Burçlar Nuray Sayarı 13 Mart 2018 Salı Günlük Burç Yorumları / Astroloji Günlük

Günlük Burç Yorumları 13 Mart 2018 Salı Günü Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 13 Mart 2018 Salı Günü burç yorumlarımız.

12 Mart 2018 - 22:38

KOÇ BURCU 13 Mart 2018 Salı Günü Yorumu

Salı Günü yöneticilerinizle olan ilişkilerinizde dikkatli olmalı ve onlara karşı daha sükûnetle yaklaşmalısınız. Bazı konularda sizlere tavır takınır bir halde olduklarını hissedebilirsiniz. Bunun nedeni belki sizinle ilgili değil kendi işleriyle olan sorumlulukları ile ilgilidir. Bu nedenle her şeyi kendi üzerinizi alınmak yerine farklı şekillerde düşünmek daha iyi olabilir. Üzerinizde biriken iş yükünü bir an önce hafifletmeli ve sizden istenilen işleri zamanında bitirmelisiniz. Ayrıca aile ile ilişkileriniz Salı Günü bazı konularda gerilim yaşamanıza neden olabilir. Bu gerilimi gidermek için açık ve net konuşmanız gereklidir.

Belki de karşı taraf sizi bazen böyle görmek istiyordur. Bu anlamda yaşayacağınız olaylar geleceğe doğru atılan büyük adımların da habercisi olabilir. Salı Günü dostlarınızla birlikte olmak isteyebilir ve onlarla beraber eski günleri yâd edebilirsiniz.

 

BOĞA 13 Mart 2018 Salı Günü Yorumu

Salı Günü eğitim hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilir ve yaşamınızı değiştirecek olaylara imza atabilirsiniz. Akademik kariyerinizin güçlenmesi ile beraber hayatınızın değiştiğine şahitlik edebilir ve ilginizi çekecek yeni görüşler edinebilirsiniz. Bu konuda sosyal çevrenizden alacağınız motive edici destekler de ilerlemenize yardımcı olur nitelikte olacaktır. Şimdiden bu konuyla ilgili yaşayacağınız zorluklar ileride size iyi ki yapmışım dedirtecek ve kararınızdan vazgeçmemiş olmanın huzurunu duyacaksınız.

Bu zaman içerisinde kendinizi işinize verip geliştirmeniz gereken yerleri keşfetmeniz ve şartlar sizin adınıza oluştuktan sonra harekete geçmeniz en güzel sonuçları da beraberinde getirecektir. Yine Salı Günü kendisinden fikir alacağınız kişilerle görüşmeler yapmak isteyebilirsiniz. Bu sizi yeteri kadar aydınlatacaktır.

 

İKİZLER 13 Mart 2018 Salı Günü Yorumu

Salı Günü sosyal çevreniz ile aranızda bazı konular gerilim sebebi olabilir. Bunun nedeni ise bazı şeyler gizli kalması gerekirken açığa çıkarılmış ve bunu farklı kişiler farklı yerlerde kullanmış demektir. Bu nedenle her zaman dediğimiz gibi kendinizi en çok geliştirmeniz gereken konu nerede ne söyleyeceğini bilmeniz olacaktır. Çünkü yaşamınızda çoğu sorun aslında bundan kaynaklanmaktadır. Bu ince çizgiyi birbirinden ayırdığınız takdirde sizler de göreceksiniz ki hem kişiliğiniz hem sosyal çevreniz, hem de yaşantınız değişecek. Bir an önce bunu öğrenmeli ve yaşamınıza adapte edebilmelisiniz.

Sizin için belki kısa sayılabilecek bir seyahatten dönüşte nitelikli bir yolculuk yaptığınızı sonradan anlayabilecek şeyler yaşamanız mümkündür.

 

YENGEÇ 13 Mart 2018 Salı Günü Yorumu

Salı Günü eşiniz ya da partneriniz tarafından kendinizi baskılanmış hissedebilir ve özgürlüğünüz konusunda taviz vermeyen bir tutum sergileyebilirsiniz. Doğru olması gereken de budur zaten. Sevgi, karşınıza istediklerini yaptırmak değil onu olduğu gibi kabul etmek demektir. Hatta kariyeriniz ile ilgili konularda sizi yönlendirmeye çalışmaları artık bazı duyguları gizlememenize neden olabilir. Bu konuda her zamanki gibi sakin bir tavır göstermeyebilir ani patlamalar yaşayabilir ve yaşatabilirsiniz.

