Koç burcu günlük, Boğa burcu günlük, İkizler burcu günlük, Yengeç burcu günlük, Aslan burcu günlük, Başak burcu günlük, Terazi burcu günlük, Akrep burcu günlük, Yay burcu günlük, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcu aşk iş para günlük burç yorumları,

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu bugün neler bekliyor?

 

KOÇ

Burçlar Nuray Sayarı 08 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları- Astroloji Burçlar Nuray Sayarı 08 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları- Astroloji

 

Sizi seven insanları kesinlikle bırakmamaya özen gösterin size çok değer veriyorlar. İşleriniz istediğiniz doğrultuda ilerliyor çünkü hedeflerinize varacağınızı biliyorsunuz büyük elle tutulur şeyler başaracağınızı biliyorsunuz. Amaçlarınız doğrultusunda ilerlerken önünüze engel çıkabilir fakat siz bu engelleri aşacağınıza emin olun. Yaptığınız işi yarıda bırakabilirsiniz çabuk pes eden birisiniz fakat bir işin ucundan tutacaksınız asla bırakmayacaksınız size güveniyoruz. Arkadaş çevrenizde yaşadığınız bazı sorunlar bencillikten dolayı olabilir siz yinede kafanıza takmamaya bakın çünkü her koyun kendi bacağından asılır bunuda unutmayın. 

 

 

BOĞA 

 

Havada uçuşan yaprağı bile anlamsızca izleyecek kadar boşlukta olduğunuzun farkına varacaksınız. Bilgi alışverişi yapmak adına bilirkişiler ile bir araya gelebilirsiniz. Bu kişilerden almış olduğunuz bilgiler ile kendinizi geliştirmek adına önemli bir handikap sağlayabilirsiniz. Ailenizle aranızdaki iletişimde bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bu gerginliklerin sebebi eskide yaşanmış olduğunuz bazı olumsuz durumların gündeme gelmesinden kaynaklanabilir. Ailenizin her ne olursa olsun sizi can parçanız olduğunu kesinlikle unutmayarak sakin tavrınızı korumalısınız. 

 

İKİZLER 

 

Boşvermişlik yakanıza yapışmış, üstünüzden kalkmıyor. Elde etmiş olduğunuz kazançları daha verimli gün etmek adına vereceğiniz kararların mantık çerçevesi içerisinde olması gerektiğini kesinlikle unutmayın. Fiziksel görünümünüzü ufak çaplı da olsa kafayı takmış durumdasınız. Bunun gibi küçük detaylarla uğraşmak yerine üstünüzdeki hantallığı atmak için çaba göstermelisiniz. Aşk hayatınızda bir partneriniz var ise sizin daha iyi yerlere gelebilmeniz adına çabalayan kişi olduğunun farkına varın. Harcamalarınızdaki düzensizlik yakın zamanda zor ve kıt günlerin habercisi olabilir. Aile büyüklerinizin hal ve hatırını sormak için uygun bir gündesiniz.

[PAGE]

YENGEÇ

 

Sevgilinizle güzel vakit geçiriyorsunuz birlikte çok eğleniyorsunuz fakat bazen aklınıza eskileri takılıyor
ve buda sizin huzurunuzu kaçırıyor. Karşınızdakini üzmemeye gayret gösterin çünkü sizi çok seviyor,
eskiden olan birtakım şeyler varsa gündeme getirmemeye bakın gereksiz konularla birbirinizi
üzmeyin. İş açısından biraz hayal kırıklığına uğrayacaksınız buda sizi olduğunuzdan daha tutumlu
yapacak ve artık insanlara güvenmemeyi öğreneceksiniz. Bugün daha fazla harcama yapacaksınız,
dikkat etmeniz gerekiyor ki yarınlar için güzel birikmişlikler olsun. Ailevi ufak tefek konuşmalar olacak
ve bu konuşmalarda sizin haklı çıktığınızı görecekler herkes kendi kabuğuna çekilecek kimse artık size
karışmayacak.

 

ASLAN

 

Heyecan dolu, enerjik bir güne zımba gibi uyanacaksınız. Düşüncelerden uzak, kötülüklerden arınmış
bir şekilde hayatın heyecanına kapılacaksınız. Gün içerisinde sizinle uzaktan yakından hiçbir şekilde
alakası olmayacak bir konu, olayın içerisine çekebilir ve kabak başınıza patlayabilir. Bu yüzden günün
verdiği neşenin yanı sıra tedbirinizi de almayı unutmayın. Bir süredir sürdürdüğünüz çalışmalar
olumlu sonuçlanması olası ve bunun sonucunda gelecekteki çalışmalarınızda motive olarak daha da
başarılı bir şekilde ilerlemeniz mümkün. Zamanında yapmış olduğunuz ufak birikimlerin bu aralar
yardımınıza koşacak ve maddi sıkıntı içerisine girmeyeceksiniz. Aşk hayatınız seyrini değiştirmeyecek,
durumunuz neyse o yolda aynen devam edecek. Haddinden fazla samimi davranacak olan
arkadaşlarınızı bir kez daha gözden geçirerek, analiz etmeniz gerekebilir.

