Burçlar Nuray Sayarı 12 Mart 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları / Astroloji Günlük

Günlük Burç Yorumları 12 Mart 2018 Pazartesi Günü Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 12 Mart 2018 Pazartesi Günü burç yorumlarımız.

11 Mart 2018 - 23:00 - Güncelleme: 11 Mart 2018 - 23:30

KOÇ BURCU 12 Mart 2018 Pazartesi Günü Yorumu

Çalışma hayatınızda üstlerinizin yersiz baskılarına maruz kalabilir ve kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz. Özel ilişkilerinizde kendinizi geri çekmeniz gereken durumlar yaşayabilirsiniz. Bunu bir engellenmişlik olarak görmektense daha farklı düşünmeli ve bazen geri çekilmenin de bir kazanma oldugu görüşünü benimsemelisiniz. Belki de karşı taraf sizi bazen böyle görmek istiyordur. Bu anlamda yaşayacağınız olaylar geleceğe doğru atılan büyük adımların da habercisi olabilir. Bugün dostlarınızla birlikte olmak isteyebilir ve onlarla beraber eski günleri yâd edebilirsiniz.


 


 

BOĞA 12 Mart 2018 Pazartesi Günü Yorumu

Bugün iletişimde yaşadığınız sorunların nedenini tespit etmeye çalışacak ve daha çok kendi içinize yönelmeyi tercih edeceksiniz. Bugün yeni başlangıçlar yapmak için fazlasıyla hevesli olabilirsiniz. Fakat biraz daha beklemeli ve şartların sizin adınıza daha iyi oluşmasını beklemelisiniz. Acele ettiğiniz her işten iyi sonuçlar çıkmayabilir. Aklınızdan geçen projenin bu anlamda biraz daha zamana ve daha iyi geliştirilmeye ihtiyacı olabilir. Bu zaman içerisinde kendinizi işinize verip geliştirmeniz gereken yerleri keşfetmeniz ve şartlar sizin adınıza oluştuktan sonra harekete geçmeniz en güzel sonuçları da beraberinde getirecektir. Yine bugün kendisinden fikir alacağınız kişilerle görüşmeler yapmak isteyebilirsiniz. Bu sizi yeteri kadar aydınlatacaktır.


 


 

İKİZLER 12 Mart 2018 Pazartesi Günü Yorumu

Bugün daha önceden verilen sözlerin yerine getirilmemesinden dolayı karşı taraftan tepkiler olabilir ve kendinizi zor duruma sokabilirsiniz. Gündeminiz dahilinde bugün kısa iş seyahatlerine çıkabilir ve yoğun bir çalışma temposu içine girebilirsiniz. Aynı zamanda eğitimle ilgili beklentilerinizi gerçekleştirmek adına fikirlerine güven duyduğunuz kişilerden önemli destekler alabilir ve onların yönlendirmeleri doğrultusunda akademik anlamda bir eğitim programına dahil olmak isteyebilirsiniz. Sizin için belki kısa sayılabilecek bir seyahatten dönüşte nitelikli bir yolculuk yaptığınızı sonradan anlayabilecek şeyler yaşamanız mümkündür.


 


 

YENGEÇ 12 Mart 2018 Pazartesi Günü Yorumu

Bugün itibariyle özel ilişkilerde bozulmalar veya kopuşlar meydana gelebilir ve bu hayatınızın her noktasına nüfus edebilir. Bugün aileniz ile olan ilişkilerinize dikkat etmeniz gereken belki de her zamankinden daha fazla anlamanız gereken bir gün yaşayabilirsiniz. Onların sizin hayatınıza müdahale ettiğini düşünebilir ve bu konuda asi bir başkaldırı şeklinde onlara kafa tutabilirsiniz. Fakat bilmelisiniz ki aile olmanın önemi hayatınızdaki hiçbir konuyla benzerlik göstermez. Hayatınızın bu noktasında yaşadığınız kopukluk her safhasına nüfus edecek ve sizi her yönüyle mutsuz bir insan haline getirecektir. Bu yüzden onların söyledikleri sizin kulağınıza küpe olmalı ve onları üzecek, gönüllerini kıracak hiçbir davranış içinde olmamalısınız.


