Ana SayfaAstrolojiBurçlar ve Burç tarihleri, Nuray Sayari 12 Kasım Günlük Burç...

Burçlar ve Burç tarihleri, Nuray Sayari 12 Kasım Günlük Burç Yorumları

TERAZİ BURCU 12 KASIM 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Son günlerde aile içerisinde yaşamış olduğunuz gerginlikler nedeniyle ailenizle aranızda küskünlükler oluşabilir. Sıkıntılı günler geride kalıyor. Bu durum sık sık aklınızda tekrarlanabilir ve belli bir süre sonra can sıkıcı hale gelebilir. Bu yüzden muhakeme yönünüzü ortaya koymanız için doğru bir gün içerisindesiniz. Objektif yaklaşın ve sıkıntı çıkaran siz iseniz telafi etmenin yollarını arayın. Gün içerisinde kuracağınız diyaloglarda kelimelerinizde seçici olmalısınız. Ziraa bu durum keyfinizi kaçırmaya sebebiyet verecektir. Duygularınıza yenik düşmemek için gayret edin. Çünkü şu son günler duygudan ziyade mantığınız ön planda olması gerekebilir. 

UYUMLU BURÇLARI

Boğa ve başak burçları ile çok iyi uyum sağlayan terazi burçları, kendi burcundan olan ve ayrıca yengeç ile koç burcundan olan insanlar ile anlaşamaz.

AKREP BURCU 12 KASIM 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Düzene sokmak istediğiniz bir takım girişimleriniz mevcut. Bu girişimlerinizin büyük kısmı iş hayatınızı ilgilendiriyor. Hayat güzel, şu sıralar öyle hissetmeseniz bile her şey düelecek. Havada kalan düşünceleriniz bir türlü oturamadığından dolayı düşünceli günler geçiriyor olabilirsiniz. Fazla düşüncenizden kaynaklı dikkat problemi yaşayacaksınız. Ancak unutmamalısınız ki her şeyin belli bir yeri ve belli bir zamanı vardır. İşinizin zamanıyla özel hayatınızın zamanı içerisinde birbirine karıştıracağınız bazı şeyler sıkıntılarınızı daha çok zora sokacağını unutmayın. Kalp kırıklığı yaşattığınızı düşündüğünüz kişiler için özür dilemeye fazlasıyla müsait bir gün.

UYUMLU BURÇLARI

Yengeç ve balık burçları ile uyumu süper olan akrep burcu, aslan, boğa ve kova burçları ile pek anlaşamaz. İkizler ve koç burçları ile uyumu ise nötrdür yani ne iyi ne de kötüdür

YAY BURCU 12 KASIM 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Asabi ve aksi yaklaşımlarınız ön plana çıkmış durumda. Bu günlerde sakin kalmaya özen gösterin. Sizin iyiliğinizi isteyecek şekilde hareket eden insanlara karşı bile sert çıkışlarınız gözlemlenebilir. Maddi açıdan zayıfladığınızdan dolayı bazı işlerinizin yolunda gitmediği düşüncesine kapılabilirsiniz. Yemek konusunda nefsiniz kontrolünüzü kaybetmeye sebep olabilir. Can boğazdan gelir ancak tansiyon veya şeker gibi hastalığınız mevcutsa kesinlikle diyetlerinizden şaşmamalısınız. Bazı kişiler arkanızdan kuyunuzu kazabilir. Son derece dikkatli davranırsanız kimlerin neler yaptığına dair somut bilgiler elde etmiş olabilirsiniz. 

UYUMLU BURÇLARI

Koç ve aslan burçları ile iyi uyum yakalayabilen yay burcu, başak, balık ve ikzler burçları ile uyum sağlayamaz. Yengeç ve boğa ile araları ne iyi ne de kötüdür.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img