 

 

BAŞAK

 

Bugüne özel yapılmış olan planlarınız sık sık değişime uğrayabilir. Bu yüzden özellikle maddiyat konusunda önemli kararlar almamanız gerekmekte. Ruh haliniz dokunsalar ağlayacak modda olduğundan dolayı kendi kendinizi üzmemeye dikkat edin. Gün içerisinde yaşayacağınız problemler, yaşayacağınız sorunlar Çoğunlukla kendinizden kaynaklıcağını unutmayın. Bu yüzden ilk olarak kendinizi sorgulamanız daha kolay ve hızlı çözüm getirecektir. Düşüncelerinize saygı duyulması konusunda yapmanız gereken sadece ve sadece sabırlı tutumlar sergilemek olacaktır.

[PAGE]

TERAZİ 

 

Kararlarınız sizlerin gerginlik halinize göre çok ani değişiklikler gösterebilir. Keyfiniz kararlarınıza bağlı olarak iniş çıkışlara uğrayabilir. Gün içerisinde yaşadığınız bazı olaylar canınızı sıksa da bunların geçici şeyler olduğunu mutlaka hatırlayın. Aşk hayatınızda tadınızı kaçıracak bazı olaylar karşısında yapıcı taraf siz olmaya çalışın. Sağlık konusunda yaşayacağınız tereddütler doğru çıkabilir. Denge kurabilmek adına her şeyden önce karakteriniz oturmuş olan sabırı kesinlikle ezip geçmeyin. 

 

AKREP 

 

Son günlerde yapmış olduğumuz her türlü işte keyifsiz tavırlarınız ön plana çıkmakta. Her yaptığınız işten tat alamıyor, başladığınız her iş sizin gözünüzde dev gibi oluyor. İnsanların kendi aralarında konuşmalarını pek etik bulmuyorsunuz. Çünkü gizlice ve sessiz konuşmalar karşısındaki insanları rahatsız edici biçimde olabilir. Sosyal çevrenizle yaşamış olduğunuz sorunlarım aslında sizden kaynaklı olmadığının farkına varmış olsanız da çevrenize göstermiş olduğunuz tepkiler pek değişmeyecek. 

 

YAY 

 

Kafanızın içinde dışarıya yansıtamadığınız, başkalarına anlatamadığınız hayalleriniz mevcut. Bu hayallerinizi dışarı aktarmamanızın sebebi başkalarının duyması halinde hayallerinizi bozacağı korkusundan kaynaklı. İnsanlara olan tereddütlü yaklaşımınız dışarıdan çok fazla anlaşıldığından dolayı çevrenizdeki insanlar biraz kendini sizden çekebilir.  Tedirginliğinizi minimuma indirmenizde fayda var. Günlerdir üstünüzde olan mutluluk bir anda nedenini bilmeden umutsuzluğa dönmüş durumda. Umudunuzu kesinlikle kaybetmeyin. Hayatınıza girecek yeni aşk sizi biraz daha farklı insan yapabilir.

[PAGE]

OĞLAK 

 

İstediğiniz bazı şeylerin gerçekleşmemesi durumunda ısrarla ve inatla gerçekleşmesi için çabalamanız sizin savaşçı ruhunuzu göstermekte. Ancak sizin istemediğiniz, karşınızdaki insanın ısrarla istemesine rağmen sizin ret ettiğiniz durumlarda ise inatçı yapınız ortaya çıkmakta. Bu şekildeki bencil yaklaşımlarınız hayatınızdaki bazı insanların tek tek kaybolmasına sebebiyet verebilir. Kaybetmek istemediğiniz insanlar ile güçlü bir bağ kurabilmek için her şeyden önce empati kurmalısınız. Aşk hayatınıza heyecan katmak için partnerinize ufak süprizler yapmaktan kaçınmayın. 

 

KOVA 

 

Yardımlaşma duygunuzun diğer günlere nazaran daha fazla kabardığı bir güne adım atacaktınız. Aklınızda kurmuş olduğunuz bazı planlar her ne kadar gerçekleşmiş olsa da keyif vermeyen bazı durumlar olduğundan düşünceleri ardında getirmiş bulunmakta. Seyahat planlarını gerçekleştirmiş olan kova burçları için bugün dönüş vakti olabilir. Büyüklerimizi ve sevdiklerinizi ziyaret etmek için herhangi bir boşluğunuzda ideal bir zaman olduğunu unutmayın. Güler yüzlü tutumunuz ile elinize maddi anlamda bazı fırsatlar geçebilir. 

 

BALIK 

 

Durağan bir hafta geçiren balık burçları sakinliğini korumakta. Her türlü olay karşısında soğukkanlı tutumlarından dolayı şahit olduğunuz bazı durumlarda tanık olarak gösterilebilirsiniz. İnsanlarla ilişkimize birazcık mesafe koymanız sizin için daha yararlı olacaktır. Çünkü son zamanlardaki durağan hareketleriniz, fazla dikkat etmeyen cümleleriniz karşınızdaki kişileri kırmaya yetebilir. Herhangi bir ilişkiye sahip olmayan balık burçları yalnızlığını bitirmek adına yeni adayları kabul etmeye hazır durumda. Hayatına girecek olan yeni aşklar katacağı heyecandan dolayı yüzünüzün gülmesine neden olacak.