Ana SayfaAstrolojiBurçlar ve Burç tarihleri, Nuray Sayari 12 Kasım Günlük Burç...

Burçlar ve Burç tarihleri, Nuray Sayari 12 Kasım Günlük Burç Yorumları

YENGEÇ BURCU 12 KASIM 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Duygusallıktan birazda olsa çıkmış durumdasınız bu sizin için çok iyi bir şey size dokunan olursa hiç acımadan sizde onların canını yakıyorsunuz. Sizinle yarışan insanlar var fakat bilmelisiniz ki içinde bulunduğunuz insanların en iyisi olduğunuzu çünkü Her ne olursa olsun işinizi yarım bırakmıyorsunuz size güvenen çok insan var buda sizin kişiliğinizi ortaya koyuyor. Yeni biriyle tanışabilirsiniz iletişim konusunda çok iyisiniz ve tanıştığınız kişiyle çok iyi bir şekilde iletişim kuruyorsunuz tabii ki karşınızdaki insanda bu şekilde. Alacağınız mutlu bir haber var bu haber ise geleceğinizle ilgili olacak, kendinizi daha iyi yerlerde görmeye hazır olun. 

UYUMLU BURÇLARI

Yengeç burcunun arasının en iyi olduğu ve uyum sağladığı burçlar balık ile akreptir. Uyum durumunda kötü olarak tanımlanan burçlar ise oğlak, terazi ve koçtur.

ASLAN BURCU 12 KASIM 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Başardığınız konularda takdir edilmek sizi daha da bir yüceltiyor çünkü kendinizi bu şekilde odaklamışsınız. Kafanıza taktığınız onca şeyi artık yavaş yavaş takmamayı öğreneceksiniz çünkü artık olgunlaşıyorsunuz her şeyi daha iyi görebiliyorsunuz,bu yüzden unutmayın ki; takılacak şey var takılmayacak bir şey var. Aşk hayatınızda bazı problemleriniz var bu problemlerinizi en kısa zamanda çözeceksiniz ve refaha kavuşacaksınız. Bazı konularda sabırlı olmayı öğrenin çünkü sabırlık gerektiren konular birazda sizi denemek içindir. Çok yakın olduğunuz dostlarınızla bir akşam eğlenmeye çıkabilirsiniz, birazda kafa dağıtmak lazım sizde haklısınız, bu organizasyondan sonra kendinizi gerçekten çok mutlu hissedeceksiniz ve gerçekten yaşadığınızın farkına varacaksınız.

UYUMLU BURÇLARI

Yay ve Koç burçları iyi bir uyumu olan Aslan burcunun uyumsuz olduğu burçlar ise boğa, kova ve akreptir. Ne iyi ne de kötü bir uyumu olan burçlar ise ikizler ve koçtur.

BAŞAK BURCU 12 KASIM 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Karşınızdaki insanın sabrını deneyeceksiniz çünkü artık sabırlı bir insan ile karşılaşmayı çok istiyorsunuz bu zamana kadar sabırsız insanlarla beraber oldunuz fakat bunun size hiçbir şekilde katkısı olmadı. AŞK KAPINIZI ÇALACAK. Bazı hal ve hareketlerinize çeki düzen vermeniz gerekiyor karşı taraftan veya çevrenizden gelen eleştirilere açık olun ki nerelerde ne şekilde davranacağınızı öğrenin. Çok sıkıldığınız bir konu var artık sizi baymaya başladı bir an önce bu konunun kapanmasını istiyorsunuz. Ailenizle ufak bir seyahate çıkabilirsiniz bu seyahat hem ailenize  hem size çok iyi gelecek. Kafanıza geleceğinizle ilgili birkaç soru takılıyor en çok merak ettiğiniz şey ise; “ acaba nerede olacağım “ bu sorunun yanıtını öğrendiğiniz andan itibaren kafanıza takılan hiçbir soru kalmayacak.

UYUMLU BURÇLARI

Başak burçlarının uyum olarak en iyi anlaştığı burçlar oğlak ve boğadır. Boğa ve oğlak burçları ile iyi bir uyum sağlayan Başak burcu, akrep, aslan ve kova burçları ile uyumsuz olarak bilinmektedir. Terazi ile yay burçları ile uyuum ise nötrdür.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img