Burçlar Nuray Sayari 11 Mayıs 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU 11 MAYIS 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yönetici gezegeniniz Mars’ın enerjisinin düştüğü Balık burcuna yerleşmesiyle, ayak ve bacaklarınızda aşırı bir yorgunluk hissedebilirsiniz. Bağışıklık sisteminizi güçlendiren gıda takviyelerinden destek almayı ihmal etmemelisiniz.Sizinle tüm derdini paylaşan insanları daha samimi bulacaksınız ki durum gerçekten de böyle bu tarz insanları hayatınızda tutmaya bakın ve kaybetmeyin. Enerjinizin daha da yükseleceyi bir gün desiniz bu ara enerjinizi boşa harcamayın daha güzel yerlerde kullanın. Arkadaşlarınızla birlikte güzel planlar yapıp güzel buluşmalar ayarlayabilirsiniz. Ailenizle birlikte iletişiminizi daha da güçlendirin çünkü ileride çok işinize yarayacak ailenizin sizi anlaması açısından daha da iyi olacak. İş hayatınızda sizi çekemeyen insanlar var bu insanlarla birlikte olmak zorunda değilsiniz her şeyi göz önüne aldınız artık elinizi ayağınızı onlardan çekin.


BOĞA BURCU 11 MAYIS 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Pratik zekanın temsilcisi Merkür hafta başında aklı ve zihni temsil eden İkizler’deki tahtına oturarak, aynı yerde 13 Mayıs’ta geri hareketine başlayacak olan yönetici gezegeniniz Venüs ile buluşuyor. İletişimin artacağı, sürekli yeni fikirlerin ortaya atıldığı bir atmosferin merkezinde kalarak, kafanız oldukça karışabilir.Aileni ve ev konularınız bu ara daha da yoğunlaşabilir ama siz kendinizi geri çekiyorsunuz bunuda pek fazla yapmamızı tavsiye etmem çünkü artık bazı olaylara da el atmanız gerekiyor. Arkadaş çevrenizle aranız biraz bozulabilir fakat bu sefer üzerine siz değil onların düşünmesi daha doğru olur. Alacağınız eğitimler çok güzel olacak ve geleceğinizi kariyerinizi oturtturacak otoriter bir insanla tanışabilirsiniz. partnerinizle duygusal şeyler yaşayabilirsiniz bu biraz yaralayıcı olabilir o yüzden kendinizi şimdiden geri çekmeye özen gösterin.

İKİZLER BURCU 11 MAYIS 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Pazartesi günü yönetici gezegeniniz Merkür’ü, 3 hafta boyunca misafir ederken, iletişim, ahenk, uyum, finans ve güzelliğin temsilcisi Salı günü geri hareketine başlayacak Venüs ile buluşturuyorsunuz. Çevrenizden insanların eksik olmadığı bugünlerde zihninizdekileri yalın, sade ve net bir biçimde karşınızdakilere aktarmaya özen gösterin.Ruhsal açıdan kendinizi zinde hissediyorsunuz fakat bazen bunu devam ettirebilmek sizin için çok zor oluyor bunuda öğrenirseniz sizi kimse tutamayacak. Kendinize fazla güvenmediğiniz anda size yardım ellerini uzanabilir ve bu yardım ellerini geri çevirmeyin sizin için dönüş noktası da olabilir her şeyi düşünerek hareket edin. İnsanların ihtiyaçlarını gidermek için elinizden geleni yapıyorsunuz ama kendi ihtiyaçlarınızı unutuyorsunuz kendi ihtiyaçlarınızı da unutmadan hareket ederseniz hayat sizin için daha güzel olacaktır. Çekici bir kişiliğiniz var ve bu kişiliğinizi ekstra bir şey yaparak daha da arttırmaya çalışmayın doğal güzelliğinizi doğal çekiciliğinizi kaybedebilirsiniz.

1 2 3 4

Tepki Ver!

Gözat

1 of 125

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.