Home Astroloji Burçlar ve Burç tarihleri, Nuray Sayari 12 Kasım Günlük Burç...

Burçlar ve Burç tarihleri, Nuray Sayari 12 Kasım Günlük Burç Yorumları

0

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa

Hangi tarih hangi burç merak edenler için

Koç
21 Mart – 20 Nisan
Boğa
21 Nisan – 20 Mayıs
İkizler
21 Mayıs – 21 Haziran
Yengeç
22 Haziran – 22 Temmuz
Aslan
23 Temmuz – 22 Ağustos
Başak
23 Ağustos – 22 Eylül
Terazi
23 Eylül – 23 Ekim
Akrep
24 Ekim – 22 Kasım
Yay
23 Kasım – 21 Aralık
Oğlak
22 Aralık – 20 Ocak
Kova
21 Ocak – 18 Şubat
Balık
19 Şubat – 20 Mart

*Nuray Sayarı , Hande Kazanova ve diğer Astrologların yorumlarından daha farklı bir yorum bizden geliyor.

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık günlük burç yorumları

KOÇ BURCU 12 KASIM 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Size karşı bazen önyargılı yaklaşıyorlar fakat bunun böyle olmaması gerekiyor, ne olursa olsun bunun yanlış olduğunu onlara göstereceksiniz. Bazen beklemediğiniz şanslar sizi bulabilir. Sabrınızı sınayan engeller olabilir ve bu yüzden sakın pes etmeyin daha uzun yollarınız var ve bu yollar iyi olacak yönde olacak. Arkadaş çevrenizi tekrar bir gözden geçirmekte fayda var, size yanlış yapan insanları daha yakından görmenizi sağlayacak bazı yardım elleri alacak, onları geri çevirmeyin. 

UYUMLU BURÇLARI

Koç burçlarının arası en iyi olan yay ve aslan burçlarıdır. Sonrasında koç burcu ile boğa, balık, ikizler ve kova burçları sıralamada iyi olarak adlandırılır. Koç burcunun en uyumsuz olduğu burçların başında ise yengeç, oğlak ve terazi gelir. Orta halli olarak yani ne iyi ne de kötü uyumun söz konusu olduğu burçlar ise akrep ile başaktır.

BOĞA BURCU 12 KASIM 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Her şey normal seyrinde iken bir anda düzeniniz bozulabilir fakat üzülmeyin çünkü daha güzel zamanlar sizi bekliyor. Partnerinize sımsıkı sarılmakta fayda var, çünkü içinde yaşadığınız bu hayatta neler olacağı belli değil. Geleceğiniz çok parlak ve gideceğiniz yollar belli, seçim yapma gibi bir hakkınız olmayacak çünkü her şey istediğiniz gibi gidecek. Bugün kendinizi epeyce mutlu hissedebilirsiniz, bu mutluluğu yaşatan kişi sizi çok seviyor bunu da göz önünde bulundurun. Aile içi ufak çatışmalar çıkabilir Sakinliğiniz doğrultusunda ortalık durulacak. 

UYUMLU BURÇLARI

Boğa burcunun arasının en iyi olduğu ve en iyi uyum sağladığı burçlar oğlak ile başaktır. Boğa burcunun uyumsuz olduğu burçların başında ise akrep, kova ve aslan gelir.

İKİZLER BURCU 12 KASIM 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Partnerinizle daha güzel zamanlar geçireceksiniz, partnerinizle evlilik hayallerinizin peşindesiniz üzülmeyin ki en kısa zamanda partnerinizle kavuşacaksınız. Sabrınızı sınayan insanlar var daha fazla uğraşırlarsa dayanamayacak ve patlayacaksınız, kimsenin kalbini kırmak istemiyorsunuz, bu yüzden susmayı tercih ediyorsunuz fakat her şeyin bir sabrı vardır. Sizinle birlikte eğlenmeyi seven çok insan var. Çevrenizden bir kaç kişi sizi çok seviyor ve sizinle birlikte zaman geçirmeye bayılıyor. Aile büyüklerinizden alacağınız yardım ile geleceğinizi daha da güzel yerlerde daha güzel bir şekilde yerine oturta bilirsiniz. 

UYUMLU BURÇLARI

İkizler burcu yay ve başakla iyi anlaşamaz fakat kova ve terazi burçları ile arasındaki uyum oldukça iyidir. Aralarının nötr olduğu burçlar ise balık, akrep ve oğlaktır.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version