Burçlar Nuray Sayari 13 Ekim 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

BURÇ YORUMLARI

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod, En İyi Yorumcular Rezzan Kiraz, Hande ve diğerleri

KOÇ BURCU 13 EKİM 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün aşk hayatınız ile biraz daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Partnerinize ve ilişkide yaşadığınız olaylara karşı daha sakin davranmalısınız. Aksi takdirde partnerinizle bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Çevrenizde bulunan yakınlarınızla hiç beklemediğiniz şekilde bir gerginlik yaşayabilirsiniz. Tartışma sırasında haklı çıkmak için karşınızdaki kişiyi kırmamaya özen göstermelisiniz. Çünkü tartışma bittikten sonra pişmanlık yaşayabilirsiniz. Bugün gerçekten tam anlamı ile herkese karşı daha sakin olmanız gerekiyor. Tartışmalardan kaçmalı ve her şeye hoşgörü ile bakmalısınız. Böylece gününüz daha kolay bir hale gelecek bunun yanı sıra aranızı da kimseyle bozmamış olacaksınız. 

Bu hafta heyecanla atılım yaptığınız kararlar ve projelerde aksamalarla karşılaşmak artık sizin için bir sürpriz değil. Zira 10 Eylül’den beri burcunuzda geri giden yönetici gezegeniniz Mars’ın aksiyona geçerken, Plüton ve Satürn gibi sözü geçen otorite figürü enerjilerinin yaptırımlarıyla karşı karşıya kalmaya devam etmesi, hedeflerinize ulaşmakta size gecikme yaşatacaktır. Üstüne üstlük çarşamba günü ortak paylaşım ve finansal koşullar alanınızda geri hareketine başlayacak olan Merkür’ün de etkisiyle, gelir gider tablonuzda istikrarsızlıklarla karşılaşabilirsiniz. Cuma günü ikili ilişkilerinizde yeni bir dönem başlatacak olan Yeni Ay’ın etkisiyle ortaklık tekliflerine temkinli yaklaşmalı, duygusal hayatınızdaki ikilemleri çözümlemek için de sabırlı olmalısınız. Bu sert gökyüzü altında bu hafta size, ”Acele işe şeytan karışır” ilkesini unutmadan hareket etmenizi şiddetle tavsiye ederim.  

BOĞA BURCU 13 EKİM 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün sizin için gizli kalan şeyleri farkettiğiniz bir gün olabilir. Bu gizlilik aşk hayatınız ile ilgili ve sizi çok şaşırtacak. Sizi oldukça beğenen hatta aşık olan birileri var ve bu kişi sizin neredeyse her gün gördüğünüz biri olabilir. Gözlerinizi biraz daha açmalısınız. Bu kişi ile sizde bir aşka yelken açmak isteyebilirsiniz fakat bunu yaparken önceki ilişkilerinizde tecrübe ettiğiniz gibi fazla fedakarlıktan kaçınmalısınız. Bununla birlikte etrafınızda çok fazla dedikodu dönebilir ve sizin kulağınıza da rahatsız edici şeyler gelebilir. Bu tür şeyleri duymamazlıktan gelmeniz sizin için daha iyi olacak. 

Öncü ve sabit burçlarda meydana gelen bu haftaki Terazi’deki Yeni Ay ve geri harekete geçen iletişim gezegeni Akrep’teki Merkür’ün etkisiyle, gerek iş gerekse aşk konularında yeni kararlar alırken sizin de bayağı kafanız karışabilir. İşlerin içinden çıkamayıp, en nihayet stres kaynaklı sağlık sorunlarına işi vardırabilirsiniz. Hayatı bu noktaya asla taşımamalı, kişisel mutluluğunuzu ve sağlığınızı her şeyin önünde tutmalısınız. Özellikle Salı günü, gündelik hayatınızda, bir bardak suda fırtına koparan kişilerden uzak durmaya çalışın. Onların öfke ve stresli tutumu, sizin sakin ve dingin yapınızı bile zorlayabilir. En doğrusu suskunluğunuzu koruyup, doğru bildiklerinizi kendinize saklamak olacaktır. Hafta sonu yönetici gezegeniniz Venüs’ün Başak burcundaki yolculuğu, hayaller ve sezgiler temsilcisi Neptün ile kesişince, hayalinizde yarattığınız romantik partneri size taşıyabilir. Fakat bu dönemdeki ilişkilerin uzun vadede kalıcı olmayabileceğini unutmamalısınız.   

İKİZLER BURCU 13 EKİM 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Uzun süredir maddi açıdan oldukça rahat bir dönem geçirseniz de bugün maddiyatla ilgili konular sizi meşgul edebilir. Maddi olarak herhangi bir yatırımda bulunuş ve bu nedenle de bu konu hakkında bazı ufak sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Yaşadığınız sorundan dolayı yeni bir girişim düşüncesinde olabilirsiniz fakat bundan kesinlikle kaçınmalısınız. Çok fazla stres yapıyorsunuz bu nedenle de bazı sağlık sorunlarınız gün yüzüne çıkıyor. Stresten uzak durmalısınız ve her şeyi biraz daha oluruna bırakmalısınız. Düşüncelerinizi rahatlatırsanız sağlık problemleriniz de kesinlikle ortadan kalkacaktır. Attığınız her adımda daha dikkatli olmalısınız. 

Burçlar arasında kararsızlığı ile bilinen ikizler burcu bu hafta mutlu olmaya kararlı. Hayatınızda yaşanacak olan olumlu gelişmeleri görmezden gelmeyin. Siz mutlu olmak istediğinizde zaten tıpkı bu hafta da olacağı gibi arkadaşlarınız ve aileniz de sizi destekleyecek. Hem bunları göz önünde bulundurun hem de daha sakin bir hafta olması için kendinize çeki düzen verin. Keyif alacağınız bir hafta olmasını sağlayacak olan pek çok seçenek var. Bekarsanız çevrenizin yardımıyla belli bir tanışma içinde bir ilişki kurma yoluna gidebilirsiniz.Sakin kalarak spekülatif olaylara karşı kendinizi koruma altına almalısınız. Aile üyelerinizin karmaşık hayatları sizleri rahatsız ediyor olabilir. Bazı kişiler minnacık kalbinizi kırabilirler fakat siz buna müsaade etmeyin daha dikkatli olun. Hayata karşı bakış açının değişeceği, ve bunun farkına çok yakın zamanda varacaksın inşallah iş işten geçmez çünkü bu hayata karşı bakış açın o kadar mükemmel ki inşallah kaçırmazsın. Müjdeli bir haber ile karşı karşıya kalacaksın alacağın haberle şok olacaksın.  Eşinizle veya sevgilinizle aranızı bozmak isteyenler olacak fakat siz ne yapıp edip buna engel olacaksınız sizi kimse tutamaz. Bütün olumsuzlukları üzerinden atıp pozitif bir yaşama adım atacaksın.