Ana SayfaAstrolojiBurçlar ve Burç tarihleri, Nuray Sayari 12 Kasım Günlük Burç...

Burçlar ve Burç tarihleri, Nuray Sayari 12 Kasım Günlük Burç Yorumları

OĞLAK BURCU 12 KASIM 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Güne aniden alacağınız bir haberle uyanabilirsiniz. Kayınvalideniz ya da sevgilisinizi ailesi ile ilgili gelecek haber sizi endişelendirebilir ancak konunun detaylarına indiğinizde üstünüzdeki stresin git gide azalacağının farkına varacaksınız. Aklınızda bazı fikirler gelişebilir. Keyfinizi kaçıracak insanlar yeniden etrafınızda belirebilir. Bu insanların kıskançlıktan başka sizinle hiçbir alıp veremediği yok. Yapmanız gereken sadece umursamamayı öğrenmek olmalı. Yakın çevrenizdeki kişiler veya patronunuz tarafından iyi bir övgü ile gününüz daha bir keyifli hale gelebilir.

UYUMLU BURÇLARI

Başak ve boğa burçları ile çok iyi uyumlu olan oğlak burcu, akrep, balık, kova ve yay ile de iyi anlaşır fakat terazi, yengeç ve koç burçları ile uyumsuz kalır.

KOVA BURCU 12 KASIM 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Hali hazırda belli miktar birikiminiz için bir takım yatırım düşünceleriniz kafanızda belirginleşebilir.Şu dönemde altın ve döviz size cazip gelebilir. Yatırımınız için doğru yatırımlara tercih yaparsanız birikiminiz bereketlenecek ve artış gösterecek. Ticaret tarafınız diğer alanlardan daha fazla baskın geldiğinden dolayı finansal yönetim konusunda kendinizi geliştirmekte fayda olacak. Eşinize olan ilginizin bu aralar artış gösterebilir. Aynı şekilde sizde karşılık bekliyorsunuz. Üstünüzde sürekli bir yorgunluk ve hafif kas ağrıları belirgin. Vücudunuz sanki kronik bir hal almış. Sağlığınız açısından basit egzersizler yapmalısınız.

UYUMLU BURÇLARI

Kova burcunun en iyi uyum sağladığı burçlar terazi ve ikizlerdir. Aynı zamanda koç, balık, oğlak ve yay burçları ile de iyi anlaşır. Akrep, boğa ve aslan iyi uyumsuz olarak dikkat çeken kova burcu, başak ve yengeçle olan uyum durumu nötrdür.


BALIK BURCU 12 KASIM 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


İşlerinizden gelen mevcut geliriniz bu dönemde size yetmediğini düşüneceksiniz. Bu yüzden de sıkıntılı dönemleri atlatmak için birden fazla işe girişebilirsiniz. Ancak düzenli ve planlı hareket etmediğinizden dolayı yeni başladığınız girişimleriniz sizi zorlayabilir, hatta başarısız olmanıza neden olabilir. Geçmişte yaşamış olduğunuz ilişkiler gün yüzüne yeniden gelebilir. Var olan bir ilişki içerisindeysen bu durum kıskançlık krizleri yaratabilir. İlişkinizde kesinlikle sakin kalmalısınız ve ortalığı yatıştıran taraf siz olmalısınız. Yedikleriniz konusunda yaşamış olduğunuz tereddütler doğru olabileceği ihtimalini göz önünde bulundurarak adımlar atın. Mutluluğunuz mayalanarak daha da artacak. Mutluluğunuzu bozacak hiçbir şeye izin vermeyin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img