Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 12 Aralık Pazartesi, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 12 Aralık Pazartesi, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları

12 Aralık 2022 Pazartesi Koç Burcu Yorumu – (21 Mart – 20 Nisan)

Bugün kendinizi her şeyi yapabilecek kadar güçlü hissedeceksiniz. Bu hafta kariyer ve para konusunda sürpriz gelişmeler kapınızı çalabilir.Pazartesi ve salı günleri sosyal çevrenizle daha sık görüşebilirsiniz. Kendinize ve partnerinizle olan ilişkinize daha çok zaman ayırabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlarla keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz. Sanatsal faaliyetlerle ilgilenebilirsiniz. Bir kısmınız yatırımla ilgili konulara öncelik verebilir.  O nedenle kendinizi bu alanda hazırlamanızda fayda var. Yönetici durumundaki kişilerle çok fazla muhatap olmadığınız sürece rahat bir hafta geçirebilirsiniz de diyebiliriz.  Bu hafta içi maddi anlamda kendinizi bir şekilde garanti altına almalısınız. Bu önemli!

 Hem ruhen hemde bedenen kendinizi zorlayacak ve yapabildiğinizin en iyisini yapacaksınız. Böylede kendi gücünüzün de büyük ölçüde farkına varacaksınız. Uzun bir süredir birinden beklediğiniz bir para var. Bugün o kişiden paranızı alabilirsiniz. Bu durum maddi gücünüzü oldukça rahatlatacaktır. Hatta yatırım yapma fırsatı bile yakalayabilirsiniz ama önce hesap kitap yapsanız iyi olur. Çalışma hayatınızda bitirmeniz gereken işler bulunuyor. Onları yetiştirmek için kendinizi baya bir zorlayacaksınız. Bunun yerine zaman yönetiminizi iyi yapmanız daha mantıklı olacak ve işleriniz daha kolay yetişecek. 

12 Aralık 2022 Pazartesi Boğa Burcu Yorumu – (21 Nisan / 21 Mayıs)

Bugün sosyal hayatta biraz daha aktif olacaksınız. Pazartesi ve salı günleri ailenizle yakından ilgilenebilirsiniz. Aile içi konularda zaman zaman sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Evinizle ilgili bir tadilat varsa bununla meşgul olabilirsiniz. Çarşamba, perşembe ve cuma günleri sosyal çevreniz, aşk hayatınız ve varsa çocuklarınızla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.Bu hafta planlarınız biraz karışabilir duruyor. Hele bu planlarınız uzun vadeli ve içinde kendinizi geliştirecek faktörleri içeriyorsa ne olursa olsun ince eleyip sık dokumanızda fayda var. Eğer akıl alacak bir neden varsa planlarınızı rafa alın ama sudan nedenleri bahane ederek yapmanız gerekenleri bu hafta ertelemeyin olur mu?

  Arkadaşlarınızla buluşarak onlarla vakit geçirme şansı yakalayabilirsiniz. Fakat yaptığınız etkinlik sizi mutlu etmek yerine daha da canınızın sıkılmasına neden olabilir. Bazı arkadaşlarınız gerek söyledikleriyle gerekse hareketleriyle sizin çok fazla canınızı sıkacaklar. O ortamdan ayrılmalı ve o kişilerle bir daha konuşmamalısınız. 

Tartışmalardan uzak durmaya çalışın. Çalışma hayatınızda ise bazı problemler yaşamanız mümkün. Skin olmalı ve mantıklı düşünmeye çalışmalısınız. Bugün sizi çok fazla yoracak olaylar meydana gelebilir. Eğer aklınızı kullanır ve mantıklı düşünürseniz daha az yorulacaksınız. Sağlığa dikkat. 

12 Aralık 2022 Pazartesi ikizler Burcu Yorumu – (22 Mayıs / 22 Haziran)

Bugün sizin için tamamen iyi bir gün olacak diyebiliriz.Pazartesi ve salı günleri yakın çevrenizle olan iletişiminiz artabilir. Bu dönemde seyahat edebilirsiniz. Bir eğitime katılabilirsiniz. Çarşamba, perşembe ve cuma günleri aileden gelecek haberlere yoğunlaşabilirsiniz.  Uzun süredir bir türlü çözülemeyen iş konuları önünüze bir bir dikilebilir ve bu konularda ufak tefek sıkıntılar yaşamanız olası. Özellikle devlet kapısıyla veya büyük kurum kuruluşlarla işiniz varsa bir el atmanız gerekebilir. Kendinizi toparlayıp işleri yola koymanız ve ilerlemeniz için ideal bir zamanlamayı da bu hafta içinde tutuyor. Aklınızda olsun.

 Günün hiçbir anında kendinizi üzmeyecek ve olumsuz bir olayla karşı karşıya kalmayacaksınız. Hatta kendinizi normalde olduğunuzdan daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceksiniz. Aynız amanda da çok enerjik olacaksınız. Bu dingin ruh halinizin sebebi aldığınız kararlar nedeniyle olabilir. Geçmişinizi tamamen unutmayı ve artık yeni bir başlangıç yapmayı istiyorsunuz. Bugün o aldığınız kararı uygulamak için oldukça güzel bir gün olacak. İçinizdeki mutluluğu ve huzuru kimseyle paylaşmaktan çekinmeyin. Aşk hayatınızda her şey yolunda mutluluğunuz ilişkinize de yansıyacaktır. 

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img