Burçlar Nuray Sayari 13 Aralık Pazartesi, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU 13 ARALIK 2021 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Planlarınızı, harcamalarınızı ve başkalarıyla etkileşiminizi sınırlayın. Kendinizi onarmak için biraz sessizliğe ihtiyaç duyabilirsiniz.

Eğer bir kuruluşa katıldıysanız ya da yakın çevreniz ile bir yatırım fikriniz varsa bu işlerinizi daha ciddi hale getirmek için adım atabilirsiniz. İçinden çıkamadığınız problemleriniz var eğer kendinize yeterince güvenirseniz her şeyin altından kolaylıkla kalkabileceksiniz. Burada önemli olan sadece kendinize daha fazla güvenmeniz ve daha ısrarcı olmanız.

Bu hafta heyecanla atılım yaptığınız kararlar ve projelerde aksamalarla karşılaşmak artık sizin için bir sürpriz değil. Zira 10 Eylül’den beri burcunuzda geri giden yönetici gezegeniniz Mars’ın aksiyona geçerken, Plüton ve Satürn gibi sözü geçen otorite figürü enerjilerinin yaptırımlarıyla karşı karşıya kalmaya devam etmesi, hedeflerinize ulaşmakta size gecikme yaşatacaktır.

Üstüne üstlük çarşamba günü ortak paylaşım ve finansal koşullar alanınızda geri hareketine başlayacak olan Merkür’ün de etkisiyle, gelir gider tablonuzda istikrarsızlıklarla karşılaşabilirsiniz. Cuma günü ikili ilişkilerinizde yeni bir dönem başlatacak olan Yeni Ay’ın etkisiyle ortaklık tekliflerine temkinli yaklaşmalı, duygusal hayatınızdaki ikilemleri çözümlemek için de sabırlı olmalısınız. Bu sert gökyüzü altında bu hafta size, ”Acele işe şeytan karışır” ilkesini unutmadan hareket etmenizi şiddetle tavsiye ederim.  

BOĞA BURCU 13 ARALIK 2021 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sizin için kimin ve neyin önemli olduğuna odaklanırsanız, çok daha iyi ilişkiler kurabilirsiniz. İnsanların sevgisinden korkmayın.

Hatta bu sorunlar için ürettiğiniz çözümleri onlara bir sunum halinde teklif edebilir ve dikkatleri olumlu yönde üzerinize çekebilirsiniz. Bu sayede kendinizi çalışma hayatınızda daha iyi hissedecek ve övgüleri üzerinizde toplayacaksınız. Bugün aşk hayatınızda ise uzun zamandır yaşadığınız problemleri çözmek için çözüm yolları arayabilirsiniz. Bu durum partnerinizin hoşuna gidecektir.

Öncü ve sabit burçlarda meydana gelen bu haftaki Terazi’deki Yeni Ay ve geri harekete geçen iletişim gezegeni Akrep’teki Merkür’ün etkisiyle, gerek iş gerekse aşk konularında yeni kararlar alırken sizin de bayağı kafanız karışabilir. İşlerin içinden çıkamayıp, en nihayet stres kaynaklı sağlık sorunlarına işi vardırabilirsiniz.

Hayatı bu noktaya asla taşımamalı, kişisel mutluluğunuzu ve sağlığınızı her şeyin önünde tutmalısınız. Özellikle Salı günü, gündelik hayatınızda, bir bardak suda fırtına koparan kişilerden uzak durmaya çalışın. Onların öfke ve stresli tutumu, sizin sakin ve dingin yapınızı bile zorlayabilir. En doğrusu suskunluğunuzu koruyup, doğru bildiklerinizi kendinize saklamak olacaktır. Hafta sonu yönetici gezegeniniz Venüs’ün Başak burcundaki yolculuğu, hayaller ve sezgiler temsilcisi Neptün ile kesişince, hayalinizde yarattığınız romantik partneri size taşıyabilir. Fakat bu dönemdeki ilişkilerin uzun vadede kalıcı olmayabileceğini unutmamalısınız.   

İKİZLER BURCU 13 ARALIK 2021 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Önemli bir karar verme aşamasında iseniz hele bugün kendinizi az da olsa gürültüden, patırtıdan uzaklaştırın derim.

Burçlar arasında kararsızlığı ile bilinen ikizler burcu bu hafta mutlu olmaya kararlı. Hayatınızda yaşanacak olan olumlu gelişmeleri görmezden gelmeyin. Siz mutlu olmak istediğinizde zaten tıpkı bu hafta da olacağı gibi arkadaşlarınız ve aileniz de sizi destekleyecek. Hem bunları göz önünde bulundurun hem de daha sakin bir hafta olması için kendinize çeki düzen verin. Keyif alacağınız bir hafta olmasını sağlayacak olan pek çok seçenek var.

Bekarsanız çevrenizin yardımıyla belli bir tanışma içinde bir ilişki kurma yoluna gidebilirsiniz.Sakin kalarak spekülatif olaylara karşı kendinizi koruma altına almalısınız. Aile üyelerinizin karmaşık hayatları sizleri rahatsız ediyor olabilir. Bazı kişiler minnacık kalbinizi kırabilirler fakat siz buna müsaade etmeyin daha dikkatli olun. Hayata karşı bakış açının değişeceği, ve bunun farkına çok yakın zamanda varacaksın inşallah iş işten geçmez çünkü bu hayata karşı bakış açın o kadar mükemmel ki inşallah kaçırmazsın. Müjdeli bir haber ile karşı karşıya kalacaksın alacağın haberle şok olacaksın.  Eşinizle veya sevgilinizle aranızı bozmak isteyenler olacak fakat siz ne yapıp edip buna engel olacaksınız sizi kimse tutamaz. Bütün olumsuzlukları üzerinden atıp pozitif bir yaşama adım atacaksın.