Ana SayfaGenelBurçlar Nuray Sayari 13 Nisan 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 13 Nisan 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

Koç Burcu 13 Nisan 2020 Pazartesi Burç Yorumu

Terazi burcundaki dolunay sizin için bir dönüm noktası olacak. Artık bazı şeyleri değiştireceksiniz. İşinizde terfi edebilir, ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilir ya da evlenebilirsiniz. Artık hayatınız eskisi gibi olmayacak ve bu gelişmeler size köklü değişimleri de müjdeleyecekler. Özellikle yakın çevreniz sizin mutluluğunuza sevinecekler. Bu arada arkadaşlarınızdan bazılarıyla görüşmeyi bırakabili, daha minimal bir alanda değişimi sürdürmeye karar verebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin. Bu sıralar kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. İş yaşamınızda dikkatli olmanızda yarar var. Bazı dikileinizi kendinize saklayın ve dikkat çekecek bir sözün ağzınızdan çıkmaması için özen gösterin. 

Boğa Burcu 13 Nisan 2020 Pazartesi Burç Yorumu

Dolunay size biraz ağırlık verebilir. Bu yüzden mümkün olduğunca az zaman geçireceğiz sosyal ortamlardan uzak durabilirsiniz. Zaten hepimizin evde olduğu bu dönemlerde kendinizi aktif hissedeceğiniz egzersizler yapabilirsiniz. Ağır gıdalar yemeye meyilli olacağınız bir gündesiniz. Özellikle kilo probleminiz varsa bu dönemde kilo almaya çok daha müsait olabilirsiniz. Yaşınız ileriysle evden çıkmamaya özen göstermelisiniz. İş yaşamınızda merakla beklediğiniz gelişmeler için birkaç gün daha beklemeniz gerekecek. Çünkü şu an gökyüzü konumu işle ilgili gelişmeler için uygun değil. Bu yüzden evde kalıp bekleyin, hamur işlerinden uzak durun.

Must Read

spot_img