Bu yüzden onların söyledikleri sizin kulağınıza küpe olmalı ve onları üzecek, gönüllerini kıracak hiçbir davranış içinde olmamalısınız.

 

ASLAN 13 Mart 2018 Salı Günü Yorumu

Salı Günü çalışma ortamınız ve gündelik hayatınızı ilgilendiren bazı konularda stres yaratacak iletişimsel aksaklıklar oluşabilir. Bu anlamda söylediğiniz yanlış anlaşılabilir veya sizler yanlış anlayabilirsiniz. Bu nedenle elinizden geldiğince açık ve net cümleler kurup karşınızdaki kişinin sizi daha rahat anlamasına yardımcı olun. Sağlığınıza karşı ekstra dikkatli olmalısınız. Kendinizi yıpratmadan çalışmayı öğrenmeli ve zaman ayarlamasını bir denge üzerine kurmayı bilmelisiniz.

Bu noktada onlara gereken yardımı vermekten çekinmemeli ve üzerimize düşen görevleri zamanında yerine getirmeyi öğrenmeliyiz. İlişkisi olmayan aslanlar ise Salı Günü sosyal çevre aracılığı ile kendilerini cezbedecek kişi ile karşılaşabilirler.

 

BAŞAK 13 Mart 2018 Salı Günü Yorumu

Salı Günü aşk hayatınızdaki yaratıcılığınızla ön planda olacağınız bir gün. Sevdiğinize karşı jest yapmak isteyebilir ve onu bazı güzel sürprizlerle şaşırtmak isteyebilirsiniz. Ara sıra bu gibi şeyleri yapmak inanın hem size hem de karşınızdaki kişiye çok iyi gelecektir. Böylelikle sevdiğinizi daha iyi anlayacak ve size karşı bazı konularda daha hassas olabilecektir. Ayrıca Salı Günü hemcinsleriniz ile ilgili kıskançlık ve rekabet duygularına karşı dikkatli olmalısınız. Maddi ve finansal konulardaki gecikmeler yaşamınızda bazı sorunlar yaratabilir.

Uzun süredir görüşmediğimiz bir arkadaşınızla Salı Günü görüşebilir ve onun hayatı ile ilgili sevinçli haberlere ortak olabilirsiniz. Ayrıca ruhsal anlamda ruhunuzu dinlendirmek için gayet güzel bir gün.
 

TERAZİ 13 Mart 2018 Salı Günü Yorumu

Salı Günü sizlere özellikle tavsiyem söylemleriniz ile ilgili konularda olacaktır. İletişim konularında Salı Günü itibariyle dengeyi korumanız çok güç olabilir. Yine duygularınızla hareket edebilir ve agresif yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Üzerinizdeki bu dengesiz duruma karşı kendinizi başka yollardan işinize vermeli ve bu negatif enerjinizi pozitife çevirebilecek alanlarda denemelisiniz. Yine ailevi konulara baktığımızda ise sorunların giderek hallolduğunu ve bazı konularda daha uzlaşmacı olduğunuzu görebiliriz.

Bu konuda ilk adımı atan taraf siz olabilirsiniz. Bunu yapmakla da inanın hiçbir şey kaybetmezsiniz. Özel ilişkisi olan teraziler Salı Günü özellikle kafa karıştıracak davranışlardan uzak durmalılar.

 

AKREP 13 Mart 2018 Salı Günü Yorumu

Salı Günü iletişim konularında hayli aktif bir gün yaşayacağı benziyorsunuz. Çevrenizden önemli destekler alabilir düşünceleriniz için daha gerçekçi ve yoğun bir konuşma yapmanız gerekebilir. Bu hem özel yaşamınızla ilgili hem de çalışma hayatınızla ilgili bir konuşma olabilir. Sorunlarınızı içinizde büyütmek yerine karşı tarafa naif bir şekilde aktarmak hem size iyi gelecektir hem de alacağınız fikirler size daha doğru yönler belirlemenize yardımcı olacaktır.

