Burçlar Nuray Sayari 11 Mayıs 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 11 MAYIS 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bu hafta gökyüzünde Merkür ile Mars, burç değiştirirken, Venüs ile yönetici gezegeniniz Satürn ve burcunuzdaki Jüpiter, oldukça uzun sürecek olan geri hareketlerini başlatıyorlar. Gündelik hayatınızdaki rutin işlerinizi artıracak olan Merkür’ün İkizler’e geçmesiyle; aynı alanda ilişkileri temsil eden Venüs’ün yarattığı kargaşa, sizi zihnen olduğu kadar bedensel olarak da zorlar. Sizlerle derdini paylaşmak isteyen insanları can kulağıyla dinleyin eğer dinlemezseniz aynısı size olacaktır ve bu da gurur kırıcı bir şey. Zamanınızı bazen neye ve kime göre harcadığınızı hiç bilmiyorsunuz fakat artık bunu öğrenmeniz gerekiyor çünkü zaman çok önemli zamanı iyi değerlendirdiğiniz taktirde sizin yararınıza olacaktır. Hayat enerjinizi sizden çalan insanlara artık güzel bir ders vermenin zamanı geldi siz ne yapacağınızı siz daha iyi biliyorsunuz. Maddi konularda sıkıntılarınız olabilir ama her şeyin maddici önemi olmadığını bildiğiniz için pek de sıkıntı yapmıyorsunuz. Hayatı sevin ve hayata pozitif yaklaşmaya çalışın bunu başardığınız taktirde her şeyin daha düzenli ve güzel olduğunun farkına varacaksınız.


KOVA BURCU 11 MAYIS 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Hafta başında yönetici gezegeniniz zamanın efendisi Satürn, 1 Temmuz’a kadar sizin burcunuzda geri hareketine başlıyor. Geri hareketini sonlandıracağı Eylül sonuna kadar ise yolculuğunu Oğlak’ta sürdürecek. Hafta sonu Oğlak’taki Jüpiter’in de geri harekete geçmesi yaz boyunca ailevi konuları yeni bir düzene oturtacağınızı gösteriyor. Bir süredir kafanızı toparlamak için çok çaba sarf ettiniz artık buna bir dur demelisiniz başkasına ayırdığınız zamanı kendinize de ayırsaydınız kafanızı toparlamak zorunda kalmazdınız şimdi bunu toparlamanın en iyi yolu kendinize zaman ayırmak olacak. Alacağınız kararları herkesle paylaşmayın çünkü bu sizin kararlarınız ancak ve ancak bunu siz karışabilirsiniz, hayatınızı başkalarının burnunu sokmasından nefret ediyorsunuz buna engel olmalısınız. Geçmişte yaşadığınız bazı tatsız durumlar karşınıza yeniden çıkabilir ve buna aldırmadan yolunuza devam etmelisiniz, geriye baktığınız taktirde önünüzdeki olacakları kaybedersiniz. Bazen aile büyüklerinizle anlaşmazlıklar yaşıyorsunuz fakat bu iletişiminizi güçlendirmeniz gerektiğini gösteriyor iletişiminizi güçlendirdiğiniz taktirde hiçbir şekilde aranızda sorun kalmayacak.

BALIK BURCU 11 MAYIS 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Haftaya birden çok gezegenin geri hareketi ve Merkür’ün İkizler’e, Mars’ın ise burcunuza geçmesiyle oldukça ilginç bir haftaya adım atıyorsunuz. Siz de dahi olmak üzere tüm değişken burçlar bu tablodan oldukça etkilenecekler. Siz siz olun başkalarının ne dediğini hiçbir şekilde takmayın taktığınız taktirde geri gidiyorsunuz kendinizi daha aşağı çekiyorsunuz buna hiç gerek yok. Partnerinizle ufak tartışmalarınız artık can sıkmaya başladı ama siz yinede ilişkinize dört elle sarılıyorsunuz partnerinize bunu göstermeye çalıştıkça o bunu yanlış anlıyor bazen partneriniz gereksiz yere kavgalar çıkarabiliyor. Bazı alışkanlıklarımızdan vazgeçip daha farklı bakış açısı elde edip insanların size ne demek istediğini ve siz insanların ne anlatmak istediğinizi daha kolay çözümleyeceksiniz. Maddi konuda biraz sıkıntıya girebilirsiniz yinede fazla harcama yapmamaya özen gösterin.

1 2 3 4

Tepki Ver!

Gözat

1 of 125

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.