Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 11 Mart Cuma, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 11 Mart Cuma, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. 11 Mart 2022 Cuma günü burç yorumları

Günlük Burç Yorumları 11 Mart 2022 Cuma (Günlük Burç Yorumları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı yorumları), Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuların Rezzan Kiraz ve Nuray Sayar.

11 Mart 2022 Cuma günü için bugün tüm burç yorumu bekleyenler için bütün burçların teker teker ayrıntılı bir şekilde yorumları

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları

İşte 12 Mart 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları…

11 Mart 2022 Cuma Koç Burcu Yorumu – (21 Mart – 20 Nisan)

İletişim konusunda yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Bugün sevdiklerinizi olaylara sizin açınızdan bakmaları için ikna etmeye çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Onlarla daha dostane bir zeminde buluşmak için sakinliğinizi korumalısınız. Hatta geri adım atıp bir süreliğine ortalığın sakinleşmesine izin vermek isteyebilirsiniz. Bunu başarabilirseniz, kalpten kalbe sohbet etmek ikiniz için de gerçekten faydalı olacaktır.

 Özellikle uzun zamandır haberleşemediğiniz kişilerle uzun görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Aklınızda bulunan bir takım girişimlerinizi faaliyete geçirebilmek için uygun zaman bugün olabilir. Hırsınıza yenik şekilde davranışlarda bulunur, sabırsızlığınızın yaratacağı etkiyle hareket ettiğiniz takdirde başarı seviyeniz git gide aşağılara düşebilir. 

Aşk hayatınızda bir takım hareketlenmelerin olabileceği sinyalini alır gibi olsanız da pek fazla bir değişiklik yaşamayacaksınızdır. Bugün beklentilerinizi düşük tutmanız moral ve motivasyonunuz açısından olumsuz etkilenmemek için yararlı olacaktır. Gün içerisindeki gelişmeleri iyice analiz etmeniz size katacağı olumlu gelişmeleri de beraberinde getirecektir.

11 Mart 2022 Cuma Boğa Burcu Yorumu – (21 Nisan / 21 Mayıs)

Elinizde var olanla yetinmeyi iyi bilen bir burç olan boğa burçları, bugün bunu pek fazla göz önünde bulunduramayabilir. Özel birini arıyorsan, bugün iş yerinde işler ilginçleşebilir. Görünüşte zararsız bir sohbet, uzun süreli bir ilişkinin başlangıcı olabilir, ancak sizi ilk önce bir araya getirecek olan zihinsel düzeyde bağlanma hissi olacaktır. Birkaç görüşmeden sonra işler ciddileşebilir.

Daha fazla elde etmek istediğiniz şeyler olduğu sürece olumsuzlukların da peşinde gelebileceği bir gün geçirebilirsiniz. Sürekli tekrara düştüğünüz konuları fark ettiğinizde kendinizde olumsuz bir ruh halini hissedebilirsiniz. 

Kendi hayatınız için çok uzun süredir yapmış olduğunuz planlarınızı yürürlülüğe koymak için uygun zamanlar yakalayabilirsiniz. Dağınık bir yaşantınız var ise yaşantınızı biraz daha düzene sokmak hiçte fena olmayacaktır. Kendinizi kötü hissettiğiniz anlarda yakın arkadaşlarınızdan yardım isteyecek olmanız size iyi gelecektir.

11 Mart 2022 Cuma ikizler Burcu Yorumu – (22 Mayıs / 22 Haziran)

Geçmişinizde yaşamış olduğunuz güzel anılarınız sık sık hatırınızda canlanabilir. Olması gerekenden daha fazla toksik bir ilişkide kalma olasılığınız var. Tüm varoluşun sana gitmeni söylüyor ama sen sonuçlardan korktuğun için bu dürtüye direniyorsun. Kendinize karşı daha nazik olmayı ve yapmanız gereken buysa, büyümek ve değişmek için kendinize bir şans vermeyi öğrenmeniz gerekir.

Bu anılar sizi ara sıra üzüntüye sokacak olsa da yaşantınızın hala devam ettiğini ve melankolik olmanın size pek bir getirisi olmayacağını hatırlamalısınız. 

Gününüzde önemli gelişmeler söz konusu olabilir. Günlük yaşantınız içerisinde yapacağınız gözlemler ve alacağınız bazı kararlar sizi her ne kadar ikilemde bırakacak olsa da bir sonuca varmanız gerektiğini unutmamalısınız. Ailenizle aranızda ufak tefek sürtüşmeler olacak olsa da küskünlükler meydana gelmeyecektir. Evinizde bir takım değişikliklere gitmek moral ve motivasyonunuzu yükseltecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img