Burçlar Nuray Sayari 12 Ağustos 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

Koç Burcu 12 Ağustos 2020 Çarşamba Burç Yorumu

Kendi rengini belli etmemeye çalışsan da etrafındaki insanlara olan kırgınlığınız bir şekilde anlaşılabiliyor. Durumu gizli saklı yürütmek yerine rahatsız olduğunuz tüm noktaları açık açık konuşmakta fayda var. Finansal konularda çektiğiniz sıkıntının temelinde yatan nedenini ısrarla sorgulayabileceğiniz bir gün. Bu sorgulamayı yoğun ve ısrarla yaptığınız takdirde kendinizi ciddi anlamda yorabileceğinizi unutmayın. Çünkü bugünkü enerjinizi daha farklı alanlarda harcamanız gerekebilir. İlişkiler konusunda yalnız bir yaşantı süren koç burçlarında bir takım hareketlenmeler gözlemlenebilir. Önünüze serilecek bazı fırsatları fark edemeyerek elinizin tersiyle iteceğiniz anlar olması muhtemel. Bu yüzden analiz ve algılayabilme yeteneğinizi daha verimli kullanmak için uğraşın.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta zorlu ve mücadeleli kararlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızda otorite figürleri, çalışma koşullarının anayasasını adeta baştan yazıp, sizi öfkelendirerek, isyankar bir tavır içine sokabilir. Bu nedenle soğukkanlılığınızı korumalı, cesur tavırlarınızın size zarardan çok yarar vermesini sağlamalısınız. Zira unutmayın ki yayınlanmış bir anayasaya karşı gelmek, suç işlemek anlamına gelir. Bu nedenle özellikle finansal koşullarınızdaki hızlı değişimi dikkatle takip etmeli, kişisel gücünüzün altını çizmelisiniz. Diğer yandan Aslan burcundaki hareketli süreç, gerek çocuğunuz gerekse hayat arkadaşınızla hızlı akan bir sosyal yaşamın içine girmenize neden olabilir. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir dönemdesiniz. Ayrıca Spekülatif yatırımlara karşı ihtiyatlı olmalısınız.

BOĞA BURCU

Boğa Burcu 12 Ağustos 2020 Çarşamba Burç Yorumu

Hayat enerjiniz diğer günlere nazaran biraz daha aşağı seviyelerde seyredebilir. Ruh haliniz sosyallikten ziyade içine kapanık bir halde olma ihtimali çok yüksek. Bugün yalnız kalmayı tercih edebilir ve arkadaşlarınızdan gelebilecek olan teklifleri geri çevirebilirsiniz. Bu olumsuz ruh haliniz sizin günlük yaşantınızı etkileyebileceği gibi işinizi de etkileme ihtimali çok yüksek. İşinizin bu halinizden etkilenmesi durumunda iş yerinizdeki tutumunuz kariyeriniz veya iş yerindeki konumunuzu da etkileyebileceğini göz önünde bulundurmaya özen gösterin. Aşk hayatınızda ise günlük yaşantınızın tam tersi olacaktır. İçinizdeki sıkıntıyı partnerinize dökerek kendinizi rahatlatmaya çalışırken ilişkinizin güvenilirlik seviyesi de olumlu yönde yol kat edecektir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Hafta başında burcunuzda seyahat eden Ay’ın ışığından aldığınız güç ile ev ortamınızda neşeli, coşkulu ortamlar yaratmak için sevdiğiniz dostlarınızla bir arada olmak isteyebilirsiniz. Bu dönemde gösterişten uzak kalmalı, kendi mutluluğunuz için yaşamsal kararlara yönelmelisiniz. Artık bugüne kadar yapılan fedakarlıklara dur deme zamanı. Bundan sonra sizi takdir edenlerle yollarınızı birleştirmelisiniz. Çarşamba günü hiç ummadığınız birinden zarar görebilirsiniz. Kıskançlık, çekememezlik temaları ortaya çıkabilir. Hukuksal girişimlerle ilgili beklenmedik gelişmelere hazır olmalı, sakinliğinizi koruyarak işin uzmanlarından destek almalısınız. Hafta sonu hayatınızda önemli bir erkek figürüyle bir fikir çatışması yaşayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

İkizler Burcu 12 Ağustos 2020 Çarşamba Burç Yorumu

Güne gülümseyerek başlayacak ve mutlu bir gün süreceksiniz. Mutluluğunuz yüzünüze yansıyacak. Böylece çevredeki insanlara da saçacağınız mutluluk, insanların sizinle iyi geçinmesine neden olacak. Gün içerisinde yeni haberler alabilir ve bu haberler sonucunda hayatınızda ufak değişiklikler yapma yoluna gidebilirsiniz. Yakın zamanda yapacağınız bazı alışverişlerle üstünüzden bazı yükler kalkacak ve ihtiyaçlarınızdan bazılarını azaltmış olacaksınız.        İlişkiniz konusunda şiddetli tartışmalarınız yerini tatlı ve huzurlu hale bırakmaya başlayacağı bir gün yaşayacaksınız.  İşiniz konusunda bazı umutsuzluklara kapılmış olabilirsiniz. Umudunuzu yitirmeyin. Çünkü beklemediğiniz bir anda yüzünüze gülecek talih kuşu çok yakın.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta hiç alışık olmadığınız sabit ve ciddi konularla haşır neşir olup, bir süre sosyal kelebek özelliğinizi rafa kaldırmak isteyebilirsiniz. Ya da yakın çevrenizdeki bazı dost bildiğiniz kişilerle yollarınızı aniden ayırmak durumunda kalabilirsiniz. Herkesten dost olamayacağını anladığınız günlerden geçiyorsunuz. Bireysel gücünüzle hayatınızı dilediğiniz şekilde yönlendirebileceğinizi kavradığınız zaman her şey sizin için daha kolay olacak. Hafta ortasında Ay’ı misafir etmeye hazırlanırken, ele avuca sığmayan, riski seven birisi hayatınıza girip, gelecek planlarınızı bir anda değiştirmenize neden olabilir. Gerek özel gerekse iş hayatınızdaki bu ani tanışmalara karşı temkinli olmalısınız. Hafta sonu iki eril enerji Merkür ile Mars’ın dinamik etkileşimi kardeş ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizin gerilmesine neden olur. Yaratıcı dönemdesiniz. Bunu değerlendirin.