 

ASLAN 12 Mart 2018 Pazartesi Günü Yorumu

Bugün özellikle sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gereken bir gün. Kendinize içinden çıkamadığınız durumları fazlasıyla stres haline getirmeye devam ederseniz bir gün bu sorunlar sizi alt edip daha büyük sorunlar şeklinde hayatınızda yer edebilirler. Bugün aile büyüklerinize karşı sorumluluklarınızı yerine getirmekte zorlanabilir ve üzerinizde baskı varmış gibi hissedebilirsiniz. Ancak onların istediklerini yapmak aslında bizim onlara karşı görevimiz olduğu için bu sizi fazlasıyla rahatsız etmemeli. Bu noktada onlara gereken yardımı vermekten çekinmemeli ve üzerimize düşen görevleri zamanında yerine getirmeyi öğrenmeliyiz. İlişkisi olmayan aslanlar ise bugün sosyal çevre aracılığı ile kendilerini cezbedecek kişi ile karşılaşabilirler.


 

BAŞAK 12 Mart 2018 Pazartesi Günü Yorumu

Bugün gerek özel ilişkilerde gerekse iş ilişkilerinizde yalan ve riya durumlarına karşı tedbirli olmalı ve insan ilişkilerinde fazlaca göze batan taraf olmamalısınız. Kişisel isteklerinizi gerçekleştirmek adına ihtiyaç duyduğunuz finansal sorunları çözememek bugün sizleri biraz depresif bir hale getirebilir. Moralini bozmak yerine yapmak istediklerinizi bir süre daha askıya almak ve zamanı gelince bu isteğinizi halletmek daha iyi olabilir. Uzun süredir görüşmediğimiz bir arkadaşınızla bugün görüşebilir ve onun hayatı ile ilgili sevinçli haberlere ortak olabilirsiniz. Ayrıca ruhsal anlamda ruhunuzu dinlendirmek için gayet güzel bir gün.


 


 

TERAZİ 12 Mart 2018 Pazartesi Günü Yorumu

Bugün de yine dünün devamı niteliğinde bir gün olacaktır. Yani ilişkilerdeki belirsizlik havası bugün de devam etmektedir.Bugün bazı duygusal sorunlarınıza çözüm bulmaya çalışabilir ailenizle aranızda geçen huzursuz konulara cevap bulmak isteyebilirsiniz. Daha fazla aradaki mesafeyi büyütmeden yaşanan gerginliklere bir son vermeli ve aile kavramının ne kadar önemli olduğunu her iki tarafta kabul etmelidir. Aksi takdirde yaşamınızın her alanına yayılacak olan bu huzursuzluk sizleri giderek daha sıkıntılı ve agresif bir kişi yapabilir. Bu konuda ilk adımı atan taraf siz olabilirsiniz. Bunu yapmakla da inanın hiçbir şey kaybetmezsiniz. Özel ilişkisi olan teraziler bugün özellikle kafa karıştıracak davranışlardan uzak durmalılar.


 


 


 

AKREP 12 Mart 2018 Pazartesi Günü Yorumu

Bugün ilişkiler bazında oldukça gerilimli bir gün geneli olabilir. Bu konuda gerek özel yaşamınızda gerekse çalışma hayatınızda gerektiği kadar esnek olabilmeli zor duruda bırakacak söylemler içerisine girmemeli ve kendinizi rahatlatacak aktiviteler edinmelisiniz.Bugün yakın çevre ile olan ilişkilerinizde birtakım mesafeler koymak isteyebilir ve hiçbir fedakârlığın tek taraflı olamayacağını kabul edebilirsiniz. Siz ne yaparsanız yapın karşı tarafın bunu hiç anlamaması ve size karşı mesafeli davranması kafanızda bazı çelişkilere neden olabilir. Bu nedenle yaşamınızı değiştiren köklü kararlar alabilir ve bugünden sonra yakın çevrenize karşı daha mesafeli bir yol izleyebilirsiniz. Bazen gerçek sevgiyi anlamakta mesafeler çok etkilidir.