Siz ne yaparsanız yapın karşı tarafın bunu hiç anlamaması ve size karşı mesafeli davranması kafanızda bazı çelişkilere neden olabilir. Bu nedenle yaşamınızı değiştiren köklü kararlar alabilir ve Salı Günüden sonra yakın çevrenize karşı daha mesafeli bir yol izleyebilirsiniz. Bazen gerçek sevgiyi anlamakta mesafeler çok etkilidir.


 


 

YAY 13 Mart 2018 Salı Günü Yorumu

Maddi konularda zor durumda kalabilir bazı ödemeleriniz konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu aynı zamanda sizi ruhsal anlamda da yorabilir. Stresle baş edemeyeceğiniz konularda gereken şartları oluşturamıyorsanız en azından bunları sizin için en az strese sokacak şekilde düşünmeyi bilmelisiniz. Gelecek zamanlarda kendinize ilgili yeni kararlar alabilir ve maddi sıkıntılarınıza çare olabilecek yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

Toplumda saygın bir yer edinmek ve önemli şahsiyetler ile görüşmek isteği fazlasıyla sizi sarabilir. Olmak istediğiniz yere kavuşmak için gereken mücadeleyi ve azmi gösterdiğiniz sürece önünüze gelen fırsatlar da hep bu yönde olacaktır.


 


 

OĞLAK 13 Mart 2018 Salı Günü Yorumu

Salı Günü kendinizi duygusal anlamda fazlaca güçlü hissetmeniz karşı tarafa baskı yapar bir halde olmanıza sebebiyet verebilir. Elinizdeki bu enerjiyi daha farklı yerlere yönlendirirseniz daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Aksi takdirde karşınızdaki insanlar bunun bir güç gösterisi olduğunu algılayıp size karşı ego savaşı açabilirler. İçinizdeki bu enerjiyi duygusal ilişkilerde yarım kalmış durumlara vererek pozitife çevirebilirsiniz.

Bu duygusal uzaklığının nedeni belki de birbirinizi yeteri kadar tanımıyor olmanızda yatabilir. Bu nedenle kendinize bolca vakit ayırıp duygusal yaralarınızı saracak güzel birliktelikler içinde olmalı ve bu dünyada sevgi olmadan yapılan her şeyin mutlaka yarım kalacağını öğrenmelisiniz.


 

KOVA 13 Mart 2018 Salı Günü Yorumu

Salı Günü bilinçaltınızda uzun süreden beri gizlediğiniz ve baskıladığınız durumlar tekrar karşınıza çıkabilir ve sizi zor durumda bırakabilir. Siz de bu konuyla ilgili tam olarak ne yapacağınızı bilemiyor olabilir ve içinden çıkılamaz bir durum sergileyebilirsiniz. Duygularınız mantığınızın önüne geçtiğinde biraz durmalı ve hangi yöne gideceğinize sonrasında karar vermelisiniz. Zira bu şekilde bir yere varmanız mümkün gözükmüyor. Ayrıca bu konuda uzman kişilerden yardım almanızda sizi bir hayli rahatlatabilir.

Yine özel ilişkilerinizde sevdiğiniz kişi ile aranızda oluşan bazı duygusal setlerin nedenini bildiğiniz halde içinizden hiçbir şey yapmak gelmeyebilir. Bu belirsizlik canınızı sıkacak boyutlara çıkabilir. Fakat dediğimiz gibi bazı şeyleri Zamana bırakmak Belki de bizim yapabileceğimizden daha iyi sonuçlar çıkaracaktır.


 

BALIK 13 Mart 2018 Salı Günü Yorumu

Salı Günü gerek özel ilişkileriniz gerekse çalışma yaşamındaki ilişkilerinizi gözden geçirmeli ve kişilerle aranıza bazı sınırlar çizmelisiniz. Duygusal anlamda bazı boşluklar yaşayacağınız gün geneli itibariyle yaşamdaki duruşunuzu sorgulayacağınız etkiler söz konusudur. Yine bu amaçla partneriniz ile yapacağınız konuşmalarda aşkı sorgulamak, sevgiyi konuşmak ve bunun için yapılacak fedakârlıkları belirlemek isteyebilirsiniz. Ancak şu noktada ilişkilerinizde ki gerginliği çalışma hayatınıza yansıtmamak birincil amacınız olmalıdır.

Çalışma hayatınızda ise size karşı bazı baskılama durumları ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumda yapacağınız en iyi şey kendinizi işinize odaklamak olacaktır.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..