yakın olduğunuz birinin duygusal bir konuyu ortaya dökmesi ve sizi uzlaşmacı bir pozisyonda bırakması bugün muhtemel. İki kişi arasında kalmamaya bakın.

Partnerinizle bazen ufak tartışmalar olabilir fakat bunu güzel bir dille saygılı bir şekilde kapatabiliyorsanız önemli olan budur. Arkadaşlarınızın bazen kendini bilmez tavırların sizinde moralinizi bozuyor olabilir fakat bir insan yedisinde neyse yetmişinde de odur o yüzden kafanıza pek takmayın bırakın kendi doğasında yaşasın herkes istediği şekilde yaşayabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img