 


 

YAY 12 Mart 2018 Pazartesi Günü Yorumu

Finansal ve hukuki sorunlarınıza destekler bulmak için yeni yöntemler denemek isteyebilirsiniz. Bununla ilgili yaşça büyük kişilerden destekler almak adına önemli konuşmalar ve görüşmeler yapma talebinde bulunabilirsiniz. Bugün kariyer yaşamınızda ilgili yeni bir iş ile ilgilenmek isteyebilir ve size gelen bu yönde teklifleri değerlendirmeye alabilirsiniz. Geleceğe yönelik güzel fırsatlarla karşılaştığınız bu iş sizi oldukça heyecanlandırabilir. Toplumda saygın bir yer edinmek ve önemli şahsiyetler ile görüşmek isteği fazlasıyla sizi sarabilir. Olmak istediğiniz yere kavuşmak için gereken mücadeleyi ve azmi gösterdiğiniz sürece önünüze gelen fırsatlar da hep bu yönde olacaktır.


 


 

OĞLAK 12 Mart 2018 Pazartesi Günü Yorumu

Finansal sıkıntılarınıza bugün ailenizden önemli destekler bulabilirsiniz. Onların yönlendirmeleri doğrultusunda hareket etmek isteyebilir ve geleceğinizi şekillendiren bir kaynak bulabilirsiniz. Bugün eş ya da partnerinizle ilgili duygusal konularda bazı çelişkiler içerisinde düşebilir ve aramızdaki mesafelerin nedenini bulmak isteyebilirsiniz. Zira bu uzun zamandan beri yaşadığınız bir şeydi. Bu nedenle bunun çözümü de kısa süreli olmayacaktır. Bu duygusal uzaklığının nedeni belki de birbirinizi yeteri kadar tanımıyor olmanızda yatabilir. Bu nedenle kendinize bolca vakit ayırıp duygusal yaralarınızı saracak güzel birliktelikler içinde olmalı ve bu dünyada sevgi olmadan yapılan her şeyin mutlaka yarım kalacağını öğrenmelisiniz.


 

KOVA 12 Mart 2018 Pazartesi Günü Yorumu

Bugün özellikle sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gereken bir gün. Kendinize içinden çıkamadığınız durumları fazlasıyla stres haline getirmeye devam ederseniz bir gün bu sorunlar sizi alt edip daha büyük sorunlar şeklinde hayatınızda yer edebilirler. Bugün iletişimsel konularda insanlarla aranızdaki sorunların varlığını daha derinden hissedebilir ve bunları değiştirmek adına harekete geçmek isteyebilirsiniz. Fakat biraz daha beklemeniz de ve insanları olayları ve yaşadıklarınızı daha derinden düşünmeniz de fayda vardır. Yine özel ilişkilerinizde sevdiğiniz kişi ile aranızda oluşan bazı duygusal setlerin nedenini bildiğiniz halde içinizden hiçbir şey yapmak gelmeyebilir. Bu belirsizlik canınızı sıkacak boyutlara çıkabilir. Fakat dediğimiz gibi bazı şeyleri Zamana bırakmak Belki de bizim yapabileceğimizden daha iyi sonuçlar çıkaracaktır.


 

BALIK 12 Mart 2018 Pazartesi Günü Yorumu

Uzun süredir ertelediğiniz bazı gündelik işleriniz bugün fazlasıyla önünüze gelebilir. Bu anlamda tüm sorunlarınızı bir günde halletmek elbette mümkün olmayacaktır. Sorumluluklarınız konusunda zamanla ilgili problemlerinizi tespit etmeli ve gündelik olarak yapılacak işlerin bir listesini tutmalısınız. Aksi takdirde üzeri örtülmüş tüm sorumluluklar bir gün önünüze toplu bir şekilde gelebilir. Bunu yaparken yakın çevrenizden güçlü bir destek almanız gerekecektir.

Çalışma hayatınızda ise size karşı bazı baskılama durumları ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumda yapacağınız en iyi şey kendinizi işinize odaklamak olacaktır.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..